· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (201)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (201)     
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 11 ani, 7 luni
Radu Stefan: 8 ani, 3 luni

09.02.2010 2:33     citat 

La multi ani Bianca!

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 11 ani, 7 luni
Radu Stefan: 8 ani, 3 luni

09.02.2010 2:37     citat 

fetele, nu stiu ce sa ma mai fac cu Vlad, maraie aproape tot timpul, nu ii convine nimic, eu nu mai am nervi. Acum l-am scos la plimbare si am fost pana la mine la servici si m-am suparat si acolo ca sefa mea s-a purtat groaznic de urat, mi-a spus ca este ocupata si ca nu are timp, vlad a fost marait. Ce am mai stat cu colegele mele putin si m-au mai linistit, dar asa de tare m-am suparat. Offff trist
acum a adormit Vlad in masina spre casa, sunt curioasa cat o sa doarma ca a inceput iar cu somn de 1/2 ora.
Sper sa ma linistesc ca acum imi vine sa plang.

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 3 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 9 luni
Patrick Elias: 11 ani, 5 luni

09.02.2010 2:44     citat 

La multi ani Biencuta! Sa cresti mare si sa o asculti pe mami! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

09.02.2010 2:52     citat 

Roxy...imi pare rau. Nu are rost sa te stresezi cu sefii astia de doi lei. Asa se intampla. Multi cand se vad in functii inalte uita ca sunt oameni,dar nu-ti face griji, ca Dumnezeu da fiecaruia din toate, important e cum trecem prin ceea ce nise ofera. Sefa mea, care m-a obligat sa merg la serviciu in febr in plina epidemie de gripa-ulterior am stat 2 sapt acasa distrusa de virus si senzatii de voma, si acum imi fac griji cum ar fi putut-o afecta pe Dia si virusul si medicamentele luate, in fine, sefa aceea acum e in spital de cateva luni bune pusa la pat de un virus...gripal netratat! Vezi tu.. eu nu ma bucur pt raul altuia, dar mi se demonstreaza ca nu suntem singuri ai nimanui pe Pamantul asta. Detaseaza-te de toate. Cauta pe youtube chestii care sa-ti bucure sufletul. Eu de ex caut emily bear-o pushtoaica viitoare mozart-imi place muzica clasica...gaseste ceva care sa te linisteasca. Offff draguta de tine, ai grija de pitic, nu e el marait degeaba. Si Dia era maraita si a adormit acum la mine in brate pe muzica lui Mozart-care face minuni, sincer.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

09.02.2010 2:53     citat 

Of, Roxy, te inteleg ca nu mai poti. trist Stiu cum e cand plange mai tot timpul. L-o durea urechiusa? Nu te mai intreb de medicamente ca deja cred ca i-ai dat destule..Dar de ce s-a purtat urat sefa?

Sa stii ca face minuni, v-am zis ca i-am pus valsuri vesele lui M si era asa atenta. O fi ceva de zic astia sa le punem muzica clasica din burtica.

Asa sunt toti sefii, eu am noroc de unul ok..chiar daca la bani ca toata lumea mai trage chiulul

sus

Denunta
symonik

Copii
Maria Alexandra: 15 ani, 3 luni
Matei: 11 ani, 4 luni

09.02.2010 2:56     citat 

buna fetelor
n-am mai intrat de 2 sapt ca am avut fata acasa in vacanta mai devreme si n-am avut o secunda libera.A murit si dierctoarea mea de la camin acum s-au mai limpezit lucrurile si noi suntem mai linistiti.
la multe lunitze bebeilor
la multi ani biencutz mic
sanatate multa lui patrick si mati am vz si noi bazarul lui mati si incercam si noi sa facem niste pozici dar dupa ce-l linistesc pe matei ca tipa

sus

Denunta
urschuletz

Copii

09.02.2010 3:08     citat 

Symo, bine ati revenit! sarut

Crisu, ce mai papati? Ce mai faceti? sarut

Bubulina, cum te descurci cu bona? parca ziceai ca ai angajat pe cineva sa te maia jute. sarut

Rome, mami pe unde esti? sarut Nici pe mess nu te-am mai vazut de 2 sapt.

Adina, mai da-ne de veste. sarut

Gimi, ce faceti sarbatoriti?

Bubu, ce fac cucuietele? sarut

Ralus sarut

Elena, cum te mai simti? Nu ai mai intrat sa ne spui sarut

Antu, o poza cu Andreias sarut

Cory sarut

Lenamicu, ce face Roxanica? Mai aveti colici? sarut

Yubi, ce ati facut la botez cum a fost? sarut

Si restul mamicilor care au venit pe la noi de curand sarut

sus

Denunta
alexxya

Copii

09.02.2010 3:14     citat 

daca sa zic poate ca ar fi dintisor pe drum...in cat timp isi face aparitia sa stiu cam cat ar marai fata mea de la durre sau de la toane de-ale ei...

sus

Denunta
alexxya

Copii

09.02.2010 3:16     citat 

rad rad jenat jenat jenat jenat hai ca mi-am citit mesajul si nu l-am inteles eu, cum sa-l intelegeti voi prostit imi urla asta in brate si scriu si eu cum pot. So...cat timp sunt maraiti pana se iveste dintisorul?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

09.02.2010 3:22     citat 

O Alexya, prefer sa nu raspund rad Daca pun la socoteala noptile de fataiala ale lui M vreo 2-3 sapt

sus

Denunta
alexxya

Copii

09.02.2010 3:33     citat 

ohoho...am de asteptat...poate vine primavara intre timp si mai maraie si-n parc...

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

09.02.2010 3:38     citat 

Pai da... poate sa dureze si o luna. Depinde de bebel cat de bine suporta.
Ei mai sunt maraiti si pentru ca vor ceva anume. De exemplu al meu e cam marait in ultima vreme. Trebuie sa-l tin in picioare sa-l pun sa mearga prin casa sa il las sa bage in gura ce are chef (asa crede el) sa nu-l las singr in patut..sau daca il las in patut sa stau langa el si sa ma joc cu el... sa nu mananc ceva langa el ca vrea si el sa bage mana si apoi in gura, sa nu stau sa tastez la calculator ca vrea si el sa traga de tastatura ca altfel e jale si tot asa.... Ah si ce atatea jucarii? Altele noi... Ce are nu mai ii place rad Vrea jucarii mai interesante cu care ma joc eu. Telecomanda, telefon, cutia de la crema de maini, pix..foaie pieten ...sau orice altceva .... ca doar e baiat mare acu nu? rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

09.02.2010 3:45     citat 

Urmariti Antena2!

sus

Denunta
alexxya

Copii

09.02.2010 3:53     citat 

Am aprins si eu acum. E f interesanta emisiunea, dar prezentatoarea vb mai mult decat tipul asta.
Eu am avut muuulte otite la viata mea. Aproape in fiecare an aveam cate 2-3 otite, uneori si 2 pe vara. Poate spun astia cevalegat de otitele repetate, ca mie imi spunea dr ca nu are ce sa-mi faca. Sa nu mai intru cu capul in apa marii. Ti-ai gasit!

sus

Denunta
alexxya

Copii

09.02.2010 4:24     citat 

am trimis mesaj..sa vad daca-mi raspund

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: