· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (404)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (404)     
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
9 ani, 10 luni
Tudor: 7 ani, 10 luni

12.02.2010 9:26     citat 

Neata,

De la 7 stau si va citesc am ramas in urma.eu sunt in concediu de o saptamana sunt dadaca,cumnata mea a nascut mai devreme pe la 7 luni si am facut cu randul cu totii de am stat cu nepotelul care a facut 2 ani acum pe 9.am fost la dr ieri si l-am vazut pe bebe mi s-a luat o piatra dupa inima sunt cam stresata.promit ca de de saptamana viitoare sunt mai activa acum pleaca si sotul duminica (lureaza in armata si pleca departe...) ramna singurica.azi sunt libera de la dadacit il pregatesc pe sot trist .asta e o sa fie bine sper.
Va pup pe toate si mai vorbim[/img]

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

12.02.2010 9:28     citat 

cristina_ro sarut imi pare rau ca-ti pleca sotul trist trist ...cum se simte nepotzelul tau?de cat l-a nascut?

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 15 ani, 5 luni
Andra Diana: 11 ani, 1 luna

12.02.2010 9:31     citat 

Buna dimineata!
Astazi stau iar acasa. scot limba Am avut niste dureri de burta vreo 5 minute, jos de tot...nu-mi mai aduc aminte daca am avut asa si la prima sarcina. Voi ati avut? Or fi de la ligamentele care se intind? Cert e ca mi-a trecut acum...

Ionelita, esti o graviduta tare faina! Pupam burtica! sarut

Ancutza-furnicutza, imi place tare poza de la mare, cea de la avatar. Iar draperia e minunata. Ai maini de aur! sarut

Byu, senzatia cu amorteala bazinului am avut-o si eu la prima sarcina, e tare nasoala. Dar trece si merita!!! Incearca sa stai si pe spate, cu multe perne sub spate, cam la 45 grade. Le mai dai o pauza soldurilor.

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 4 luni

12.02.2010 9:31     citat 

Neata fetele
Adriana, imi pare rau ca ai vomat trist
ionelita ..mm, multumim de tratatia de dimineata.. buuunn
corina, felicitari cumnatei tale. bebe e bine?? Cumnata ta e bine??
Pe ce perioada pleaca sotul tau? sper ca nu ramai prea mult timp singurica.

Va pupam si va uram o zi cu soare!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

12.02.2010 9:34     citat 

sageata sageata ne mutam,graselor !!! foarte fericit

sus

Denunta
cristina_ro

Copii
Vlad - Minunea vieti
9 ani, 10 luni
Tudor: 7 ani, 10 luni

12.02.2010 9:35     citat 

Pai bebelina s-a nascut pe 21 cu 1.6 kg acum dupa ca a facut icter si a ajuns iar la acelasi kg pt ca slabise vreo 200 g,dar e bine acum papa mai mult pe zi deci este ok.
Despre sot da pleca cam mult si voi fii sinhura cand voi naste dar va fii bine (sunt ff optimista)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: