· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (404)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (404)     
luara

Copii
Lucas Daniel: 10 ani, 4 luni
Ana Leia: 11 ani, 7 luni

11.02.2010 12:20     citat 

Ancutza sorry, eu am inteles ca ai avut, am citit aiurea. Asta e. Daca n-ai inca, mai bine de tine. [/b]

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 7 luni

11.02.2010 12:21     citat 

raliu multa sanatate.Poate nu racesti sarut sarut sarut sarut
Multumesc pentru aprecieri dar nu e meritul meu. Asa e metabolismul pentru ca eu mananc cam ce-mi pofteste sufletelul.

krmn nu-ti fa griji...asta e. Am pus iaurt cumparat ca nu aveam de casa foarte fericit Poate data viitoare.

si la Iasi e urat si frig trist

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 9 luni
Irina Maria: 9 ani, 8 luni

11.02.2010 12:50     citat 

Am mai dormit putin si m-am trezit adineauri ca asa obisnuiesc sa-mi fac programul mai nou zambet zambet
biencut si eu spuneam ca am avut o contractie dureroasa ieri. A tinut putin, cateva secunde si a fost singura. Ma gandesc ca poate m-am si agitat mult ieri ca am facut destule.
anika ma bucur ca esti multumita. Nu te intreb care salon ca sa nu facem reclama. Felicitari pt cele 24 saptamani si multumim si tie pt tratatia adaugata.
raliu ai grija sa nu racesti. Imi pare rau ca ai dormit mai rau.
claudis asa e, s-a resetat ca a trecut luna. A inceput o noua runda si speram din suflet sa adunam macar de data asta. Esti o draguta.
Eu ma pun sa pap de pranz ca mi-e fomica. Apoi o sa fac baita, imi fac manichiura, dupa care am sa ma pregatesc sa merg la sot. Pup dragele mele.

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 10 luni

11.02.2010 12:56     citat 

fetelor am terminat draperia pt dormitor! acum m-as apuca sa o agat pe la geamuri dar ...mai bine-l astept pe mihai!

luara nu-i nimic! stai linistita! dar as fi vrut sa fie mult mai aprope momentul! de fapt...mai am de facut lenjeria pt patut...pana atunci mai am de treaba! rad

byu ce tare esti tu ca poti dormi ... eu ziua doar daca mi-e rau mai ma asez in pat! dar o sa mai insist si poate poate imi fac un obicei sa dorm la amiaza!

felicitari fetelor care schimba saptamana! sa fiti sanatoase si sa aveti bebei frumosi si sanatosi! sarut

sus

Denunta
anika29

Copii

11.02.2010 1:18     citat 

byu, ancutza sarut sarut

da' ce liniste e pe-aici prostit

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 1:19     citat 

multumesc byu,carmen,bebe,codrina,biencut,claudis,anika,raliu,anca sarut sarut sarut sarut sarut sarut

corina sarut ai mare grija...cum sa-ti treaca prin cap sa muti canapeaua ochi peste cap ochi peste cap

claudis sarut ce urare frumoasa mi-ai facut sarut sarut sarut sarut multumesc!!! sarut sarut

luara sarut te-ai mutat cu sotul?

anika sarut felicitari pt cele 24 sapt sarut sarut sarut doamne ce mai trece timpul sarut sarut sarut de fiecare data cand implinesti saptamanile mi-amintesc de momentul in care eu te incurajam si-ti spuneam "esti insarcinata" rad ..pup sarut sarut

raliu sarut imi pare rau ca te-a durut spatele si burtik trist ai grija cu raceala sarut sarut

anca sarut felicitari pt draperie sarut sarut

eu am bacut o baitza, mi-am sters unghiile, de-acum sa papam ceva ca ne cam ghionteste bebe Cosmin sarut rad

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 10 luni

11.02.2010 1:33     citat 

ionelita multam! zambet

da chiar ca-i liniste pe-aici! cred ca-i de vina vremea... trage la somn! scot limba

sus

Denunta
anika29

Copii

11.02.2010 1:46     citat 

ionelita sarut asa e si eu ma minunez cum trece timpul Stiu ca mi-ai fost aproape inca de la inceput sarut sarut sarut sarut

si eu vreau sa fac dus dar am asa un disconfort de la stomac...imi simt laptele cu cereale in gat de cateva ore ochi peste cap Am o senzatie de plenitudine prostit

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 9 luni
Irina Maria: 9 ani, 8 luni

11.02.2010 1:51     citat 

si eu sunt pe aici. Am iesit de la baita si acum pap apoi ma pregatesc dar va citesc printre timp sarut sarut sarut
asa e ancutza, eu pot dormi bine la pranz fara probleme mai ales dimineata.
Si la noi e asa urat afara, nu mai ploua dar e foarte intunecat.

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 11 ani, 10 luni

11.02.2010 2:03     citat 

fetelor,de Hely stiti ceva?parca spunea ca face cezariana sapt asta

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 2:17     citat 

vai ce mult am mancat surprins surprins surprins nu ma mai pot misca rad ,mai stau putin si ma bag in patutz ,poate reusesc sa trag un pui de somn scot limba
trebuia sa merg la medicul de fam azi, dar cred ca las pe maine, ploua de rupe nervos

angell sarut nu stiu nimik, nu stiu daca a dat nr de tel cuiva ochi peste cap

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 10 luni
am nascut deja!

11.02.2010 2:37     citat 

salutare si de la noi!
cam tarzior, dar abia acum a mers internetul nervos !

ionelita, anika felicitari pentru saptamana acumulata! sarut sarut sarut

eu, spre deosebire de unele dintre voi, am dormit ffff bine!!!! m-am trezit la 11.15 jenat jenat jenat !

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 2:37     citat 

fetelor, va mai aduceti aminte? primele saptamani de sarcina ?

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 11 ani, 10 luni
am nascut deja!

11.02.2010 2:41     citat 

daaaaaaaaaa ionelita! si eu mai citesc din cand in cand! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 2:48     citat 

adriana foarte fericit foarte fericit foarte fericit sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: