· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (404)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (404)     
krmnn

Copii
S: 11 ani, 7 luni
T: 9 ani, 3 luni

11.02.2010 2:58     citat 

rad ce vremuri...acum ne-am incadra la "ultimele saptamani de sarcina" rad

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 5 luni

11.02.2010 2:58     citat 

ionelita rad rad cum sa nu! Atunci parea a fi fetita la tine. aveai 12 saptamani!!! Era si rizibizi printre noi....ea a pierdut sarcina trist anika29 atunci aflase ca e insarcinata...eeee....ce vremuri tinerele. rad

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 1 luna
D: 11 ani, 7 luni

11.02.2010 3:06     citat 

eh...va citesc din 2 in 2 prostit
Ancutza cred ca ai avut contractii nedureroase dar nu ai stiut. Si eu la prima sarcina eram onvinmsa ca nu am avut nicio contractie pana nu am nascut...dar itne timp am citit mai mutl esi se pare ca ele sunt, se manifesta chiar si prin intarirea abdomenului...dar nu prea ne dam noi seama.

Eu vroiam sa va intreb...azi intru in saptamana 38...e prea devreme sa imi fac bagajul? Ma gandesc, ce fac apoi, stau 2 saptamani cu valiza mare si mica in mijlocul sufrageriei?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 3:10     citat 

carmen, codrina sarut sarut sarut da acum suntem la "ultimele saptamani de sarcina" rad rad rad
codrina sarut si fetitza se facu bebe Cosmin rad rad rad

ana sarut nu cred ca e devreme ochi peste cap

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 5 luni

11.02.2010 3:30     citat 

adriana multumesc sarut Ma bucur ca te-ai odihnit sarut sarut sarut

ana felicitari pentru saptamana 38 sarut Unele fete si-au facut bagajul mult mai repede cool

ce vremuri la inceputul sarcinii prostit parca a trecut o vesnicie ochi peste cap
Mai stie cineva ceva de m1ilinica[/b? Vad ca scria ca si-a planificat sexul lui bebe sa fie fetita si eram curioasa prostit prostit
De [b]iollalex
si rizibizi imi pare tare rau plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

mi-am facut si eu dus si m-am dat cu uleiuri jenat Cum zice prietena mea m-am imbalsamat rad rad rad Cand vine sotul acasa facem placinta cu iaurt scot limba

sus

Denunta
krmnn

Copii

11.02.2010 3:47     citat 

nu e devreme sa-ti faci bagajul...sotul meu imi tot zice ca ar trebui sa ne pregatim si noi o mica sacosa pt orice eventualitate... rad

azi am primit kitul pt recoltarea celulelor stem sarut sarut sarut dar nu am voie sa deschid cutia pana la recoltare, trebuie doar sa o pastrez la temperatura camerei...
si eram asa curioasa cum arata scot limba scot limba

stiti , cum am avut aseara contractiile alea, sotul e deja stresat, si de dimineata m-a pus sa sun la firma cu recoltarea celulelor stem, sa vedem cand ne trimite kitul...doar ce le trimisesem mailul, si a si venit curierul rapid cu coletul cool cool
cand a aflat sotul a zis...ce bine, acum punem cutia in masina si putem pleca oricand sa nasti cool scot limba jenat rad
ce ma distreaza cand se streseaza ... sarut sarut sarut
v-am zis ca-l lasa in sala de nasteri cu mine, nu ? cred ca am sa-l terorizez scot limba rad o sa iasa epuizat de acolo, mai ceva ca mine trag cu ochiul

am vazut aseara cateva din corpurile de mobilier pt camera Sofiei sarut sarut sarut arata superrrrrrrrrrrrr...abia astept sa mi le aduca acasa si sa mi le monteze trag cu ochiul)

legat de primele saptamani de sarcina, si eu la 12 saptamani stiam ca aveam baiat...zambet Rares l-ar fi chemat zambet

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

11.02.2010 3:51     citat 

carmen sarut ma bucur ca ai primit kitul zambet
te cred ca abia astepti sa-ti aduca mobila acasa sarut sarut sunt si eu curioasa sa o vad foarte fericit sa ne pui poze trag cu ochiul

sus

Denunta
krmnn

Copii

11.02.2010 3:56     citat 

Ionelita, tu cand nasti ?
stiu ca vroiai cezariana...
noi o sa fim cam 3 cel putin deodata in spital... trag cu ochiul iti las pe pm id-ul meu de mess si tel meu...sa mi le dai si tu pe ale tale trag cu ochiul

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 11 ani, 8 luni

11.02.2010 4:09     citat 

eu raportez 2 cotractii avute acum 20min ,din alea care vezi stele verzi prostit .la prima nu am fost in stare sa ma ridic de pe scaun de durere,a trebuit sa ma ridice sotul prostit .m-am asezat in pat insa fetita e f agitata si loveste cu capusorul asa tare ochi peste cap

sus

Denunta
adrianaBuc

11.02.2010 4:14     citat 

OPAAAA angell, vine bebelina?

sus

Denunta
angelll

Copii

11.02.2010 4:18     citat 

cred ca ma apropii,cand stau in picioare parca as avea o greutate prinsa de burta...nu am mai simtit asa pana acum prostit

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

11.02.2010 4:19     citat 

pupam si noi burticile sarut sarut

intru si eu sa va dau raportul rad
am fost azi la gine zambet bebelusul este gata de start.......sa intors bine mersi rad si este un dolofan
tot azi schimbam si saptamana implinim 33 de sap. sarut si va oferim si o tratatie

ione felicitari pentru inca o saptamana zambet si pupam pe bebe Cosmin si pe mami sarut sarut
anca ma bucur ca ai terminat draperia debea astept sa o vad zambet
angell vine bebelusul? eu iti tin pumnii sarut sarut
byu sarut sarut sa stii ca votam in fiecare zi zambet
citesc din urma si revin zambet

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 5 luni

11.02.2010 4:19     citat 

angell sa fie acesta inceputul travaliului socat Sa ai o nastere usoara si rapida! sarut sarut sarut

sus

Denunta
angelll

Copii

11.02.2010 4:24     citat 

desi am o frica jenat prostit sper sa fie inceput de travaliu.dar pana nu pierd dopul nu pot fi sigura de nimic
intre timp am sa merg cu sotul la cumparaturi,mai fac putina miscare

sus

Denunta
krmnn

Copii

11.02.2010 4:27     citat 

angell...esti sigura ca vrei sa faci plimbari acum?
sau vrei sa fii mai aproape de spital ?
o, iti tinem pumnii sarut sarut sarut succes si nastere usoara sarut trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: