· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B     
DK

15.02.2010 2:20     citat 

----------
BlackCat a scris:
nici io nu ma bag la schimbat capitolul.a inceput sa ma deranjeze o masea trist .
m-am gandit sa-mi tatuez un brasilien scot limba
----------

Ntztztz... de nika nu sunteti in stare fa! ochi peste cap Tot io tre sa-mi revin din depresurizare si sa schiNb! Ci uamini fa, ci uamini! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap foarte fericit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

15.02.2010 2:21     citat 

----------
mamistef a scris:

----------

wow!
lui dl G poti sa-i spui "ti-e sete de mine" sau "soarbe-ma din priviri" rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

15.02.2010 2:22     citat 

deci, ios si mai depresata pentru ca TU ti-ai schinBat avataru......de la mine, facut cu sudoare fruntii, am stat o noapte sa-l fac si tu......tu....

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

15.02.2010 2:24     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
deci, ios si mai depresata pentru ca TU ti-ai schinBat avataru......de la mine, facut cu sudoare fruntii, am stat o noapte sa-l fac si tu......tu....

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

asa e fey intr-o relatie.unul iubeste mai putin.... nervos rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

15.02.2010 2:25     citat 

as vrea sa merg la Din dragoste, cu Mircea Radu bre

sus

Denunta
DK

15.02.2010 2:27     citat 

Hai aici la Din dragoste

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: