· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

12.02.2010 10:48     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
monica77 a scris:

ups, descrierea asta seamana si cu sotul meu... cool cool Da' de data asta nu e vorba dispre el. Sforaie si patul cu el, si perdelele, si televizoru'...Da' daca ai scapat un puf pi jos, sare ca ars "ce faceti galagie, mai, m-ati trezit!" ochi peste cap
----------

tot ala mic confuz rad
----------

SOTUL MEU, duda mea pruaspata care esti! prostit

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

12.02.2010 10:48     citat 

Niaielo, zana face bine, multumesc de intrebare...o intrat in vacanta si io-s la butoane exclusiv..o vrei vreo saptamana?

Baaa, l-am descoperit si io pe Bobi, baaaa...viata mea, ochii mei, lamele mele...imi pulseaza corasonul ca la o turturica...ptiu drace, unde l-ati gasit ma?

sus

Denunta
monica77

Copii

12.02.2010 10:49     citat 

bei, declar cu mana pe inima ca mi-ati amintit di vremea cand mergeam la discoteca si bagau aia manele si ne sculau pi tatzi di pe scaune... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

acu plang ca ieream asa pruasta si-mi placeau manelele in discoteca... rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

12.02.2010 10:49     citat 

----------
roxana5 a scris:
Niaielo, zana face bine, multumesc de intrebare...o intrat in vacanta si io-s la butoane exclusiv..o vrei vreo saptamana?

Baaa, l-am descoperit si io pe Bobi, baaaa...viata mea, ochii mei, lamele mele...imi pulseaza corasonul ca la o turturica...ptiu drace, unde l-ati gasit ma?
----------

coiclimatorul meu l-o mirosit cool

sus

Denunta
DK

12.02.2010 10:50     citat 

----------
roxana5 a scris:

----------

Fa, Rocsano, el ne-a gasit pi noi... Deh, noi ti intelegem... si noi suspinam si ne tinem de corason di atuncisha... foarte fericit

Trimite zana incoace, ma descurc io cu ea... ca am mai cerut una da' o fo' deportata pi la bunici trag cu ochiul care se simte cu musca pe caciula? foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

12.02.2010 10:51     citat 

era sa chic di pi canapea ca mi-o lucit sclipiciu direct in oki prostit
cu atata dragoste di la voi cini mai are nevoie de valentine's day? rad

si io va iubesc la nemurire sarut

sus

Denunta
duke_meadows

12.02.2010 10:52     citat 

ioti si ruxana.. hau du iu du mai diar?
sarut

sus

Denunta
DK

12.02.2010 10:52     citat 

Lăv iz in zi eăr... tananananaaaaahhhh prostit prostit prostit

sus

Denunta
duke_meadows

12.02.2010 10:56     citat 

monico nu-i a buna cu bacau, o trimis copchilu la bucuresti... ajunge dupa miezu' noptii

sus

Denunta
bursucitza

12.02.2010 10:59     citat 

----------
DK a scris:
----------
roxana5 a scris:

----------

Fa, Rocsano, el ne-a gasit pi noi... Deh, noi ti intelegem... si noi suspinam si ne tinem de corason di atuncisha... foarte fericit

Trimite zana incoace, ma descurc io cu ea... ca am mai cerut una da' o fo' deportata pi la bunici trag cu ochiul care se simte cu musca pe caciula? foarte fericit
----------

deci DA... eu MISS aia..

peseu.. ma duc sa imi odihnesc neuronu... ca azi mi-o patinat la greu

sus

Denunta
monica77

Copii

12.02.2010 11:02     citat 

impuscati-va!!!!!

sus

Denunta
monica77

Copii

12.02.2010 11:09     citat 

nuapte dragastoasa va doresc! sarut

sus

Denunta
DK

12.02.2010 11:14     citat 

Va pup si eu si va doresc o nuapte frumoasa si pufoasa. Iubiti-va mult! sarut sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

13.02.2010 1:20     citat 

----------
DK a scris:
Va pup si eu si va doresc o nuapte frumoasa si pufoasa. Iubiti-va mult! sarut sarut
----------
minca-ti-as, ce conditie fizica o sa am dupe ce termin cu matale.....valeu! scot limba scot limba scot limba

ps:si zinis fusa la bunic-su'....sa puni??

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

13.02.2010 1:33     citat 

mii s-mi spuniti Fiona, da? :d foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: