· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Instinctless Pifosnice WOW -- 69B     
bursucitza

13.02.2010 8:01     citat 

buna dimineata doUamnelor

O pereche intra in cabinetul terapeutului. Terapeutul:
- Ce pot face pentru dvs?
Barbatul: - Dorim sa ne priviti in timp ce facem sex.
Terapeutul se uita uimit la ei dar aproba. Cand perechea a fost gata, terapeutul face remarca:
- Imi pare rau, dar nu am vazut nimic deosebit la dvs. Si cere onorariul de 80 E pentru sedinta.
In urmatoarele saptamani se repeta povestea: de doua ori pe saptamana vine perechea, fac sex, platesc 80 E. Peste cateve saptamani intreba terapeutul:
- Ma scuzati de intrebare, dar ce incercati dvs. sa descoperiti?
Barbatul: - Nimic! Dar ea este casatorita, la ea nu putem. Eu sunt casatorit, nici la mine nu putem. In Holliday Inn vor 150 Euro pentru o zi, in Radisson 360 Euro, pe cand daca venim aici, avem un alibi, costa numai 80 Euro si mai primim de la asigurari 67 euro inapoi.

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

13.02.2010 9:26     citat 

ochi peste cap
tz tz tz ce-o fo' pe-aici aseara...sunt siderata....puteti sa-mi spuneti Luminita Siderata.

asa ceva ochi peste cap

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

13.02.2010 10:25     citat 

----------
DK a scris:
Unde-i Roza, ca ma baga in ceatza. Nici sfeclomicina n-o mai dadu... numa gura-i di ea foarte fericit
----------

fha! dupa ce ca ti-am pus licoarea in pahar de cristal, amu te faci ca nu stii. nerecunoscatoare-o care esti

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.02.2010 10:33     citat 

hellow yellow!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
love is in the air
tananananana

sus

Denunta
Berea

13.02.2010 10:41     citat 

neatza, sau ziua, sau ce o fi.

trebi multe si io dorm pi mini. si la noi ploo si ninge deodata, deci e vreme de numarat bani, sau baut sau dormit. sau toate trei deodata: bei pana adormi si visezi ca numeri bani. AM ZIS!

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.02.2010 10:42     citat 

----------
Berea a scris:

trebi multe si io dorm pi mini. si la noi ploo si ninge deodata, deci e vreme de numarat bani, sau baut sau dormit. sau toate trei deodata: bei pana adormi si visezi ca numeri bani. AM ZIS!
----------

sa avem parte di toati tri!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

13.02.2010 11:15     citat 

----------
Berea a scris:

----------

si de proectat prunci...am zis!
Neataaaaaaaaaaaaa!!!!!!! C.acush plecam si noi cu barca cu atata ploicica,,,,ce vreme de cacao! rad nervos

sus

Denunta
Berea

13.02.2010 11:16     citat 

----------
BlackCat a scris:
----------
Berea a scris:

----------

----------

asa sa fie !

micutzo io prunci nu mai proiectez, imi ajung astia doi. si oricum n-am berbant ca SOTUL MEU e plecat.

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

13.02.2010 11:26     citat 

----------
Berea a scris:
----------
BlackCat a scris:
----------
Berea a scris:

----------

----------

asa sa fie !

micutzo io prunci nu mai proiectez, imi ajung astia doi. si oricum n-am berbant ca SOTUL MEU e plecat.
----------

ti-l trimit pe.al meu....ca.l dau afara din casa... jenat

sus

Denunta
Berea

13.02.2010 11:48     citat 

----------
micutza_25 a scris:
----------
Berea a scris:
----------
BlackCat a scris:
----------
Berea a scris:

----------

----------

asa sa fie !

----------

ti-l trimit pe.al meu....ca.l dau afara din casa... jenat
----------

nu, ms, unul e mai mult decat suficient. besides, parca imi place un pic de timp pentru mine. Bine asta dupa 11 noaptea cand se culca cupiii rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.02.2010 11:53     citat 

tz,siso!
dar de ce n-ai rabdare sa petreci dupa miezul noptii,ca de-atunci incepe party-ul interzis minorilor intrebare jenat

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

13.02.2010 11:54     citat 

ups,acum vazui ca SOTUL tau e plecat prostit

sus

Denunta
bursucitza

13.02.2010 12:34     citat 

----------
mamistef a scris:
ochi peste cap
tz tz tz ce-o fo' pe-aici aseara...sunt siderata....puteti sa-mi spuneti Luminita Siderata.

asa ceva ochi peste cap
----------

tu siderata??? da noi care am fost de fatza surprins

hai ziua...

sus

Denunta
Berea

13.02.2010 1:18     citat 

----------
BlackCat a scris:
tz,siso!
dar de ce n-ai rabdare sa petreci dupa miezul noptii,ca de-atunci incepe party-ul interzis minorilor intrebare jenat
----------

de una singura ? io tot i-am zis la sisa sa-mi faCA CAdOU un vibra, dar ea nu si nu. Oricum nici aia nu ar merge ca am mafutiri lunari

sus

Denunta
bursucitza

13.02.2010 1:28     citat 

----------
Berea a scris:
----------
BlackCat a scris:
tz,siso!
----------

de una singura ? io tot i-am zis la sisa sa-mi faCA CAdOU un vibra, dar ea nu si nu. Oricum nici aia nu ar merge ca am mafutiri lunari
----------

socat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: