· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 100
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 100     
SSimona

Copii
MAYA: 16 ani, 9 luni
ALBERT: 12 ani, 4 luni

19.02.2010 9:51     citat 

incerc cu contractubex, sa vedem, oricum, orice interventie dupa 1 an, din cate stiu

ies la distractie cu copiii, mergem in zona Auchan, sper sa fie cuminti

pupici

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

19.02.2010 9:56     citat 

SSimo pe acolo ajung si eu acum foarte fericit ,la Kiabi scot limba

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 2 luni
cea mica: 10 ani, 6 luni

19.02.2010 10:12     citat 

SSimo cicatricea se va retrage si se va face tot mai mica cu anii, o sa vezi.si eu m-am ars cu fierul de calcat la 16 ani, aveam o cicatrice in forma de triunghi si acum nu se mai vede nimic. trag cu ochiul ceea ce stiu sigur ca ajuta f mult la retragerea cicatricilor e soarele trag cu ochiul
fetelor, sotul meu a fost azi la ecograf..se pare ca ficatul nu e asa problema, i-au iesit analizele proaste din alta cauza: are pietre la fiere. plang sau sunt foarte trist acum continua o luna tratamentul pt protectia ficatului (silimarina si inca ceva) si apoi iar la eco si la operatie.si in plus are si nisip la rinichi. ochi peste cap stiti ceva ceaiuri care l-ar putea ajuta? uuuf nu imi vine sa cred il credeam sanatos tun si acum dintr-o data le are pe toate..si mai trebuie sa se si opereze..mi-e asa mila de el ca bietul nu prea a avut treaba cu doctorii si e ca un copil, i se face rau doar cand vede un ac, pt el o operatie va fi un moment f greu (chiar daca se va face endoscopic, bietul e ingrozit fiindca nu a mai trecut prin asa ceva)

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 13 ani, 9 luni

19.02.2010 10:14     citat 

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 1 luna
D: 11 ani, 7 luni

19.02.2010 10:48     citat 

waw ce ati mai scris zambet
tei aseara m-am pus cu o carte in pat si am citit pana la 2, nu-mi era somn deloc prostit Asa m-am destrabalat scot limba

Lucy, sanantate sotului trist Imi inchipui cum se simte, invatat sanatos si fara treaba cu spitalele pana acum...

Ssimo, eu zic ca in timp se va ameliora vizibil cicatricea...si pe noi crema de galbenele ne-a ajutat in diverse probleme...e buna la multe chestii.

Revin, ma duc sa-mi fac cafea ca nu am baut, am fugit la gradi dim, in real sa fac putina piata si acum am cazut lesinata...obosesc repede si ma doare burta trist

Gata, am revenit foarte fericit
Acum sa va admir pozele ...
quin le-am prins si eu, e super motatul tau, aveam impresia ca e bebelus dar e ...baiat mare zambet
tei, pe voi v-am admirat ieri zambet
ella...acum mi-am dat seama ca nu vazusem nicio poza cu tine scot limba Arati foarte bine (daca tu esti in pozele cu rares, sa nu fac vreo gafa foarte fericit ) Si rares pare foarte smecher trag cu ochiul
poate va pun si eu o poza cu burta mea maxima si maximul de kg, si cu printzesa mea.

sus

Denunta
ella_rari

Copii

19.02.2010 12:26     citat 

----------
ana_348 a scris:

ella...acum mi-am dat seama ca nu vazusem nicio poza cu tine scot limba Arati foarte bine (daca tu esti in pozele cu rares, sa nu fac vreo gafa foarte fericit ) Si rares pare foarte smecher trag cu ochiul
poate va pun si eu o poza cu burta mea maxima si maximul de kg, si cu printzesa mea.
----------

eu sunt.....bruneta, nu blonda rad mercic, sarut Rares e un smecher de mare clasa, nush ce ma fac cand mai creste......
astept si eu sa vad o burtik! trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.02.2010 12:30     citat 

pai nu am zis ca esti blonda confuz Desi...de unde stii ca asa imi inchipuiam rad?
Eu in curand o sa fiu blonda scot limba

sus

Denunta
ella_rari

Copii

19.02.2010 12:33     citat 

ma gandeam ca blonda-i baba, si sa nu cumva sa va ganditi ca-s eu.......boboc de tinerica ce ma aflu...... rad rad

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.02.2010 12:39     citat 

aaaaaa radrad
Chiar ma uitasem daca apare o blonda in pzoe dar nu am remarcat-o foarte fericit
"Blonda"seamana cu bona mea, marca e mai mult alb decat blond scot limba

ia sa incerc sa descarc pozele cu maximul meu de greutate ever in history

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 12 ani, 7 luni
am nascut deja!

19.02.2010 12:41     citat 

sarut

am scris mult si am apasat din greseala nu stiu pe ce tasta si am anulat tot... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.02.2010 12:45     citat 

trist...si nu mai ai chef sa scrii odata? scot limba ?

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 12 ani, 7 luni
am nascut deja!

19.02.2010 12:49     citat 

Revin dupa ce se schimba capitolul... confuz ....

Multumim pentru aprecieri!
Toti copiii de aici sunt frumosi...si mamele la fel!...ca sa nu mai vb de aspirante.... rad rad rad

Mi-ar placea sa ne intalnim toate, candva, undeva...

ella nu am apucat sa iti urez si eu bun venit, dar te-au ,,primit" fetele cu mare drag...Sa stii ca daca apare vreo pb si ceri sfaturi, toate iti vor sari in ajutor ....Eu aici mi-am ,,rezolvat'' pb cu copilul si am trecut f usor peste perioadele grele...asta este o alta poveste... sarut

Ma gandeam acum ca pozele mele au fost vazute de 106 ( surprins ) vizitatori...oare de unde atatia??? surprins ...noi nu suntem aici decat cateva... confuz plus cele care trag cu coada ochiului si ne urmaresc (lordy dar tu ce mai faci??), dar nu-mi inchipuiam ca 106 ochi peste cap

Ziceam ca revin la un alt capitol si m-am luat cu vorba... socat

sus

Denunta
ella_rari

Copii

19.02.2010 12:50     citat 

pana scrie quin iar, baga tu niste poze, nu te mai fofila..... scot limba

sus

Denunta
quin13

Copii