· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Boboceii toamnei 2006 - 52
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Boboceii toamnei 2006 - 52     
Lili_R

Copii
Stefan: 14 ani, 3 luni

24.02.2010 11:16     citat 

Hermine...... sarut multa sanatate lui Dominic si va asteptam cu vesti bune . Va doresc crestinare frumoasa sambata !

Matei pui de Ruxi_Mici....... La multi ani fericiti alaturi de familia ta frumoasa . Sa fi sanatos si sa aduci multe bucurii celor dragi !!!!!!
Ruxi ....... nu imi mai aduc aminte perfect cum era Alex la 1 an , dar asemanarea este destul de mare !!! Matei esti un baietel tare dragalas si imi pare ca seamna cu tine .

Alex la 10 luni zambet
http://www.parinti.com/modules.php?op=m...rby=titleA

http://www.parinti.com/modules.php?op=m...rby=titleA

Am cautat poze cu Alex la 1 an , insa numai apar ......link-urile numai sunt valabile .....

Bavi....... o mare imbratisare de la noi ! Felicitari lui Borisache . Ma bucur ca a fost bine . Tati e tare priceput trag cu ochiul
Pupici sarut

sus

Denunta
Ruxi_Mici

Copii
Alexandra: 14 ani, 3 luni
Matei: 11 ani, 10 luni

25.02.2010 3:47     citat 

Legat de asemanarea dintre Alex si Matei ... sunt deja foarte multe persoane care se minuneaza decat de mult seamana, deci eu sunt cea care are impresii gresite. jenat Cred ca eu nu pot sa diferentiez latura fizica de cea psihic-comportamentala, caci ii simt pe fiecare cu personalitati atat de diferite, incat nu ii sunt in stare sa constientizez asemanarea fizica, fara sa ma leg de felul in care fiecare mima simbolizeaza ceva din comportament.

sus

Denunta
roxanamirela

Copii
Andrei Darie: 14 ani, 2 luni
alaptat, purtat, rasfatat

01.03.2010 11:08     citat 

O primavara deosebita si plina de soare si sanatate va dorim! sarut

rox

sus

Denunta
bblusa

Copii
eduard cristian: 14 ani, 3 luni

01.03.2010 12:12     citat 

Primavara frumoasa si calda tuturor! sarut sarut sarut

sus

Denunta
bavi

Copii
Boris: 14 ani, 3 luni

01.03.2010 1:16     citat 

O primavara frumoasa si sarut sarut sarut sarut tuturor

sus

Denunta
franceska1

Copii
Calin: 14 ani, 2 luni
Cosmin
am nascut deja!

01.03.2010 2:06     citat 

O primavara frumoasa si din partea noastra sarut sarut sarut

sus

Denunta
adnas

Copii
Ana Iarina: 14 ani, 4 luni
Alina Miruna: 11 ani, 8 luni

01.03.2010 9:31     citat 

primavara frumoasa tuturor.

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 14 ani, 3 luni
mara: 11 ani, 6 luni

08.03.2010 8:55     citat 

la multi ani, dragele noastre!

sus

Denunta
roxanamirela

Copii

08.03.2010 10:30     citat 

La multi ani, dragi mamici!

rox

sus

Denunta
ANA_B

Copii
Venetia: 27 ani, 5 luni
Federica: 14 ani, 3 luni

08.03.2010 10:39     citat 

Un 8 Martie fericit va dorim si noi sarut ...

sus

Denunta
bavi

Copii
Boris: 14 ani, 3 luni

08.03.2010 1:27     citat 

La multi ani doamnelor si o primavara frumoasa va doresc sarut sarut sarut
m-am intors acum de la gradi unde a fost un eveniment legat de ziua mamei: au pregatit ptr. fiecare mama o bratara din margelute care cu mandrei o port la mana( ca doar e facuta de Boris), au cantat , au dansat, au pregatit un colaj cu poze cu fiecare copil, am facut impreuna o rama cu flori si frunze si multeeeee cadouri si pupici foarte fericit foarte fericit foarte fericit
si ma bucur mult ca am asistat si la ora de gremana unde am fost socata: Boris stia aproape toate cuvintele, raspundea la munte intrebari in germana, stia un cantec si era ffffff activ rad rad rad foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
adnas

Copii
Ana Iarina: 14 ani, 4 luni
Alina Miruna: 11 ani, 8 luni

08.03.2010 7:14     citat 

La multi ani tuturor mamicilor!

sus

Denunta
roxanamirela

Copii

09.03.2010 1:58     citat 

Bavi, noi pe 11 martie avem un astfel de eveniment cu surprize. D. are costum de ghiocel - e f ingenios, facut special pentru el de cineva drag, iar eu sunt terminata toata de emotie!
sarut
Asa ca fii mandra, ai de ce!

Adnas, Doamneeeeee - cand cresc asa frumos?
prostit sarut

Bb ce mai faceti?
zambet

rox

sus

Denunta
franceska1

Copii
Calin: 14 ani, 2 luni
Cosmin
am nascut deja!

09.03.2010 2:14     citat 

La multi ani si de la noi tuturor mamicilor sarut sarut sarut

Adnas multumim pt felicitare, sunt superbe domnisoarele tale cool sarut
Bavi ati avut o sarbatoare pe cinste, asteptam pozele, inclusiv si cu bratara lui Boris sarut sarut
Rox imi inchipui ce emotii ai, sper sa va distrati de minune si desigur asteptam pozele sarut sarut
Bblusa ce mai face Edi? Aveti careva noutati?
Sper ca sunteti bine sarut

La noi serbarea a avut loc pe 2 martie si Calin a refuzat sa spuna poezia, dupa care a stat linga mine si am privit spectacolul impreuna prostit foarte fericit
Ma rog, pt mine nu a fost o problema, dar multi parinti au ramas nemultumiti de matineul organizat, de faptul ca inca nu inceput sa scrie in caietul prescolarului si in genere, dupa spusele unei mamici (foarte arzatoare ca plodul ei sa inceapa sa citeasca de la 3.6 ani) ei degradeaza surprins ochi peste cap
Plus la toate, una din educatoare si dadaca pleaca in concediu de maternitate, educatoarea noastra iubita cred ca va reveni in toamna si acum vom avea una noua, deci suntem in plina tranzitie, care numai pozitiva nu poate fi numita ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 3 luni

09.03.2010 3:12     citat 

la noi nu facura serbare...desigur
dar bine, 1 martie, 8 martie, ei nu cunosc foarte fericit

eu-s suparata, Elouan are otita, azi dimineata era purpuriu la fata, ceva febra...dar cu moralul bun
si cum doctorul imi zisese ieri seara ca il pot duce fara nici o problema la scoala cita vreme el vrea, plus ca noi chiar avem acele zile cind nu putem lipsi de la munca nervos snif, l-am dus, si toata ziua mi-o petrec cu sufletul bucati
mai ales ca azi e iar soare cu vint glacial, eu de-abia reusesc sa fac cite un drum pe afara

duminica am fost cu el la un centru de joaca, a fost excelent.... o mai facem cu siguranta rad
noutati multe n-am
m-am calmat cu sedintele de ortofonie, cred ca definitiv, de la testare si pina acum a facut progrese impresionante, in sfirsit vorbeste....curent, fluid, cu termeni care ne lasa masca surprins
plus, a inceput sa-l intereseze rau engleza, zilele trecute m-am trezit cu el numarind dominouri in engleza, corect, in conditiile in care niciodata nu insistam
bon, ramine sa ii imprim si citeva notiuni in romana, acum, cind e extrem de deschis

nu ne-am mutat inca, luna asta, cel tirziu saptamina viitoare semnam actul final si apoi.....cu nasul in cartoane prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: