· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 76
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 76     
DK

22.02.2010 9:37     citat 

BUNA!
sa va fie inima!

eu ieri am dormit. si iar am dormit. cand m-am trezit, am constatat ca mi-era somn. si nu stiam de ce. asa ca m-am gandit sa dorm iar.
dupa care mi-am dat seama ca vom muri de fuoame daca nu-mi misc si anume obrajii mari din pat... asa ca am mers la shopping, nefinantat de SOTUL MEU. dupa care am mancat... mamaliga cu branza si zmantana si neste kaiser prashit... o mancare foarte dietetica de altminteri.
binenteles ca dupa aia mi-am dat seama ca mi-e somn.
deci cam asa a fost ieri.

hai, neatza si sa avem o saptamana super!

ma duc sa citesc din urma ca am zarit cu cuada ochiului neste discutii enteresante despre gigei foarte fericit deja m-am trezit! scot limba

ps: eu sa stiti ca nu ma mai spal pe cap 9 luni. nu, nu-s gravida, insa am auzit ca iti sta splendid parul oricum. asa ca... why bother?! am zis! prostit

sus

Denunta
bursucitza

22.02.2010 9:46     citat 

buna zua..

eu am fost gravida10 luni (calculate la 28 de zile luna... si asta o stiu fara antibiotic) si numa m-am ster asa pleaca pe par... m-ai cu prosuoapu umed mai cu servetele... da poate data viitoare imi pun si sampon cool
si da sa avem o saptamana minunanta...

sus

Denunta
DK

22.02.2010 9:49     citat 

eu nu sunt gravida, dar totusi nu cred ca servetelele si apa trecuta prin par sunt solutia. eu cred ferm ca mai bine fara. voi ce ziceti?

a, am gatit o masa gustoasa, sa stiti.

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

22.02.2010 11:18     citat 

----------
DK a scris:

a, am gatit o masa gustoasa, sa stiti.
----------

cand bre? prin somn?
hai buna
dimineata

sus

Denunta
duke_meadows

22.02.2010 11:59     citat 

mi-am cumparat cafetiera proprie pt cafeaua de dimineata. de asemenea, am aparat de facut spuma la lapte si ca urmare pot bea capucino. aparatu' de spume are pete de vacuta pe iea.
tuoate au fost cumparata de SOTUL MEU.
neata. sarut va iubesc la nebunie.....

sus

Denunta
DK

22.02.2010 12:31     citat 

si noi pi tini mai diuc sarut sarut sarut si ca sa-ti aratam cat de mult ti iubim, venim la tini in vizita sa bem si noi cafia cu spume di la tini. retine: di la tini, nu di la SOTUL TAU! foarte fericit

asa... rozo, am gatit si eu, dar nu prin somn. ci DECAT in perioada in care nu am dormit. parol! prostit prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

22.02.2010 12:33     citat 

bei, tuta cum sunt, am prins mina fetii in portiera...si-s tare suparata pe mine ca am facut chestiunea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
bursucitza

22.02.2010 12:35     citat 

buna dimineata

zuzo.. pot sa plang si eu cu fii'ta nu cu tine ca stiu durerea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

diuc sa le "stapanesti" sanatoasa fato

is bucuroasa de numa... peste 9 luni ma spal pe cap scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

22.02.2010 12:39     citat 

deci diuc, deci spume fac si io, pi gratis foarte fericit si-s si simpatica, bei foarte fericit deci, care este foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

22.02.2010 12:39     citat 

----------
bursucitza a scris:
buna dimineata
----------

Subscriu!!! foarte fericit

sus

Denunta
DK

22.02.2010 12:40     citat 

----------
zuzalina a scris:
bei, tuta cum sunt, am prins mina fetii in portiera...si-s tare suparata pe mine ca am facut chestiunea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

trist trist trist

zuzo, ce sa-ti zic... decat ca ii trece pana se marita... trist sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

22.02.2010 12:41     citat 

buna!

deci DA, nu am net azi, nu am net azi.....
e un singur calculator in birou unde e net si e bataie pe el, se sta la cuada foarte fericit

dar.....nu am putut sa nu intru sa nu va intreb .....voi tot din 9 in 9 luni va spalati pe cap? ca io asa fa si tare bine ma simt, nici nu ma mananca....

diuc sarut , astept vesti de la tine

sus

Denunta
zuzalina

Copii

22.02.2010 12:48     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
buna!

dar.....nu am putut sa nu intru sa nu va intreb .....voi tot din 9 in 9 luni va spalati pe cap? ca io asa fa si tare bine ma simt, nici nu ma mananca....

----------

1. buna foarte fericit

2. aproapi, fa....noi ni spalam di doo ori pi an, di pasti si, respectiv, di craciun, cind fashem si baii....di revelion ni primenim o tzir' pi fatza

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

22.02.2010 12:49     citat 

3. si la fofo la fel?
ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

22.02.2010 12:50     citat 

pupaza, ajung acolo dupa 6pm.
n-am cum pleca la pranz nici cum .
da sper sa am 'pachetu' maine, poimaine cel tarziu.
discutam la privata sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: