· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 77
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 77     
DK

22.02.2010 10:22     citat 

rad rad rad rad rad rad rad asta-i darnica, seamana cu matusa-sa Anemona. foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

22.02.2010 10:26     citat 

----------
DK a scris:
rad rad rad rad rad rad rad asta-i darnica, seamana cu matusa-sa Anemona. rad
----------

anemona lacramioara fa? ochi peste cap

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:33     citat 

Deci neatza! Cand vin eu, voi plecarati. Pai ce facem aici? socat socat

Va multumesc la tuate cele care v-ati gandit la mine si la timiditatea mea si ati vrut sa ma cadorisiti cu inel vibrant. Apreciez spiritul vostru civic si marinimia voastra.
Mie nu mi-e rusine sa cumpar prezervative. Probabil nu tre sa ma sfiesc sa cumpar si inelu cu pricina. Dar.... voi astepta sa ne dea bonurile de masa si o sa cumpar.

Deci dupa cum v-a zis si bursuca, NE-AM INTALNIT! sarut sarut Si am baut si-un suc amundoo si am stat oleaca de vorba. Astept cu mare nerabdare sa ne revedem sarut sarut sarut sarut Si sa stiti ca enamoreala bursucii este reciproca! jenat jenat Si da, astept sa vina primavara ca sa putem iesi mai des, la aer curat... poate vine si Fafana Luminita ca si-asa o ametit-o aerul curat azi si tre sa-si revie. scot limba sarut
A. si m-a adus bursu cu mashina acasa foarte fericit da' nu cu citroenul, ci chiar cu masina SOTULUI EI!!!! Si da, m-am inchinat cu limba-n gura si am urcat alaturi de bursu in masina. rad rad rad Glumesc - am avut perfecta incredere in aptitudinile ei de soferitza, cu toate ca nu prea injura, dupa gustul meu. scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:34     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
rad rad rad rad rad rad rad asta-i darnica, seamana cu matusa-sa Anemona. foarte fericit
----------

anemona lacramioara fa? ochi peste cap
----------

Da. Purlescu mai precis!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

22.02.2010 10:36     citat 

buna

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:37     citat 

buna!

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:38     citat 

vai de mine si de mine, ce scumpik mik sunt... am uitat sa-mi pun rochita vaporoasa de printesa, de firma... of....

sus

Denunta
Berea

22.02.2010 10:43     citat 

----------
DK a scris:
vai de mine si de mine, ce scumpik mik sunt... am uitat sa-mi pun rochita vaporoasa de printesa, de firma... of....
----------

tuto, aia e camasa de nuapte. pune-ti si urechile si codita de la mine sa se asorteze, ca si alea's de firma

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:46     citat 

Sis, ai dreptate. Numai ca nu am nici o coditza de la tine. Poate ar fi cazul sa capat?? prostit

Buna!

sus

Denunta
bursucitza

22.02.2010 10:47     citat 

----------
Berea a scris:
cea mai faina a fost maimuta din dotare care statea in caruciorul de cumparaturi si impartea prezervative la toti din spate. si noi nu stiam ce se distreaza lumea asa de bine foarte fericit
----------

rad rad rad rad rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

22.02.2010 10:48     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
Berea a scris:
cea mai faina a fost maimuta din dotare care statea in caruciorul de cumparaturi si impartea prezervative la toti din spate. si noi nu stiam ce se distreaza lumea asa de bine foarte fericit
----------

rad rad rad rad rad
----------

deci fa, nu radea, ia aminte ca maine poimuine te duci cu marutz la cumparaturi socat

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:49     citat 

Deci am o intrebare.... si astept raspunsurile voastre.

Cand in lista de mess apare in dreptul unui ID o coroana regala; la o prima investigatie cica utilizatorul ala ar fi power user... ce e aia si cum s-a ajuns la aceasta "inalta" titulatura?

sus

Denunta
Berea

22.02.2010 10:50     citat 

----------
DK a scris:

Cand in lista de mess apare in dreptul unui ID o coroana regala; la o prima investigatie cica utilizatorul ala ar fi power user... ce e aia si cum s-a ajuns la aceasta "inalta" titulatura?
----------

e un secret tinut secret din mosi stramosi.

io merg la nani. fara camasa de nuapte. si fara urechi de iepuras. va pupik dulcik minunatelor sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre Berea la 22.02.2010 10:51, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:50     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------
Berea a scris:
----------

rad rad rad rad rad
----------

deci fa, nu radea, ia aminte ca maine poimuine te duci cu marutz la cumparaturi socat
----------

Cred ca la acea venerabila varsta o sa mi-o paseze mie pe Ata ca sa mergem la cumparaturi. zambet

sus

Denunta
DK

22.02.2010 10:51     citat 

----------
Berea a scris:
----------
DK a scris:

----------

e un secret tinut secret din mosi stramosi.
----------

Esti muy amable. foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: