· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 77
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Pifosnice Colajo-Listate 77     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 9 luni

23.02.2010 9:23     citat 

buna dimineata, fetili zambet

mentionez ca in 41 nu mi-am mai luat cafteala...am calatorit decent, ceea ce gasesc absolut uimitor rad

in schimb mi-am luat cafteala ieri in real...deci io nu merg la cumparaturi ca omu' normal, la carfur sau osan...noooo...ca-s o zina, da?! io merg la mall rad sa-mi iau hirtie igienica rad de exemplu rad si, cum eram io aseara in real la mall si tiriiam sacu' de nisip pentru mitza, m-am pus in fata raftului cu persil in asteptarea sotului si al cosului....si m-a imbrincit o muiere rad ii trebuia fix sacul de persil din spatele meu, nu restul de 1000000 din lateral rad io banui ca are legatura cu fusta de vual pi cari o purtam rad deci iar au tanticile de 50+ probleme cu mini rad ceea ce mi se pare foarte tare, scapasem o vreme de ele rad

mentionez ca port di doo zili mov rad sotul meu mi-a cumparat colanti si fusta di vual mov (frate, da' mov nu ghidusii) si-s in trenduri....si duminica ma fac rosha in cap rad adica sa mearga cu colantii mov, ma gindesc rad

sus

Denunta
bursucitza

23.02.2010 9:29     citat 

sburati

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: