· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > 1-2-3 Fii silfida daca VREI! Cap 56
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor 1-2-3 Fii silfida daca VREI! Cap 56     
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

18.02.2010 4:22   1-2-3 Fii silfida daca VREI! Cap 56  citat 

Drepturile de autor pentru titlu: Blondutzaaaaa! Multumim de ajutor zambet

Cap 50
Cap 51
Cap 52
cap 53
Cap 54
Cap 55

Dieta de 2010 - pe toate le-ntrece! trag cu ochiul
Spor la slabit!

And don't forget:

PROTEINE AMIDONURI (LEGUME) CARBOHIDRATI VITAMINE (FRUCTE)

MODIFICARI IN LISTUTA - DUMINICA, ROSU INCHIS

sus

Denunta
Carmella

18.02.2010 7:12     citat 

Io prima ??

Ce titlu misto rad

Anca, LA MULTI ANI !!!! sarut
Sa fii fericita si sa te distrezi la maxim de ziua ta! Si sa te intorci cu multe kile in minus foarte fericit

sus

Denunta
nelus

18.02.2010 7:39     citat 

Anca, o aniversare frumoasa, vacanta placuta si multa iubire iti doresc!

Multumim Anca ca ne alinti cu schimbarile titlurilor. 1-2-3! Ce simplu pare trag cu ochiul Sa inteleg ca de ziua ta ne-ai facut cinste cu un titlu? rad

Azi am fost la fata la sedinta si o mamica m-a abordat direct sa ma intrebe cum am slabit. Anul trecut nu prea ma intreba lumea, dar anul asta, poate e pragul asta de sub 60.... cine stie.... Uneori nu prea inteleg si ma blochez. La mine greul a fost anul trecut- ian--iulie- 8 kg si apoi a urmat mentinerea si scaderea sub prag. De asta cand aud remarci cu privire la greutate, dupa atata timp, stau si ma intreb "Nu cumva acum sunt prea slaba sau nu imi sta bine, de abia luna asta stau toti cu gura pe mine?!!" Adica in anul asta am primit comentarii cat pt tot anul trecut.....

Eu ma simt slabita in continuare, obosesc repede, am ceva probleme cu focusul, dar sincera sa fiu nu stiu daca mi se trage de la stres, oboseala acumulata, nemultumiri sau convalescenta. O tipa imi spunea ca vremea asta aiurea, cu umezeala, te oboseste. O fi doar vremea si eu dau vina pe altele. Plus ca piticuta mea e bolnavioara si, referitor la plimbatul noaptea, la noi este regula. Pt mamicile de copii intre 4 ani si 4 ani jumate- citeam ca in perioada asta au ei un disconfort emotional, o perioada in care trec spre o alta etapa si simt nevoia de sprijin afectiv mai mult decat alta data. Cica dupa 4 ani jumate se echilibreaza.

MAAaaiiii--maaaiiii, cam mult off-topic!

Sa revenim la subiect! Azi mi-am facut ceai de musetel foarte fericit Cu kg sunt constanta, chiar daca mananc consistent si in cantitati normale, nu reduse.

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 12 ani, 10 luni
Nepotica: Iris Miruna: 10 ani, 11 luni

18.02.2010 9:03     citat 

Va pup si eu !!!

Ce tabel super!!! Multumim! sarut
Fetelor eu va citesc..dar am o perioada mai grea ochi peste cap ..si incerc ca trec peste.... si scriu si eu cand apuc.... ochi peste cap

Greutatea mea actuala este de 49 kg prostit

sus

Denunta
pui1

Copii
irina maria
alexandru matei

18.02.2010 10:08     citat 

ana_348 multumim pt lista
Eu sunt un pic dezamagita,nu ca dupa ziua de apa am scazut doar 300g dar am slabit si la sani. Sper sa nu mai scad la ei ci mai mult la burta caci ea este problema mea cea mare.
O seara placuta va doresc

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 11 ani, 5 luni

18.02.2010 10:15     citat 

pe azi am si eu o dezamagire rad
nu m-am putut abtine si am mancat 2 eclere in loc de unul si 5 bucatele de cioco in loc de 4, ca erau ultimele nu puteam sa mai las una singura in cutie ca se plictisea pana peste 4 zile rad
eram hotarata azi sa ma apuc de sport mai ales ca acum stau izoprenele intinse pe jos ca fac gimnastica cu Dinu doar că... au venit rushii si nu ma pot mobiliza, cred ca o sa aman ziua de sambata pentru cantar ca sigur imi va arata mai mult din cauza rusilor prostit

sus

Denunta
ana_348

Copii

18.02.2010 10:41     citat 

Emma, imi pare rau trist Sper sa se rezolve si sa treaca repede.
Sa te felicit pentru 49 kile? Mutam targetu' foarte fericit? Sau o iei si tu in sus?

Cristianka...asa da dezamagire foarte fericit Hai ca nu e mare lucru, cred ca patratelele erau oricum mai mici decat standardul de patratea de cioco scot limba

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 3 luni

18.02.2010 10:59     citat 

Hai salut!
Vreau si eu sa fiu silfida foarte fericit , ca acum sunt cat un balon plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist . Drept dovada raportez:
26 ani, 175 cm, 85 kg, target 60......si o mare pofta de dulciuri si mancare prostit
Ma primiti?

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 12 ani, 10 luni
Nepotica: Iris Miruna: 10 ani, 11 luni

18.02.2010 11:21     citat 

----------
ana_348 a scris:

Sa te felicit pentru 49 kile? Mutam targetu' foarte fericit? Sau o iei si tu in sus?

----------

Multumesc mult sarut ..si eu abia astept sa se linisteasca apele prostit

In sus in nici un caz... inca nu-s hotarata daca sa mutam ..eu am zis ca ma opresc la 50...dar vad ca nu pot rad plang sau sunt foarte trist ....
Ma gandesc si va spun... pt ca ma batea un gand ....pana in octombrie sa ajung la 45... oare am sanse ochi peste cap prostit

Anthurium bine ai venit!!! sarut

Va pup sarut sarut sarut

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 6 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 5 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 3 luni

19.02.2010 5:30     citat 

Multumesc de urari!

O poza cu sarbatorita scot limba ,de acum seara(am iesit sa sarbatoresc si cu niste prieteni).
Uhhh ce obo sunt..fug in pat ca ma trezesc dimi rau...va mai scriu din vacanta! sarut sarut

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 1 luna

19.02.2010 7:37     citat 

Nu am apucat sa mai trec pe aici desi aveam vesti bune...Tin dieta asa cum pot eu, adica cu mici scapari dar sincer pentru mine e un mare progres caci nu am reusit niciodata sa fac asta. trag cu ochiul Puiul meu are o perioada de explozii dentare de-asta nu sunt nici eu in cea mai buna forma. Dar ma straduiesc. Citesc de la voi ca sa ma mai inpir dar nu reusesc sa postez la timp. jenat
73 kg trag cu ochiul trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 4 luni
Antonia: 9 ani, 10 luni

19.02.2010 7:48     citat 

La multi ani, Anca! Sa fii sanatoasa si voioasa! sarut

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

19.02.2010 10:18     citat 

RoBlondy superba poza!
La multi ani si multa sanatate!

sus

Denunta
loryna

Copii
teodora: 11 ani, 6 luni
am nascut deja!

19.02.2010 10:29     citat 

Vreau si eu silfida... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Va citesc de ceva vreme..am incercat sa tin dieta..dar degeba...nu am vointa..trebuie sa ma mustruloiasca cineva ca sa pot sa o duc la capat....
Asa ca va rog sa ma primiti si pe mine...
Am 32 de ani,1.63 cm,73 kg.....target..60

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.02.2010 10:53     citat 

he he heee, titlul a fost cu noroc zambet
avem 2 noi recruti foarte fericit
Bine ati venit anthurium si loryna zambet

Blondy, arati tare bine zambet

Eu aseara m-am culcat flamanda, mare realizare zambet Deocamdata incerc doar sa reduc cantitatea de mancare zilnica, m-am speriat cand am vazut ce cantitati mici sunt la regimul asta...credeam ca daca tot mananc ce nu-mi place, pto manca pana ma satur prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: