· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (289)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (289)     
Krystyne

22.02.2010 12:15   Clubul viitoarelor burtoase (289)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

FELICITARI Lordy ...iti uram sarcina usoara si fara probleme si multa multa sanatate

La Multi Ani draga noastra angy...tot ce-ti doresti si un bebe cat mai curand...fie ca aceasta zi sa iti aduca multa bucurie si liniste sufleteasca sarut sarut sarut

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• Crispy ..........................................27.01.2010
  • Yasmina......................................28.01.2010
  • angy29.........................................30.01.2010
  • mihaela_ct..................................30.01.2010
  • mari_d..........................................01.02.2010
  • Dixy2010......................................06.02.2010
  • carme_vladut..............................07.02.2010
  • mena_sj.......................................09.02.2010
  • janine13.......................................12.02.2010
  • adece...........................................12.02.2010
  • marisim.......................................21.02.2010
  • andoana......................................21.02.2010

"Productivitatea" lunii Februarie :

• Ralu_lidia: ||
  • andra_b: ||
  • Cayia: ||
  • Lordy80: ||

"Productivitatea" lunilor:

• ianuarie : 2 gravidutze
  • decembrie : 3 burticutze
  • noiembrie : zero burticoase trist
  • octombrie : 2 burticutze
  • septembrie : 1 gravidutza

Facand parte din club, dar in asteptare:

• cry_styna
  • eleonida
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • piperus
  • marimutza
  • NICKSS
  • simoop
  • somnorici

Sarbatoritii lunii Februarie :

• Marisim (07.02) - 34 ani
  • MariaStan (07.02) - 31 ani
  • Vlad Paul ( Pui de Monica77) (14.02) - 4 ani
  • Piperus (19.02) - 27 ani
  • Angy29 (22.02) - 29 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 288

sus

Denunta
adece

22.02.2010 12:20     citat 

Primaaaaa.....saru'mana Krys pt capitol...mumusel ca intotdeauna!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 2 luni

22.02.2010 12:42     citat 

A douaaaaa.... rad rad rad....adece,....si eu patesc acelasi lucru....si nu numai cu animalutzele.... jenat foarte fericit sarut sarut sarut sarut
Krys....superb capitolul, asa cum numai tu sti exclamatie trag cu ochiul foarte fericit sarut Multumesc mult pt. ajutor si ca esti acolo cand am nevoie exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut
Yasmina...tu ce ne mai spui ??? Esti acolo...sus....( pe altii nu-i vad.... rad scot limba )...hai cu vesti bune exclamatie exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 14 ani, 4 luni
tepoasa mica: 8 ani, 3 luni

22.02.2010 1:24     citat 

Buna fetele,
Ce faceti? deja ba gasesc in alt capitol
Yubi scumpic baietel ai pupici si sa fie sanatos
Lordy graviduta??? felicitarii!!! sper sa te ajung si eu din urma curand
Sa vedem ce iese in martie

Fetele sa aveti o saptamana productiva si plina de vesti bune!!! sarut

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 10 ani, 9 luni

22.02.2010 3:06     citat 

La multi ani, Angi!!!Multa fericire, sanatate si tot ce iti doresti sa devina realitate!! sarut

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 10 ani, 9 luni

22.02.2010 3:14     citat 

nickss,felicitari pt master

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 1 luna
Karina-Ioana: 7 ani, 10 luni

22.02.2010 3:17     citat 

----------
citat:
Acum urmeaza si cry si crispy, simoop.
----------

...deci daca se adevereste...adriana, fac cinste cu ce vrei tu!
sarut sarut sarut sarut sarut
kry, ai facut o treaba de nota 20... sarut sarut sarut sarut
nikks, felicitari dragutza! de-acum relaxare si cat mai multa dragoste! sarut
angelll, te mai tine rabdarea? sarut sarut pupam burtica si asteptam sa cunoastem printesa! sarut

sus

Denunta
Dixy2010

Copii
Andrei Petru: 9 ani, 10 luni

22.02.2010 3:19     citat 

Ralu, felicitaaaaaaaaari pt 9 saptamâni...sa se facă rotunde 9 LUNI sarut foarte fericit si cu multe bucurii după aia!!!
Fetelooor, am si eu o întrebare cam disperata: dacă am patare maronie pronuntata in a 7a zi de la inseminare sub tratament cu Duphaston este nidarea sau o problema? ATI avut vreuna ASA ceva? Patare vine după nişte intepaturi zdravene asta noapte...Dr spune ca dacă nu se accentueaza sangerarea e bine. Cine a mai trecut prin asta? Mi-e cam frica...
Scuze, am uitat: MULTUMIM Krys pt capitol!!!! Ffffffffoaaaaaaaaarte dragutz si optimist!!! zambet
va pup

sus

Denunta
Krystyne

22.02.2010 3:24     citat 

Va pup dragele mele si fac acest lucru doar pentru voi din placere sarut sarut sarut

Nickss felicitari pt note...hiar daca e si un 7...trecem cu vederea trag cu ochiul te pup si mai asteptam sa ne mai spui ce faci tu....

carme_vladut pana in martie nu ne mai zici nimic? spune-ne ce ai mai facut intre timp...chiar vrem sa stim pe unde ai umblat pana sa ne regasesti scot limba

angelll da bebelina cand vrea sa iasa? ce a mai zis doctorul?

Crispy te pup draga mea...fac si eu ce pot si ma bucur ca ne completam una pe alta....asa ca eu trebuie sa-ti multumesc ca-mi esti alaturi si ma ajuti... sarut sarut sarut

adece sarut sarut sarut

dixy ia baga si tu un test....unul ieftin...presupun ca o sa ne dai si tu o veste buna trag cu ochiul Doamne ajuta.

cry sarut sarut sarut si la tine trimit niste pupici si imbratisari cu drag

pup toate fetele fara exceptie si va doresc o zi cat mai buna

sus

Denunta
mena_sj

22.02.2010 3:36     citat 

Salutare fetelor. Am ramas placut surprinsa sa vad ca de fiecare data cand deschid forumul, pac, si cate o graviduta mai apare. Nu pot sa cred. Anul acesta la mine a inceput numai cu surprize placute, prietene care de multa vreme ca si mine erau in asteptare de samburei au aflat ca sunt insarcinate. Acum si aici pe forum aud aceleasi vesti despre minuni. Intradevar putem sa le numim minunile lui Dumnezeu.
Lordy FELICITARi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, sa iti dea Dumnezeu puterea sa mergi mai departe si sa ai un bebe sanatos.
Nu in ultimul rand Angy LA MULTI ANI si toate dorintele sa ti se implineasca

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani
Albert Stefan: 9 ani, 4 luni

22.02.2010 3:44     citat 

la multi ani Angy, sanatate si multe realizari sarut sarut sarut
Ralu,felicitari si la multe inainte acus ajungi la 40 sarut
multumesc tuturor de complimente si ma rog la DD sa simtiti si voi cat mai curand bucuriile de mamica.e si greu dar fff frumos, si sa stiti ca se merita asteptarea si cu cat se lasa mai asteptat cu o atat mai mult o sa-l iubiti si el pe voi sarut ma apuca nostalgiile pe aici pe la voi mai ales ca feb a fost ultimul meu cm si in martie am aflat ca voi fi mami..sper sa fie cu noroc la multe dintre voi si feb sa fie ultimul cm,va pupam

sus

Denunta
Dixy2010

Copii
Andrei Petru: 9 ani, 10 luni

22.02.2010 4:10     citat 

Krys, e prea devreme pt test trist. Nu am decât 7 zile de la inseminare. Adică 3 saptamâni de la ultimul CM trist

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 7 luni

22.02.2010 4:23     citat 

Dixy, la miscari mai bruste sau daca te ridici pe varfuri ca si cum ai vrea sa iei ceva de sus, te doare/sageata uterul? Eu nu am avut nico pata, dar am avut dureri si totusi testul a iesit negativ initial, in jurul datei la care trebuia sa vina cm.

Daca nu sangerezi rosu, e ok si poate fi un semn bun. Poti incerca un test barza la 7 lei, pentru linistea ta. Pe mine cand m-a pus Krystyne sa-l fac, a fost cu folos, acum ti-a zis si tie... scot limba Doamne ajuta! sarut

sus

Denunta
Krystyne

22.02.2010 5:05     citat 

Dixy stiu ca e prea devreme...dar daca e sa se fi prins ceva acolo...un bob mic...ar iesi la un test de rutina...daca e sa fie nidatia...sincer iti spun acum...pt ca atunci cand cand corpul e in schimbare....hormonii ies... trag cu ochiul asa ca bafta si iti tinem pumnii sarut

ralu draga mea dulce si scumpica sarut sarut sarut ma bucur ca ti-a fost cu folos atunci sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 2 luni

22.02.2010 5:36     citat 

Adriana....esti o dragutza.... trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut la tine....si daca se adevereste...ma alatur si eu Crystinei.... trag cu ochiul foarte fericit sarut sarut sarut sarut sarut
Dixy...nu stiu ce sa-ti spun....dar tin pumnii sa ne dai vesti bune....si sa fie bb exclamatie sarut sarut sarut sarut
Nickss....felicitari pt. rezultatele obtinute exclamatie sarut sarut sarut Acum ca ai scapat de un stress, te asteptam cu un rezultat pozitiv.... trag cu ochiul scot limba sarut sarut sarut sarut sarut
Krys.... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: