· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de iarna 2009 (9)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de iarna 2009 (9)     
mirene

Copii
Hannelore: 11 ani, 9 luni
Adelheid: 9 ani, 5 luni

19.02.2010 10:47   Bebelusi de iarna 2009 (9)  citat 

------------------------ sarut --------------------------- Ianuarie 2009 ----------------------------- sarut ---------------------------
02.01 - Teodora- pui de Elisa_teo
05.01 - Dayana-Ioana- pui de 75ella
08.01 - Timeea Maria- pui de Vioelena

10.01 - Sebastian- pui de Criscros
16.01 - Imam- pui de Rabiatiron
19.01 - Rares Petru- pui de Mamyluirares

24.01 - Bianca Ioana- pui de Nicols
24.01 - Paula Maria- pui de Micutza_25
28.01 - Raluca Maria- pui de Naty_1974

------------------------ sarut -------------------------- Februarie 2009----------------------------- sarut ---------------------------
08.02 - Maia Liana- pui de Mtl
08.02 - Dorothea Maria- pui de Dianabv
12.02 - Ioana Teodora- pui de Ruxu
13.02 - Hannelore- pui de Mirene
17.02 - Andreea- pui de Innuta_85
17.02 - Elisa- pui de Elidia_st

17.02 - Eduard-Andrei- pui de Alinutza_s
22.02 - Matei- pui de Ruxi_Mici

23.02 - Ana Maria- pui de Blackspell
25.02 - Timeea Alexandra- pui de Ambraa
26.02 - Maria-Denisa Ariana- pui de Ingeras-dolce

Vizitatori

03.03 - Lucas- pui de Diutza
19.05 - Carla Alexia- pui de Ourbaby

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large sau Medium
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!

De la inceput Capitolul 1,2,3,4,5,6,7,8.

sus

Denunta
mtl

19.02.2010 12:56     citat 

Mirene, multumim de listuta! Retin ca vroia Tamy sa apara si ea la vizitatori! trist

Nu am reusit sa va citesc, imi pare rau, dar nu am timp.
Alinutza, am inceput rina90, azi sunt la a doua zi de proteine. Saptamana trecuta am mancat peste, azi bag o omleta cu ciuperci, ceapa, rosii si gogosar. Fara supa. E vreo problema? Am baut deja 2 l de apa rad. Pana la pranz am mancat niste boabe de struguri si am baut apa la greu. Dimineata nu pot sa mananc nimic. E ok pe ziua de azi? Tu ce zi ai azi?

Mamici multi pupici si sper sa reusesc sa revin mai tarziu sarut sarut sarut Am o domnisoara tare plimbareata careia acum ii este somn!

sus

Denunta
mtl

19.02.2010 1:48     citat 

Mirene, imi cer scuze, acum am vazut ca ai scris la capitolul trecut ca nu ai timp de modificari!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

19.02.2010 2:00     citat 

ziua buna!
cred ca o sa ma apuc si eu de cura...
jenat de luni
dar nu prea am timp sa citesc ce tb sa mananc trist

sus

Denunta
mtl

19.02.2010 2:57     citat 

----------
micutza_25 a scris:

cred ca o sa ma apuc si eu de cura...
jenat de luni

----------

Ce vrei sa dai jos? zambet La cat de bine arati! sarut

Am reusit acum sa o culc pe Maia! ochi peste cap Foarte greu!
Ar fi trebuit sa mergem azi la vaccin, dar o lasam pe luni. Nu vrea sa ni le faca decat impreuna! trist Chiar daca pediatra ne-a spus sa facem ror-ul peste vreo luna. Ce reactii da ror-ul?

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.02.2010 3:07     citat 

Multumesc:x 1, eu nu ma vad asa trist
E nasol ROR-ul...N.am vrut sa.l facem, dar la inscrierea la gradinita nu.l primeste daca nu-l are.
Unul dintre efectele adverse ar fi meningita:o
Eu zic sa-l amani sa treaca macar o luna intre ele... Cum sa te oblige sa le faci pe amandoua ?

sus

Denunta
mtl

19.02.2010 3:28     citat 

Mi-am spus ca nu e cu virus activ, cum erau cele romanesti! ochi peste cap prostit Si ca de cand nu mai vaccineaza cu ror romanesc, le face pe ambele impreuna si nu s-a intamplat niciodata nimic. Mie poate sa-mi spuna orice, la asta chiar nu ma pricep! trist

sus

Denunta
mtl

19.02.2010 3:59     citat 

Ati vazut?
http://www.hotnews.ro/stiri-esential-69....htm?cfnl=

sus

Denunta
vioelena

19.02.2010 4:51     citat 

----------
mtl a scris:
Ati vazut?
----------

Asta-i chiar de ras....adik nu mai primeste copilul alocatie ca are parinti instariti???!!!
Mai scrisesem ceva legat de subiect, dar riscam sa fiu catalogata drept xenofoba...

La Ed vaccinul de 1 an a fost facut la diferenta de o luna, dar la Timi in aceeasi zi. Si mie mi s-a spus la fel...ca nu mai vaccineaza cu ror romanesc si de aia le fac impreuna.

Micutzo, la cate bunatati faci tu acolo, ma mir ca esti asa subtirica scot limba. Nu stiu unde te vezi tu grasa, eu in poze am vazut altceva zambet

Am avut acum doua ore libere si am mai lucrat la lucrare. Saptamana viitoare ma intalnesc cu profesorul...sa vedem ce va spune ochi peste cap
Am intrat asa iar intr-o stare din aia foarte fericit foarte fericit. As vrea sa mai am si eu un venit...am inceput sa caut niste joburi, proiecte part time pe site-uri...nu stiu, as mai face ceva....nu ca as avea timp, dar ma simt inutila cateodata ochi peste cap ochi peste cap. Si cand o sa incep munca, sigur o sa imi fie dor de clipele petrecute cu picii mei...am avut parte de momente unice in acesti aproape trei ani de cand sunt acasa....

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.02.2010 7:17     citat 

----------
mtl a scris:
Ati vazut?
----------

surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.02.2010 7:18     citat 

----------
vioelena a scris:

Micutzo, la cate bunatati faci tu acolo, ma mir ca esti asa subtirica scot limba. Nu stiu unde te vezi tu grasa, eu in poze am vazut altceva zambet

----------

Asa ma vezi tu...eu stiu cum eram! prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.02.2010 7:19     citat 

----------
vioelena a scris:

Am intrat asa iar intr-o stare din aia foarte fericit foarte fericit. As vrea sa mai am si eu un venit...am inceput sa caut niste joburi, proiecte part time pe site-uri...nu stiu, as mai face ceva....nu ca as avea timp, dar ma simt inutila cateodata ochi peste cap ochi peste cap. Si cand o sa incep munca, sigur o sa imi fie dor de clipele petrecute cu picii mei...am avut parte de momente unice in acesti aproape trei ani de cand sunt acasa....
----------

daca gasesti sa,mi zici si mie! zambet

sus

Denunta
elidia_st

Copii
ELISA: 11 ani, 9 luni

20.02.2010 2:07     citat 

buna ziua, ma scuzati ca nu prea am intrat zilele astea, am fost foarte ocupati, mai avem citeva ore si incepe petrecerea! am atitea emotii, doamne! acum sotul iese afara cu fata, ca sa doarma mai bine si sa fie odihnita, iar eu o sa am timp sa ma pregatesc trag cu ochiul scot limba

va doresc un w-e frumos si va pup pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
micutza_25

Copii

20.02.2010 3:45     citat 

Petrecere frumoasa, elidia! sarut
Alinutza, petrecere frumoasa si voua! sarut
Abia astept sa vad poze zambet sarut sarut

sus

Denunta
alinutza_s

20.02.2010 5:15     citat 

Hello!!! S-a terminat petrecerea noastra de o ora, a inceput pe la 11.30. Acum suntem rupti cu totii foarte fericit . Incerc si eu sa descarc poza ca sunt tare curioasa, am lasat pe cineva sa faca pozele, noi eram cu altele. Nu stiu cum facem dar de fiecare data casa e plina de nu ne mai gasim unii cu altii foarte fericit .
Revin cu poz zambet
Aaa ce a ales ... in ordine ... surubelnita, seringa si bani rad eu una m-am amuzat copios la combinatie foarte fericit

Eliza draga petrecere frumoasa si sa primesti cadouri frumoase sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: