· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
miky_0707

Copii
andra stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 12:08     citat 

Buna fetele cucuietele, La multi ani si o primavara minunata va doresc
Abia am recuperat capitolul trecut si tot ce ati scris pana acum in acest capitol
Imi pare rau ca nu am mai prins nici o poza cu voi si cu puiutii in capitolul trecut trist trist
De comentat nu comentez pt ca s a dezbatut un subiect delicat si care ma intristat oarecum, dar sa trecem peste
Am vazut ca a mai aparut un bebe intr-o burtica sa fie sanatos si el/ea si mymy
Chris sanatate multa
Adela esti o dulce si o gingasa ca si ghioceii, iar Maria despre tine nu mai zic ce-l mai iubesti pe tati
Noi am fost tare ocupati in weekend am avut si de sarbatorit a fost ziua surorii mele ieri asa ca nu am mai apucat sa mai intru
Sunt prin zona si eu si astept sa mai vad poze cu voi
Va pup dulce sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 12:23     citat 

Asaaa am reusit sa recuperez

Liana mi-a placut enorm postarea ta sarut sarut sarut sarut
Andreea ma bucur ca te-ai razgandit si cu toate ca ne-am auzit la telefon ti-am simtit lipsa sarut sarut
Cuscra foarte frumoase felicitarile dar muuult mai frumoase sunt cele doua printese sarut sarut
Michaella ce cavaler frumos ai sarut sarut sarut
Ramona poza cu Ingrid este superba ,tare dor imi era sa vad o fetita frumoasa.Dar cu tine si cavalerul tau nu pui?
Angela pupam o mamica frumoasa si pe nazdravanul ei
Yazmine capul sus si ai sa vezi ca totul va fi bine sarut sarut
Micky eu zic sa nu-ti faci atatea griji cu greutatea copiilor,eu ce sa mai spun ca Robert la 5 ani are 17 kg?...bafta sa iasa analizele bune sarut sarut
Mirela imi vine sa musc din monitor la cat de bine arata tortul sarut iar Deni este scumpa foc
Adeze ce ghiocei frumosi ai tu ,pup fetita frumoasa sarut .Drutza daca nu ne vedem zau ca ma supar pe tine scot limba
Am incercat sa vorbesc si eu cu Mary dar nu mi-a raspuns,sper sa primim vesti bune cat mai curand
Va pup

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 12:42     citat 

Ralu, foarte frumoase si martisoarele si puii...cum se plimba ei de manutza sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 12:55     citat 

Offffffff m-am mai linistit cu greutatea , va multumesc ca ma sprijiniti sarut sarut am facut programare la Eco abdominal sa vadem daca are ceva la bila sau la altceva dar ieri nu a mai varsat foarte fericit si mi-a dat niste picaturi pe baza de plante Sanzyme si Protectis trist pt digestie pt ca se cam constipa.
Dupa ce face eco mergem iar la dr. sa ne spuna ce mai este de facut.
Ne ducem la DR. Andrei Zanfirescu de la spit .V. Gomoiu dar avem programare pe data de 15 Martie trist ca este f aglomerat socat .La Stef i-a vazut un dintisor galben si a zis ca e ceva genetic ca nu are nici o treaba cu prematuritatea, noi ne spalam pe dinti cam greu ca nu prea vrea plang sau sunt foarte trist .
Imi pare rau pt Chris sanatate multa sarut sarut sarut .
Mymy felicitari sarut sarut .
Andreea ma bucur de hot care ai luat-o sa fi aici cu noi trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut .
MamiY La multi ani!!! pt mama ta sarut sarut sarut
Gypsy ai niste baietei f frumosi nu-mi mai fac grij pt greutate sarut sarut sarut ii sta asa de bine tuns trag cu ochiul .Multumum pt martisoarele primite va pup pe toate sarut sarut sarut sarut .
Ramona sa dea DD sa ai o gradinita cum iti doresti tu trag cu ochiul sarut sarut sarut .
MamiS sarut sarut sarut foarte frumos totrul trag cu ochiul
Alinutza sarut sarut sarut sarut .

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 12:58     citat 

Fetelor am vorbit cu Marilena si mi s-a rupt sufletul discutand cu ea si afland ca soacra ei nici macar o supa piticei n-a vrut sa-i faca plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist .Din pacate eu azi n-am cum sa ajung la ea dar va rog din suflet daca poate cineva sa mearga la ea sa-i duca o supita pt pitica..

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 1:11     citat 

Imi pare asa de rau, daca avea cine sa stea cu copii ma duceam eu dar R vine f tarziu trist sanatate multa si te rog Gypsy sa ne ti la curent cu ce se intampla. sarut te rugam frumos. sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 1:18     citat 

Neata.... foarte fericit

O primavara frumoasa, plina de sanatate, fericire si numai satisfactii va doresc din suflet!

Nu am citit nimic din urma jenat dar voi recupera in cel mai scurt timp posibil. sarut
Noi am venit azi-noapte de la Brasov, in 2 zile am vizitat Bran-ul, Peles-ul , Busteni, Predeal trag cu ochiul .....o plimbare scurta dar foarte frumoasa . Am trecut si prin Buc dar....noaptea jenat ( bucura-te Bursoaco ..... scot limba ...)
Va pup si incarc niste poze acusica sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 1:24     citat 

Vai de mine, ce mila mi-e de saraca Mari, dar mai rau mi se rupe sufletul de micuta trist halal soacra socat
Sanatate multa Chris si daca as fi mai aproape cu draga inima te-as ajuta trist dar asa nu-mi ramane decat sa ma rog la DD sa va dea la amandoua putere si multa sanatate sarut
Eu tocmai mi-am primit cadoul de 1-8 Martie jenat o camera foto noua, ultra-performanta zambet stiti ca cealalta era "bandajata" cu scotch scot limba
Bursuleeee, trezeste-te din mahmureala si arata-ne poze scot limba foarte fericit
Tei, uelcom bec, asteptam si pozele tale si mai ales sa ne povestesti asa cu de-amanuntu' sa ne putem oftica
socat

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

01.03.2010 1:34     citat 

N-am zis nik de albastreii frumuseii socat iubitii mei ginerei, va pupa mama (soacra, ce-i drept scot limba) pe amandoi de nu va vedeti sarut foarte frumoase felicitarile, cuscra trag cu ochiul si Rares vrea sa mearga de manutza? ca broscutza mea vrea libertate deplina, nu accepta sa fie tinuta deloc, doar la scari ochi peste cap

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 1:43     citat 

Ziua buna dragelor!
O primavara frumoasa si implinita!
Am culcat si eu puiul dupa ce intreaga dimineata m-a ajutat la treaba...eu aspiram el rasturna, eu strangeam el rasfira si tot asa. Dar ne-am descurcat de minune.
Sa-ti fie de bine plimbarea draga Tei!
Raluca sa stii ca ma gandeam la tine cand anuntau o stire cu un atelier de creatie pt. pitici...stiu ca tu il duci pe Robert la activitati extrascolare. Si vad ca v-ati apucat serios de treaba...sunteti in 20010!!! scot limba Frumoase felicitarile voastre.
M-am intristat pt. Marilena si mai ales pt. Cris dar din pacate nu o pot ajuta decat cu ganduri bune. sarut
Mi-a placut tortul tau Mirela si mai ales poza cu Denisa ce fina. sarut
Am primit si ghioceii de le Adela si mai ales surasul ei. sarut

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 3 luni
ariana georgiana: 11 ani, 1 luna

01.03.2010 1:47     citat 

Marilena, suntem alaturi de tine sarut sanatate multa pt Chris trist , cat despre soacra nervos nu coment
Raluca, ti-am admirat creatiile sarut sarut sarut
Tei, ce frumos, v-ati recreat un pic.
Bursu prostit prostit prostit poze.....
Eu sunt naspa, dar nu am putere inca sa vorbesc si nu vreau sa stric atmosfera asta de primavara.

sus

Denunta
liana76

Copii

01.03.2010 1:57     citat 

Mi-am adus aminte ca mai la inceput de capitol am vazut felicitarile facute de Clau si m-am minunat de munca si maiestria ei. Si a mamei. Am vrut sa le felicit atunci dar am uitat din cauza de bulanse dragalase care erau langa felicitari si m-au fastacit... scot limba

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

01.03.2010 1:59     citat 

----------
liana76 a scris:
Mi-am adus aminte ca mai la inceput de capitol am vazut felicitarile facute de Clau si m-am minunat de munca si maiestria ei. Si a mamei. Am vrut sa le felicit atunci dar am uitat din cauza de bulanse dragalase care erau langa felicitari si m-au fastacit... scot limba
----------

Felicitarile erau facute de mama mea pentru Clau jenat multumim sarut
Alina trist sarut

sus

Denunta
liana76

Copii

01.03.2010 2:09     citat 

Da, era specificat deasupra dar nu am fost eu atenta...M-am gandit eu ca e si mana de adult, dar oricum sunt frumoase si originale.Asa se poarta acum? Bunica face pt. nepoteele? scot limba

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 2:15     citat 

mami_mary, imi pare rau pt situatia ta. Din pacate nu are cine sa stea cu Denis trist

Mamiyasmi sarut nu cred ca mai e nevoie sa spun ca poti sa ne spui ce se intampla cu tine!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: