· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 2:15     citat 

In cazul nostru da, ca mamica de fetita e nepriceputa si neindemanatica jenat trist iar mandra e (inca) mica scot limba
Noi iesim la plimbare, asa ca ne citim diseara, numai cu vesti bune sper trag cu ochiul
Bursule, sa nu stergi pozele pana nu le vad si eu scot limba

sus

Denunta
Drutza

Copii
Luluk: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 2:17     citat 

Adytza, sigur k poti sa folosesti poza pt colaj

Ralu rad rad la cum arata albastreii, ai zice k R mic e foarte ascultator...s-o vad io p-asta, cand l-o asculta Rares pe Robert rad rad

Tei, bine ai revenit sarut

Azi a fost taica-miu sa duca la vestitul laborator recolta Adelei, numa' k nu era nimeni, tantiile de acolo au liber de 1 martie nervos frumos si enervant in acelasi timp rad

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

01.03.2010 2:18     citat 

Mami_mary sarut sarut sarut imi pare rau pt ce se intampla trist Sanatate multa va pupam si ne rugam sa se faca bine Cris
Raluca sarut sarut sarut pup nazdravanii , foarte frumoase felicitarile sarut Cu ce program le ai facut?
Noi am fost la plimbare , acum dormim sarut Maria mea e fff constipata plang sau sunt foarte trist nu stiu ce sa i mai dau . Aseara a plans saracuta cand a facut , acum iar mi a aratat ca face dar n a putut Ce sa i dau?

sus

Denunta
Drutza

Copii
Luluk: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 2:21     citat 

Ralu, intreb si eu sa ma aflu in treaba, pt k nu am cum sa ajung cu copilul dupa mine, la ce spital sunt internate Chris si mami ei? si avand in vedere diagnosticul, ce fel de supita poate manca?
eu una n-am nici pui in casa jenat ar trebui sa ies sa cumpar, sa fac supita si sa ajung si la spital... trist n-am cum, k nu ma lasa sub nici un chip...

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 2:21     citat 

----------
adytza_84 a scris:
Maria mea e fff constipata plang sau sunt foarte trist nu stiu ce sa i mai dau . Aseara a plans saracuta cand a facut , acum iar mi a aratat ca face dar n a putut Ce sa i dau?
----------

Hai ca inca n-am iesit.....
La noi in cazuri din astea functioneaza sucul de portocala in combinatie cu mar ras sau supica/ciorba sau iaurt simplu......pupam burtica sarut

sus

Denunta
miky_0707

Copii
andra stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 2:23     citat 

vad ca ati mai revenit si pe Tei am vazut-o, o asteptam cu poze
imi pare tare rau pt Chris sper sa se faca bine cat mai repede, mi se rupe sufletul in astfel de cazuri de nepasare din partea unora trist
Aditza daca descoperi ceva pt constipatie sa-mi spui si mie te rog, pt ca si noi ne chinuim zilnic

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 2:25     citat 

Alina, plimbareala placuta. La noi bate vantul si e rece trist plang sau sunt foarte trist

Cuscra, la Denis cel mai bine isi fac efectul pruna si para!

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 2:36     citat 

nu stiu ce nervos are.....nu merge photobuchet-ul..... nervos
Imi pare nespus de rau pt ce se petrece cu Marinela......sunt alaturi de ele ( sufleteste)
Pup toti copilasii din poze ( le-am admirat pe indelete pe toate- toate ) avem niste copii superbi , unul si unul.
Adytza....si Steff are probl cu constipatia ochi peste cap de obicei functioneaza iaurtul, iar acum cat am fost plecati nu a facut deloc prostit are deja 3 zile......sa vezi ce chin vom avea si noi ochi peste cap

sus

Denunta
tei

Copii

01.03.2010 2:38     citat 

Pentru voi.......un buchet de ghiocei

aici Em si-a cumparat peruca neagra nervos de la Bran

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 2:48     citat 

Mamaaaaaa ce familie frumoasa am vazut.Tei sa va fie de bine plimbarea.
Liana n-am reusit sa mergem la niciun atelier de creatie dar sa stii ca n-am observat c-am scris 20010 pe felicitari jenat si culmea ca nimeni nu mi-a atras atentia prostit ....cred ca i-a orbit frumusetea puilor ...zise mama cioara scot limba
Fetelor Mari este internata la Emilia Irza si zau daca stiu cum sa fac sa ajung la ea.Problema este ca saptamana asta sunt singura cu Rares si n-am curaj sa ma duc cu el dar incerc sa fac tot posibilul si sa merg la ele.

sus

Denunta
gypsy

Copii

01.03.2010 2:51     citat 

Cuscra foarte frumos cadou,sa stapanesti sanatoasa camera foto si la cat mai multe poze .......si eu l-am primit de ieri......o mica cearta cu capitanu nervos
Mamiyasmi suntem aici sa te ascultam sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 2:52     citat 

Tei, sunteti o familie foarte frumoasa! Oare a cata oara e cand spun asta? scot limba zambet sarut[/b]

sus

Denunta
miky_0707

Copii
andra stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 2:57     citat 

Tei sunteti o familie superba si cred ca ti-a priit plimbarea, se vede ca sunteti fericiti pt timpul petrecut impreuna
daca nu sunt indiscreta unde v-ati cazat la munte ca vrem sa mergem si noi un weekend

sus

Denunta
gypsy

Copii

01.03.2010 2:58     citat 

Legat de constipatie la noi fac minuni iaurtul si para.

sus

Denunta
tei

Copii

01.03.2010 2:58     citat 

aici am fost cazati

multumesc, fetelor.....
am mai pus cateva, s-o oftic bine pe Alinoaca.....ce sa zic de plimbare, a fost superb ....timpul a tinut cu noi, cat a plouat ( putin) am dormit ca eram obositi si apoi ne-am plimbat, cu toata ploaia, iar a doua zi a fost foarte frumos timpul si am profitat trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: