· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 12:07     citat 

Si fratele meu cand avea 4-5 ani i se pusese pata pe o bluza ca nu se imbraca cu ea si mama cand il imbraca pt gradinita, ii dadea bluza, crezand ca fiind aproape adormit n'o sa observe cu ce e imbracat, dar cum deschidea un pic ochii si o vedea incepea sa urle sa i'o dea jos ca lui nu'i place foarte fericit

Raluca, imi place ca esti optimista rad Oricum e bine ca ai unde sa'l trimiti foarte fericit dar eu cred ca cuscra ta l'ar rasfatza si mai tare scot limba

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

28.02.2010 12:08     citat 

Fug si eu la nani.
Ne citim luni ca azi nu stam pe acasa.
Va puuuuuup sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 3 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 2 luni

28.02.2010 12:08     citat 

Stiu cum e Ralu...Stef cand era cam de varsta lui Robert avea un fix pe hainele spalate cu lenor cool ma inebunea...daca nu simtea miros de lenor nu imbraca si acuma are fixatii pe haine si nu imbraca orice

sus

Denunta
alinutza22

Copii

28.02.2010 12:09     citat 

Noapte buna! O duminica cat mai frumoasa tuturor! Si pitici cat mai cumintzei!

sus

Denunta
gypsy

Copii

28.02.2010 12:09     citat 

----------
alinutza22 a scris:
foarte fericit

Raluca, imi place ca esti optimista rad Oricum e bine ca ai unde sa'l trimiti foarte fericit dar eu cred ca cuscra ta l'ar rasfatza si mai tare scot limba
----------

Pai treaba ei daca-l rasfata ca odata ajuns la ea acolo ramane scot limba rad

sus

Denunta
gypsy

Copii

28.02.2010 12:11     citat 

----------
mami_mary a scris:
Stiu cum e Ralu...Stef cand era cam de varsta lui Robert avea un fix pe hainele spalate cu lenor cool ma inebunea...daca nu simtea miros de lenor nu imbraca si acuma are fixatii pe haine si nu imbraca orice
----------

Draga mea copilul meu la nici 5 ani nu iese din casa daca nu-i dat cu parfum prostit ...i-a adus tasu din dubai un parfum spiderman si vai de mine cand s-o termina

sus

Denunta
alinutza22

Copii

28.02.2010 12:12     citat 

----------
gypsy a scris:

----------

Dupa cum vad eu, tu cam vrei sa faci rost de'o fata, adica o ademenesti pe Alina ca i'l trimiti pe R ca s'o trimita si ea pe C la tine! Ahaaa, ti'am ghicit intentiile rad

sus

Denunta
alinutza22

Copii

28.02.2010 12:14     citat 

Radeam eu aici, radeam de patzaniile voastre cu astia mici si apoi m'am dezmeticit si mi'am dat seama ca si eu am baiat, care deja e destul de capricios, deci nu mai rad socat exclamatie

sus

Denunta
gypsy

Copii

----------
alinutza22 a scris:
----------
gypsy a scris:

----------

Dupa cum vad eu, tu cam vrei sa faci rost de'o fata, adica o ademenesti pe Alina ca i'l trimiti pe R ca s'o trimita si ea pe C la tine! Ahaaa, ti'am ghicit intentiile foarte fericit
----------

jenat jenat jenat m-ai prins dar sa vedem ce zice cuscra

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 3 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 2 luni

Raluca ti-am spus ca-mi place multttttttttttttt poza de la avatar sarut sarut sarut buburuza mea nu sta la poze si de cateva zile ma chinui sa le fac poze pt 8 Martie plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist si nu reusesc ...

Aaaa pai de gelat si parfumat nici nu mai zic...vrea mennen speed stick rad cica simte ce-i creste ceva fire sub brat si are nevoie rad rad rad ca toti barbatii

Gata v-am pupacit

NOAPTE BUNAAAA !!!!

Ultima modificare efectuata de catre mami_mary la 28.02.2010 12:19, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
gypsy

Copii

28.02.2010 12:16     citat 

Multumesc Mary sarut sarut :xEu i-am zapacit cu pozele si Robert cum ma vede cu aparatu baga uun zambet fortat sa scape mai repede de mine

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

28.02.2010 1:03     citat 

Am revenit....cam devreme, dar....deh.... scot limba
S-o luam cu inceputul, adica ce am vrut eu sa spun cu mesajul ala dubios prostit
MamiS a inteles perfect si a redat mult mai bine decat mine ce am vrut sa zic. Multumesc, duamna avocat scot limba sarut

----------
mamistef a scris:
Drutzo,eu ce am inteles din cuvintele Alinei este faptul ca e amarita pe situatie.Adica asa cum pina nu demult eram toate atit de unite si de prietene(caci eu asa am vazut), acum sa se "rupa" tot fara nici o discutie clara, i-o fi dat senzatia ca poate prietenia aceea de pina acum nu era pe cit de profunda pe cit o credea ea.Eu asta am inteles.

----------

----------
mamistef a scris:
ah,.la faza cu pozele de la intilnirea voastra eu am fost super fericita,am crezut ca o sa intre si Andreea sa scrie ca odinioara jenat si nu s-a intimplat trist (io cred ca in seara asta sunt "traducatorea" Alinei prostit )
Sincer,cred ca despre asta era vorba.Puteam sa bag mina in foc aseara ca pozele-s doar o avanpremiera la revenirea Andreei,pe care am asteptat-o cu sufletul la gura zilele astea.N-a fost sa fie,sper insa ca nu mai dureaza mult sarut

----------

Exact asta am vrut sa spun, dar probabil din cauza oboselii m-am exprimat ca o ciubota ochi peste cap ma bucur ca m-a inteles si mami_mary sarut
Cuscra, si tu ai pitici? surprins
Repet: nu m-am referit la cineva anume, nu am nimic cu nimeni, cu atat mai putin cu Andreea, mie personal mi-e foarte draga. M-am referit in general, la fetele care una zic si alta fac.......chiar nu vreau sa nominalizez, ca iar imi ridic lumea-n cap ochi peste cap am crezut in prietenia noastra, a tuturor, fie ea chiar si virtuala si am fost dezamagita sa vad ca se alege praful de ea, asta e esenta....
NU AM NIMIC CU NIMENI!!! sarut
Revenind la ceea ce este cu adevarat important, vreau sa pup toti copilasii, care mai de care mai dulcel zambet
Marutz, ma crezi ca-mi vine sa pup monitorul confuz jenat pe cuvant, esti bestiala, ai sa faci o sumedenie de victime scot limba vezi, ai grija maine, sa te porti ca o adevarata big sister si sa faci furori trag cu ochiul
Raresel, te pupa mama tare-tare baietel frumusel si cumintel foarte fericit
Mi-e draga si Mariuca cea iubareata cu tati ei sarut
Vai de capul meu, vorbiti de personalitate.......nu vreti sa stiti ce personalitate are fii-mea a' mare ochi peste cap nu vrea bluzita aia, ca s-a imbracat si ieri cu ea, nu vrea s-o pieptan intr-un anume fel ca nu-i place, nu vrea pantofii aia, ca nu se asorteaza cu ciorapii sau rochita.....astea-s doar asa....nimicuri prostit

----------
gypsy a scris:

s-o crezi tu ca-mi vine asa acasa si daca nu face ca mine ii fac bagaju si-l trimit la cuscra scot limba
----------

----------
alinutza22 a scris:

----------

----------
gypsy a scris:

----------

Yuuupiiii, am baiat.........si inca ce baiat foarte fericit sa vezi ce fericita va fi Clau foarte fericit da cuscra, cu draga inima il primesc, zi-mi cand si de unde sa-l ridic scot limba sa stii ca si domnisoara mea e musai sa fie parfumata si "machiata" si "rujata" cand iese din casa, de-si face tac-su cruce cand ne vede si-l apuca groaza cand se gandeste ca peste vreo 10 ani chiar va trebui sa le ia cosmetice rad

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

28.02.2010 1:13     citat 

Moamaaa, cata mai mesajul surprins ochi peste cap scot limba
Da' ce, credeati ca ati scapat confuz pai daca a pus cuscra poze, e musai sa pun si eu, nu confuz scot limba

Pap portocala jenat

Asa s-a cocotzat in seara asta, singura, de a inlemnit tac-su prostit

Cumintenia intruchipata ochi peste cap

Si asta a facut mama mea azi sarut

PS: fetele mele erau pe jumatate dezbracate pt ca ma chinuiam sa le imbrac in pijamale......va imaginati ce succesuri am intampinat prostit
Noapte buna, somnic usor si vise minunate tuturor
sarut sarut sarut
SI EU VA IUBESC sarut sarut sarut

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

28.02.2010 8:32     citat 

Buna dimineata,
Maria sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut Ce cuminte fata are mama sarut sarut sarut sarut
Fifiutza ce trendi esti fata! Frumusica, eleganta si la moda sarut
Gipsilica incepusem sa ma uit la primele poze ale voinicului si zambeam la carliontii lui. Si cand dau mai jos surprins surprins surprins Asa un barbatel serios s-a facut, dar tot frumos foc manca-l-ar mama sarut Parca imi dai si mie curaj sa merg cu T la tuns.
Broscutele de Vaslui va pup pe amandoua sarut
Mai voiam sa scriu dar s-a trezit si tre sa intru in priza!
Mamistef pacat ca n-are sibutramina foarte fericit Ma bagam si eu la un ceai rad > acu pe bune, succes si daca are efect sa imi spui si mie cum se numeste.

Cat despre neintelegerile trecute....care neintelegeri ca eu nu mai stiu nimic! Sa plece toti piticii de pe creier si toate gargaritele de pe suflet sa ne intalnim maine la o cafea pe forum si sa ne felicitam "din toata inima".
ACU CHIAR ca plec
Puuuuuuuuuuuuuuuuuuupp pe toata lumea din toata inima si hai sa nu mai rascolim nimic ca s-au spus destule exclamatie exclamatie exclamatie

sus

Denunta
alinutza22

Copii

28.02.2010 8:38     citat 

Neatza!

Pupam broscutzele. De fiecare data ma uimeste Clau cu privirea ei si cu placerea de a poza zambet Si Teo cred ca ii va calca pe urme zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: