· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 12:33     citat 

Andreea, contam pe tine... sarut

Aaaa, mi-am adus aminte de Rares si zulufii care nu mai sunt... trist Are o fatza de baietel maricel si-i sta la fel de frumos si asa. Sau mai frumos... scot limba sarut
De Maria Palaria care pozeaza si cocheteaza cu tati...De cate ori o vad mi sa pare ca-i pusa pe sotii si ca-i sprintena ca o veveritza. sarut
Iar Maria Bursucitza e expresiva tare in poza aia. Transmite un mesaj clar prin privire si prin atitudine. trag cu ochiul sarut
Broscutele la bulanasele goale sunt dragalse tare. La Claudia este evident ca stie sa pozeze si o face admirabil. sarut

sus

Denunta
Rabia

28.02.2010 1:14     citat 

Neata

Liana, esti absolut minunata!

Andreea, welcome back. Ne-ai facut cadou un martisor minunat, iti multumim. Capul sus, mergi inainte cu demnitate, stii ca te admir mult si imi doresc sa am taria ta de caracter. Pupam Maita draga.

Michaelaa, pup si martisorul de la tine, sa fie sanatos N-am nici un raspuns de la cel care imi recupereaza hardul. Il sun maine.
Sa aveti pofta la pizza!

Alinutza, e cea mai grozava cafeluta care am baut-o in ultima vreme, multumim mult.

Elena, vreau sa-ti urez si eu sa-ti fie de bine botezul! Sa fii sanatoasa, sa aduci numai fericire in jurul tau si sa fii tu, in primul rand fericita! Pupam crestina mica
Myckymy, cum se mai simte Bia? Ati fost la medic?
MamyS, sa ai spor la creme si la torturi sa iasa perfecte!
Mimylica, esti o gura de aer proaspat in acest grup, te rog, nu-ti rari postarile, eu te citesc intotdeauna cu drag.
Mamy_mary, felicitari pentru maseluta, pana la urma febra de la ea era, nu?
Teo si Claude sunteti bestiale, nu o lasati deloc pe mami sa respire cu nazdravaniile voastre
Raluca, stiu ca m-ai rugat la un moment dat sa pun poze cu tarta mea de fructe, insa iti spun ca nu prea am obiceiul sa pozez mancarea- din comoditate si pentru simplul fapt ca nu mi se pare nimic extraordinar in ce fac. Nu am nici talent, rabdare si nici imaginatie, asa ca, de cele mai multe ori chestiile facute de mine sunt total neaspectuoase. Mie imi place sa gatesc pur si simplu e o relaxare pentru mine, si sunt bucuroasa ca atunci cand se consuma este apreciat ceea ce fac.
Iar apoi dupa un tort de Mamistef apar eu cu o figura de tarta care arata ca - nu mai zic eu ce- mai bine nu.
Scuza-ma.

Si ca sa imi iau revansa, va saluta fiica-mea:

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

28.02.2010 1:19     citat 

Myckymy, cum se mai simte Bia? Ati fost la medic? Scumpa mea mergem mai tarziu ca este de garda zambet ieri nu ma mai vomat nici azi ochi peste cap sa vedem ce va zice, o sa va spun o zi buna va doresc.Michaela multumim pt martisor eu fac pizza acasa trag cu ochiul . sarut sarut sarut

sus

Denunta
mare_melisa

28.02.2010 1:24     citat 

Ma bucur Andreea ca ai revenit. Nu am timp de vb ca am de terminat sie u un tort , azi chefuim vineri a fost ziua cumnatului iar azi si-o tine asa ca maine o sa pun si eu poze cu tortul zambet
Va pup si ne vedem mai tarziu sau daca nu maine.

sus

Denunta
liana76

Copii

28.02.2010 1:47     citat 

Wow!
Foarte frumoasa Ingrid! Iara postura e asa artistica, zici ca-i facuta in studio profesional!
E expresiva si curata privirea ei. sarut

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 3 luni
ariana georgiana: 11 ani, 1 luna

28.02.2010 2:00     citat 

Liana, ca de obicei , o postare care iti da aripiiii zambet
Andreea, ma bucur ca ai revenit si sper sa vad in curand niste blue eyes sarut
Ingrid esti o papusica, ma bucur ca am prins poza trag cu ochiul
Michaelaa ne-ai oferit cel mai frumos martisor sarut pofta buna !!!
Micky, ma bucur ca Bia e bine, o fi ea un pic mai mofturici ca doar e o domnisoara jenat

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 2:02     citat 

Ingrid, esti tare tare dulce!

Andreea sarut sarut sarut

Liana, mi am amintit acum de pozele cu Dudu si in special de cea in care avea ochelari...arata fenomenal!

Michaela, have fun!

Miniminibursu, sa ti fie de bine increstinarea! Asteptam poze de la mami tau!

Mickymy, bafta la dr. Te asteptam cu vesti!

Plimbareli placute tuturor!

Eu astept sa apara pe acasa ai mei si sotul ca sa mancam impreuna si apoi voi profita ca maine e martisorul ca sa am motiv sa merg sa mi cumpar niste carti . Nu cred ca mai are rost sa spun ca abiaaa astept rad

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 2:03     citat 

Mamiyasmi, sa inteleg ca ai intrat in a doua tura de "o ora"? scot limba sarut

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 2:17     citat 

mare_melisa abia astept pozele cu tortul

mamistef sa ne zici cum a iesit crema

rabia, frumos mesaj dar si mai frumoasa bombonica

adytza_84 sarut

alinutza 22 si Samy se urca pe scaunel,il pune pe pat si apoi sare de acolo si cand nu poate tipa

drutza sa va fie de bine bretonelul tuns

mamiyasmi LA MULTI ANI pt mama ta si sa-ti iasa frumos tortul, asteptam poze

liana sarut sarut sarut frumoase cuvinte, spirituala ca intotdeauna

andreea_andreea bine ai revenit, imi amintesc ca tu esti cea care m-a invitat aici si-ti multumesc, nu se poate sa ne parasesti, daca vrei sa te descarci bine, daca preferi sa taci, iarasi bine, numai sa-ti fie comod

michaelaa multumesc ca ti-ai amintit si de noi sarut sarut ce martisor frumos si ochios

CLAUDYA_MARIA ai niste fetite superbe, am admirat si martisoarele, f frumoase si artisctice sarut

mimilyca sarut ce mai face dl mofturicescu, ati luat trici?

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 2:18     citat 

sper ca nu am uitat pe nimeni, va pup

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 3 luni
ariana georgiana: 11 ani, 1 luna

28.02.2010 2:20     citat 

Alinutza rad rad dorm fetele si doarme si zmeul nervos

sus

Denunta
liana76

Copii

28.02.2010 2:40     citat 

----------
mamiyasmi a scris:
Alinutza rad rad dorm fetele si doarme si zmeul nervos
----------

Cand pisica nu-i acasa joaca soarecii pe masa...
Cam astea suntem noi Alina...Si eu am mare noroc ca dorm elefantii mei... scot limba

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 2:45     citat 

si printul meu doarme

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 2:52     citat 

Si ai mei dorm,dar nu pt multa vreme,parca vad ca acusa se trezeste M,a picat devreme,pe la 12 si ceva.

Liana,am inteles mesajul din vorbele tale,o sa tin cont de ele pe viitor .

Ingrid,esti adorabila, surioara draga! sarut sarut sarut

va pup,spor la torturi ,la plimbari,la relaxare si la pregatit martisoare zambet

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 2:56     citat 

----------
mamistef a scris:

va pup,spor la torturi ,la plimbari,la relaxare si la pregatit martisoare zambet
----------

ia uite draga cum te tii de poezii cand doarme poporul

te pup sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: