· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 3:56     citat 

nu am poze deocamdata ca aparatul foto e prin vecini,dar ma revansez jenat

va multumesc mult fetelor...pt tot sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 4:36     citat 

Vroiam sa va spun ca azi am mutat dormitorul lui bebe la tata in camera, am schimbat pozitia patului si toata mobila, nu arata prea estetic dar e practic, i-am pus toate covoarele pe jos sa se joace acolo iar el a gasit de cuviinta sa incerce noul aranjament asa ca s-a bagat sub pat si tot repeta schema de cateva ori.

aaaaaaaaaaa sa nu uit, faza cea mai tare, azi l-am gasit in frigider, scozese ciocolata, sticla de ketcup si ruladele cu cioco si se infrupta deja din ele. Am ramas masca cand l-am vazut cu toate imprastiate on jurul lui si cu gura plina, a fost de tot rasul dar nu-mi convine ca stie acum ce sa faca sa ajunga la frigi. Cum nu sunt atenta cum se baga in frigider. Noi avem unul mic bagat in masca de langa chiuveta, e un loc special pt frigider mic, ne folosim de el ca sa punem branza, dulciuri, racoritoare, cam tot ce inseamna gustari ca sa nu coboram la bucatarie daca avem chef de un snack. Acuma ce sa fac????????????? dulapurile le-am sigilat cu ce am putut dar la frigi chiar nush ce as putea sa-i fac, nu are nici o gaura, maner prin care sa pot introduce ceva, are asa doar o scobitura mica in care bagi mana si tragi de el.

Las' ca va fac o poza sa-l vedeti pe caraghios

va pup

mi-am varsat si eu off-ul aici, sper sa nu va suparati

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

28.02.2010 5:22     citat 

Salutare sarut
Andreea sarut multumesc sarut
Michaela sarut pupici martisorului sarut Pofta buna la pizza
Ramona sarut ce dulce e Ingrid , frumusica foc
Mickymy sarut asteptam vesti bune de la dc
Cuscra sarut spor la cumparaturi sarut
Angela sarut pupici nazdravanului sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

28.02.2010 5:27     citat 

adriana sarut sarut
lucky_ami de ce sa ne suparam?poate sa ne amuzam foarte fericit

sus

Denunta
yazmine

Copii
Vlad - sufletul nostru
11 ani, 9 luni

28.02.2010 6:07     citat 

Ziua buna fetelor!Imi pare rau ca au iesit asa discutii.... trist Eu stiu ca nu sunt "titulara" aici dar sincer aici imi gasesc eu locul!Si nu postez prea des sa nu deranjez cu interventiile mele dar de citit va citesc si suneti singura mea delectare!
Ma bucur insa ca lucrurile au revenit la normal! sarut sarut sarut
Eu sunt foarte trista....dar asta a devenit la mine o stare de a fi!Sotul azi fiind liber in loc sa stea cu noi, sa iesim la plimbare, sa cumparam martisoare pt bunicu'(aici se dau la barbati!) s-a dus sa se plimbe cu bicicleta si in vizita pe la prieteni!SINGUR! trist Asta e....
Am hotarat ca de azi inainte imi voi face viitorul pentru mine si copil!Il scot toal din viatza mea chiar daca traim in aceeasi casa!
Scuze ca v-am deranjat cu plansetele mele!
In alta ordine de idei...V a inceput sa paseasca singurel si sunt tare mandra de el!O face inca inconstient si nu il pot lasa prea mult nesupragheat(nu ca ar sta singurel....)
Pup toti copilasii din poze!Absolut toti sunt foarte faini!
Superbe si felicitarile Alina!
De tort....no comment!
Va pup si va iubesc cu tot sufletul meu trist! sarut sarut sarut

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 6:18     citat 

yazmine sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

capul sus iubita si mergi inainte, pupa micutul pasitor

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

28.02.2010 9:04     citat 

Buna seara, am ajuns acasa am fost la dr. sa incep Stef are 9.900kg plang sau sunt foarte trist si Bia 7.700kg plang sau sunt foarte trist dr a zis ca pt ei este f bine ca nu trebuie sa ia f mult in greutate intr-un timp asa de scurt si din punctul ei de vedere sunt bine la greutate trist .De Bia a zis sa-i fac o ecografie abdominala si un ex.coproparazitologic trist sa vedem daca are ceva intrebare in rest suntem bine ochi peste cap zambet si sa mergem si la neurolog.Azi am facut si o pizza repede scot limba dar nu i-am facut poza ca nu am apucat rad .Va pup pe toate nu am avut timp sa recuperez poate maine sarut sarut sarut sarut sarut .O sera minunata sarut sarut sarut

sus

Denunta
Drutza

Copii
Luluk: 12 ani, 1 luna

28.02.2010 9:06     citat 

Heei, Bursu-Mar, esti atat de duuulce, ai o fata de ma lasati? voi sunteti copii? rad rad sarut
Bursu-Elena, sa-ti fie de bine crestinarea, sa cresti frumos si sa fii cumintik sarut sarut
Broscutzul mic m-a emotionat asaaa prostit ii sta fantastic tuns, ff mult imi place si e atat de serios, hai mai Ralu, k nu poate face asa nazbatii cum zici tu scot limba cat despre ce m-ai intrebat.... jenat mea culpa jenat sorry jenat promit k dau sfoara in tara aici, sa ne facem gasca mai mare sarut
Mariutza de Adyta, ce privire de copichil cuminte ai tu....printesik, primeste un pupic de la mine sarut . Adriana, asa cald e la voi?

Cam atat pt acum, k ma terorizeaza prostit suntem singure si n-am pace rad

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
12 ani, 2 luni

28.02.2010 9:21     citat 

noapte buna tuturor,

ma bag in pat ca mi-e tare somn

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

28.02.2010 9:29     citat 

Am uita sa va spun Stef merge sg face cam 10 -15 pasi si dupa aceea cade foarte fericit zambet sarut sarut .

sus

Denunta
mare_melisa

28.02.2010 9:36     citat 

Comentez maine acum doar poze.

sus

Denunta
Drutza

Copii

28.02.2010 9:40     citat 

Amy, nb si linistita, forte proaspete pt maine si pt toata saptamana zambet
Teo, mi-esti draga, draga de tot sarut tare sunt curioasa cum va arata perisorul tau cand va mai creste, si o sa-mi satisfac curiozitatea, pt k vom fi toate aici, mami sa te arate, eu sa te admir... sarut sarut Si Clau e taaare frumoasa sarut
MamiS, mi-ai facut si tu o pofta cu crema de vanilie.... prostit duamna, da' tu chiar nu obosesti niciodata?
Liana sarut doamne, ce artista esti....ce mai, sufletul tau e o primavara sarut si eu simt cam la fel pt acest anotimp, mai ales k-s si nascuta primavara, dar n-as putea niciodata sa-mi desriu trairile si sentimentele asa cum ai facut-o tu sarut jos palaria scot limba

sus

Denunta
michaelaa

Copii
Mihai: 12 ani, 4 luni
am nascut deja!

28.02.2010 9:52     citat 

Bine v-am regasit la ceas de seara!
Am vb cu Mamimary mai inainte si din pacate ea cu Chris sunt in spital internate de azi dimineatza, micuta e in perfuzii, si-a smuls perfuzia, abia se descurca sa o tina locului.... trist trist trist trist trist trist nu vrea sa pape nimic decat laptic, mi-a zis ca de la 4 dimineatza pana la 3 dupamasa nu a reusit sa ii dea nimic... abia dupamasa a papat putin laptic de la mami
Ramona e o scumpa Ingrid
Mirela asteptam, poze cu tortul.......
Mamiyasmi cata libertate ai avut azi foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit ai vazut ce fete cuminti ai
Alinutza sa ne spui si nou ce carti ai achizitionat......pe vremuri si eu citeam de numa numa, acu sotul citeste colectia jules verne de la adevarul, eu m-am lenevit; de o perioada citesc doar despre copii
lucky_amy asteptam poze cu micutul faraon in frigider........ma bucur mult pentru sansa sotului tau; cred ca abia astepti sa va reuniti familia.......
Liana
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Mamistef aparatul tau foto sta degeaba?????????mai vreau sa vad fetite cu codite si un tudormen adorabil
Andreea
te pup dulce, da sa stii ca nu mai rezist mult fara sa vad ochisorii albastri ai Maiei;
Adytza sarut sarut sarut sarut sarut
yazmine
felicitari pentru primii pasi.........cat despre sot trist trist trist trist
Mickymy tinem pumnii sa iasa totul bine la analize si nu iti fa griji pentru greutate, fetitele tin la silueta; felicitari lui Stef pentru curaj; acusi nu te mai poti tine dupa el
Drutza cine te terorizeaza??? scot limba scot limba scot limba scot limba
Mirela ce dulce e zana ta.........de tort nu zic nimic, nimic.......arata yammi....

Mihai face nani deja, eu il urmez acusica ca sunt rupta, azi noapte am ajuns acasa la 01.30 - 2, ne-am trezit la 9 iar cand puiul s-a culcat noi am plecat la pizza; acu seara a venit verisorul la noi si am tras o portie de joaca, el a picat la datorie, iar mie imi pica imediat ochii pe tastatura; asa ca ma retrag ...in glorie
va pup pe toate
somn usor

sus

Denunta
Drutza

Copii

28.02.2010 10:22     citat 

Andreea sarut , bine ai revenit, duamna sarut
Mihai, asa martisor as purta si eu scot limba sarut Pizza ochi peste cap ce-i aia? o fi buna?
Ingrid esti absolut superba, de revista, de reclama, de...admirat si de pupat sarut
Samy rad cotelici, dai iama la dulciuri?? rad
Yazmine, imi pare rau pt sufletelul, tau, macar Vladut te face mandra si fericita si pt el trebuie sa fii puternica si senina sarut felicitari pt primii pasi, nici n-o sa stii cand o sa fuga de langa tine scot limba
Mickymy, si tu pizza? ochi peste cap ma bucur k e mai bine Bia, felicitari si pt curajul lui Stef sarut
Mirela arata super tortul , cred k e foarte gustos sau a fost foarte gustos, k probabil l-ati terminat deja prostit , dar poza cu Deni e superba prostit prostit

Marilena surprins dar oare ce-i cu Chris? ce diagnostic are? deci febra ei n-a fost de la dintisori.... trist sanatate multa si asteptam cat de curand vesti de insanatosire zambet

Gata, sunt la zi foarte fericit , maine ma ocul doar de martisorit foarte fericit
v-am pupat sarut nb

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

01.03.2010 6:47     citat 

Buna dimineata sarut
Un martisor de la noi sarut

Si o cafeluta

Sa aveti o saptamana frumoasa sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: