· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (87)     
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

01.03.2010 6:51     citat 

Mamiyasmi sarut La multi ani mamei tale sarut
Mami_mary sanatate multa lui Cris , iar tie putere Va pupam , asteptam vesti bune sarut
Bursu sarut asteptam poze sarut
Tei sarut gata plimbarea?
Lili sarut ce mai faceti , de Leti nu ne mai spui nimic?
Soficuta sarut n ai mai intrat de mult , sper ca sinteti bine sarut

sus

Denunta
bursucitza

01.03.2010 8:25     citat 

buna diminetaa copilasi si mamici

va dorim o primavara frumoasa cu sanatate incarcata sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 8:29     citat 

Neata,multumim pt cafea si martisoare D, A,B sarut sarut sarut sarut .Ce mai face oare Sofi? sarut sarut sarut sarut Uram sanatate multa la toata lumea cu probleme si sa avem o primavara calda si blanda sarut sarut sarut O zi buna sarut sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

01.03.2010 9:05     citat 

Si din partea noastra un martisor trag cu ochiul sarut sarut sarut .

sus

Denunta
alinutza22

Copii
Denis Andrei: 12 ani, 3 luni

01.03.2010 9:42     citat 

Fetelor, va urez din suflet sa aveti o primavara plina de multumiri, bucurii, zambete, impliniri, iubire si ganduri bune!

sus

Denunta
Rabia

01.03.2010 9:45     citat 

O primavara minunata!

sus

Denunta
alinutza22

Copii

01.03.2010 9:51     citat 

Mami_mary, sanatate multa si sa veniti repede acasa!

Mamiyasmi, la multi ani sanatosi si frumosi mamei tale!

Denisa, esti foarte dulce!

Felicitari pt pasi Vladutz si Stef!

Lucky_amy, parca mi'l imaginez pe Samy dand iama in frigider rad

sus

Denunta
Rabia

01.03.2010 9:54     citat 

Sanatate multa micuta Chris! Iti tinem pumnii si ne gandim la tine. sarut
Adytza, gustoasa cafea, yamiiiiiiiiii sarut
Melisa, super tortul, sa-l consumati cu placere sarut sarut
Si in ultima fotografie e cea mai delicioasa prajiturica, ever sarut sarut sarut
Myckymy. felicitari lui Stef, la mai mare sarut sarut sarut .
Bia de ce vomita pana la urma? Ai aflat?
Si referitor la greutate eu zic ca e bine, dat fiind faptul ca ei sunt gemeni, nu trebuie sa te ingrijorezi. Sanatosi sa fie!

Elidia sarut sarut sarut

Multumesc tuturor ce mi-au admirat pruncuta sarut sarut sarut !

Noi astazi avem o zi mai mult decat plina, la 17 trebuie sa mergem la petrecerea unui prieten de-al lui Rares, apoi la ziua unei prietene de familie, nu stiu cum ne descurcam cu timpul.

Toate cele bune, si sa auzim numai de bine!

sus

Denunta
Rabia

01.03.2010 9:56     citat 

Imi pare rau ca nu o pot felicita personal pe mama Alinei, insa vreau sa ii transmit toate gandurile mele frumoase, macar virtual (Alina, te rog ai grija sa le primeasca):

La multi ani!

sus

Denunta
Rabia

01.03.2010 10:02     citat 

Si pentru ca am baut cafea si sunt la 2.20, vreau sa va spun ce am facut eu ieri.
Am pus rasaduri rad
Era mai simplu sa le iau de la piata, insa vreau sa am bucuria de a le vedea rasarind din mainile mele. Am pus rosii de 2 feluri, ardei gras, ardei iute, gogosari. Sunt la demisol la caldura si lumina.
Si cand se mai incalzeste vreau sa pun direct afara, in pamant, ceapa, ceapa rosie, patrunjel, marar, leustean, cimbru, usturoi, morcov, pastarnac, telina, salata verde (am cumparat vreo 20 plicuri de seminte). In plus am mai pus la ghiveci zambile si narcise, care au si inflorit -erau imbobocite cand le-am pus. Am sa le mut afara cand da caldura.
Va tin la curent. scot limba

sus

Denunta
alinutza22

Copii

01.03.2010 10:07     citat 

Ramona, ce harnica esti, adica vad ca ai plantat ceva si inca mai vrei sa plantezi! Sa creasca mari si frumoase si sa va infruptatzi din ele! Imi imaginez ca satisfactia va fii foarte mare!

sus

Denunta
michaelaa

Copii
Mihai: 12 ani, 4 luni
am nascut deja!

01.03.2010 10:08     citat 

neatza fetele
o primavara minunata, plina de sanatate si bucurii la toate fetele!!!
Drutza
cred ca peste Cris a dat iar o enterocolita...am sunat-o mai devreme pe mary dar nu a raspuns, mai incercam mai tarziu
Adytza mul;tumim de cafea si martisor
Mamiyasmiariana LA MULTI ANI fericiti mamei tale!!! sa fie sanatoasa, sa te ajute si mai departe sa ai grija de cele 2 minuni ale tale
Leti, Crisu, Sofi????
Bursu multumim de martisor, dar mai vrem sa vedem doua martisoare surioare
Mickymy ce fac gemanasii?
Alinutza spor la sopinguiala azi
Ramona petrecere frumoasa; oau ce harnicuta esti; vor papa copilasii tai legume bio foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit cele mai bio
va pupacim

sus

Denunta
alinutza22

Copii

01.03.2010 10:15     citat 

Michaela, am fost aseara la soping, de fapt am fost mai mult in "recunoastere" (s'a deschis un mall nou langa noi si am vrut sa vad ce e pe acolo), dar i'am cumparat lui Denis cateva hainutze si jucarii si mie cateva carti (acum sunt in perioada vampiri foarte fericit )!

La noi a iesit soarele sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 10:32     citat 

Buna dimineata sarut
Dragele mele, va doresc din tot sufletul sa aveti o primavara minunata, plina de sanatate, fericire si multe bucurii sarut sarut sarut

Am trei lucruri foarte importante de punctat:
1. Ingrid, esti divina sarut am vazut poza de ieri, esti scumpa tare sarut poate week-end-ul urmator reusim sa ne vedem trag cu ochiul
2. Alina (mamiyasmi), sa-ti tina Dumnezeu mama sanatoasa inca multi-multi ani, sa te poata ajuta macar ca si pana acum sarut LA MULTI ANI!!!

3. Andreea, bine ai revenit sarut nu trebuie sa te justifici si nici sa-ti ceri scuze pt nimic, doar ma bucur ca esti iar cu noi sarut
O saptamana cat mai frumoasa tuturor sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

01.03.2010 10:35     citat 

Ramona, sa dea Domnu sa ai recolta bogata trag cu ochiul bravo, te apreciez....sa stii ca alea din piata nu-s nici pe jumatate la fel de gustoase si sanatoase ca cele din propria gradina........plus satisfactia maxima trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: