· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidioase 83
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidioase 83     
admin

01.03.2010 10:13     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
admin a scris:
zuzalina mesajul meu era suficient de clar, cred.
----------
si al meu era la fel de clar: asteapta sa ma reclame cineva si pe urma n-ai decit sa ma cenzurezi pina nu mai poti
daca citesti regulile acestui subiect, ai sa vezi ca tocmai asta era ideea, ca-i un subiect pentru oameni care nu pun bot
----------

Avatarul apare peste tot in forum iar subiectul vostru nu este imun la regulile generale.
Pentru acest raspuns primesti avertisment.

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

01.03.2010 10:15     citat 

----------
admin a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
admin a scris:
zuzalina mesajul meu era suficient de clar, cred.
----------
si al meu era la fel de clar: asteapta sa ma reclame cineva si pe urma n-ai decit sa ma cenzurezi pina nu mai poti
daca citesti regulile acestui subiect, ai sa vezi ca tocmai asta era ideea, ca-i un subiect pentru oameni care nu pun bot
----------

Avatarul apare peste tot in forum iar subiectul vostru nu este imun la regulile generale.
Pentru acest raspuns primesti avertisment.
----------
multumesc pentru darnicie

cit despre avatar ok, am inteles, era o chestie explicita, n-am inteles de ce s-a incarcat, insa....

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.03.2010 10:38     citat 

ce amutziratz', ma, toate? ne-au certat sefii si v-ati ascuns sub birouri? foarte fericit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

01.03.2010 10:40     citat 

nu fey,eu am bagat la spalat de la 6 dimineata,ca pe urma am treaba prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.03.2010 11:04     citat 

aolo, ce gospodina ejti, tu, fa....si? acuma intinzi rufele?
le si scuturi cind le pui pe sirma? sau ai renuntat la stoarcere? foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.03.2010 11:06     citat 

tre' sa-mi caut avatar acuma

ia, sondaj: sa-mi pun ceva diafan? di primavara? sau ceva ce n-are muyarte, precum costumu' channel? foarte fericit ia ziceti voi la mine un sfat jenat

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

01.03.2010 11:06     citat 

ah,nu fey.
le imbrac direct sa se muleze sa fiu secsi rad si sa ia direct forma,formelor mele cu forme prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.03.2010 11:11     citat 

----------
BlackCat a scris:
ah,nu fey.
le imbrac direct sa se muleze sa fiu secsi rad si sa ia direct forma,formelor mele cu forme prostit
----------

sa nu faci pneumonie, fa....ai de grija....macar sa apuci sa-mi dai cu imprumut cartea de la revista rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

01.03.2010 11:19     citat 

da' o rochie sac ce-are tu????
ca aia pusei de dimineata jenat

'neata, am si eu un moment de respiratie lenta la munci
da' tot tre' sa mai fug (iaca, fac sport), la distribuit foaia cu absenti nervos

e soare, e soare, mi-as muta biroul pe cimpul de-alaturi, printre vaci si copaci

zuzo te tii de prostii, ce facusi mama???? foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.03.2010 11:29     citat 

teo....io personal am facut tot ce mi-a stat in putinta sa nu folosesc cuvinte de 3 litere rad asa ca mi-am luat duar avertisment....
e drept ca m-am enervat de-mi bitiie capu', da' cum ar fi o dimineata de luni, 1 martie fara controlori pe ratb si multe alte brate ale legii ?! rad ar fi precum cafeaua fara tzigare, banuiesc

sa nu-mi spui ca te-ai apucat de un mod de viata sanatos, in care faci zilnic minim juma' de ora de efort fizic sustinut, plus o alimentatie echilibrata (fara sucuri, dulciuri, prajeli, sare samd) si si bio, ca ma sinucid in direct ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

01.03.2010 11:49     citat 

----------
somnorici a scris:
Diuca, da' tu ce lucrezi? Nutritionist? Designer vestimentar?
sarut
----------

bucatareasa-croitoreasa la regina si printu' filip ca tot il iubesc io rau di tat trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

01.03.2010 11:52     citat 

----------
zuzalina a scris:

sa nu-mi spui ca te-ai apucat de un mod de viata sanatos, in care faci zilnic minim juma' de ora de efort fizic sustinut, plus o alimentatie echilibrata (fara sucuri, dulciuri, prajeli, sare samd) si si bio, ca ma sinucid in direct ochi peste cap
----------

dupa ce ca umbli brambura tati ziua mai ai si pretentii. pune mana si roade la morcovi...

hai neata....

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

01.03.2010 11:52     citat 

aha, diuc, se iegzplica toate foarte fericit

zuza, nu te sinucide
da' zau ca ma trec pe viata sanatoasa ca m-am saturat
adica da, ar trebui sa-mi misc.....ala, stit voi, ala mare cit casa nervos mai des
alimentatia echilibrata o cat inca ochi peste cap
si de bio caut money scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

01.03.2010 12:09     citat 

buna!

m-a lasat sotul meu la cuafor, sa ma fac bella, da bani a uitat sa-mi lase foarte fericit
so....am lasat buletinul acolo si am traversat la bancomat sa scot sa platesc prostit

va pup, ma duc sa iau copilu de la gradi

aa, si daca va intrebati ce faceam la cuafor cand ar fi trebuit sa fiu la bibou...deci DA!, am un sef generos

sus

Denunta
bursucitza

01.03.2010 12:11     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
aa, si daca va intrebati ce faceam la cuafor cand ar fi trebuit sa fiu la bibou...deci DA!, am un sef generos
----------

nu am vrea sa stim cat de generos va fi pe 8 ale acestei luni... si nu numai sefu il ai generos vaz... si nu te-a finantat ST pentru coifor confuz

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: