· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Fara Caracter 84
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Fara Caracter 84     
DK

02.03.2010 1:19     citat 

----------
bursucitza a scris:
apii da fa ca aveam si eu o poza cu babetica pe care se.. niste buburuze aflau si vaz ca acu in loc de avatar ie un X mare rosu intr-un chenar...
----------

Fa' o stat careva cu lupa sa studieze ce era pi babetica ta???? Cata rabdare fa! socat

sus

Denunta
Berea

02.03.2010 1:20     citat 

----------
DK a scris:
----------
Berea a scris:
----------
DK a scris:
----------
avedaria a scris:
Bre, pai am luat-o shi io incetishor asha....ca nu-mi permit sa ma trag de shireturi asha din prima, si sa fac impresie de neam prost....daca saream pi tini poate ajungeai la gazeta ca rumanu' ala de era sa fie violat. Pai era frumos? Vorba unui clasic in viatza: "rushinica" foarte fericit
----------

Ooooooo, daaaaaa!!!

Auzi, din amintirile mele... tu cresteai iepurashi, right? trag cu ochiul
----------

iepzapt. mah, asta de cand s-a spalat e mai disteapta. duamne. ma duc sa ma spal cu sampon. si apa. poate pun si balsam. pe par. si apoi o sun pe suacra ei. sa vezi ce disteapta o sa fiu. va bat pi tati cu desteptaciunea mea. AM ZIS !
----------

Pi mini nu ma bati, ca eu is mai mare si ti bat pi tini!
----------

bre are nazareth o piesa faina. cum ii zicea ? oare? aaaa ? DREAM ON !

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

02.03.2010 1:20     citat 

inca unul bonus,pt fetele cuminti,care se spala pe dinti foarte fericit

gata va las.
chisiz for evribadi

sus

Denunta
bursucitza

02.03.2010 1:21     citat 

capitol nou

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

02.03.2010 1:23     citat 

Gata, am executat testul: You Are 76% Pure foarte fericit
Cum sa intru shi sa ma apuc sa pup asha pe toata lumea? Nu v-am zis nika de analize, stare de sanatate shi dau sa pup? Pai e frumos?
Da....iepurashi creshteam....o iepurasha...shi ditamai iepuroiu'....tat cu aia am ramas....doar ca mai au un pic shi-mi mananca urekile....asha-mi trebe daca i-am intzarcat de LAPTE....dar am recunoscut shi mai inainte.....sunt pruasta.
Mac la shefa, dar reviu.....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: