· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.03.2010 9:46     citat 

----------
DK a scris:
Buna!

Eu as avea chef de shopping dar nu am cu ce. Se ofera cineva?
SOTUL MEU m-a tot finantat dar am cumparat legume sa plantez in gradina si nu mai am... A propos pupexo, vii sa ma ajuti si pi mini pa plantatie?
----------

viu fa sa dau cu coicu in rasadurile tale

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 9:48     citat 

----------
DK a scris:
Buna!

SOTUL MEU m-a tot finantat dar am cumparat legume sa plantez in gradina si nu mai am... A propos pupexo, vii sa ma ajuti si pi mini pa plantatie?
----------

io zic sa vii tu sa plantezi si la mine ca io's mai veche ca tine pe aici, deci sunt mai buna si mai superioara si mai speciala si mai aparte. Si, cel mai important, sunt mai valabila.

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:48     citat 

Pi da, tu dai cu coicu, faci gauricea, io pun samanta... si tot asa...

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:49     citat 

----------
Berea a scris:
----------
DK a scris:
Buna!

----------

io zic sa vii tu sa plantezi si la mine ca io's mai veche ca tine pe aici, deci sunt mai buna si mai superioara si mai speciala si mai aparte. Si, cel mai important, sunt mai valabila.
----------

Bini fa, vin. Si p-orma sa ma cinsteasca SOTUL TAU cu o palinca margelata, ca tot se lauda!

A propos, stiti ca SOTUL Sisei este un Sotz Vazut?

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 9:50     citat 

pt mine e NEvazut.cum facem sa fie vazut si de ochii mei?

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 9:51     citat 

----------
BlackCat a scris:
----------

trebuie sa treci testul palincii intai

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 9:52     citat 

testul cu afinata nu merje?ca palinka nu-mi place prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

asa

deci coana Teo, pune bre mina si uda creditu', bre, nu te zgirci la o stecla de vin rad hai sa fie intr-un ceas bun sarut

diuc, bre diuc, tu smintinesti mereu oala...pi' nu-i corect, da?! scot limba dupe ce ca ejti mai tinara ca noi, si mult mai bunoaca ca noi (poate berea sa concureze, ca io...ha-ha-ha, ce-am mai ris), mai ejti si prima la smintinit....io zic ca nu-i corect.howgh!

stire: m-am vaxit aseara cu henna...am un saten-roscat-auriu de-mi lipsesc pistruii si va trebui sa salut cu shalom di az' socat

sus

Denunta
Berea

----------
BlackCat a scris:
testul cu afinata nu merje?ca palinka nu-mi place prostit
----------

nu. numai al palincii. intreab-o pe dichei

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:53     citat 

Deci recunosc, sunt noua (de vreo cativa ani asa foarte fericit ), sunt rea, rautaceoasa, atac in haita cu astelalte pruaste, sunt back-up pentru pupexa cand da cu coicu. Sunt REA! Uite, ieri eram in taxi... si ma suna Zuza... si incepem a vorbi de-ale noastre, astea RELE si NOI! Si taximetristul INCERCA sa inteleaga... dar nu pricepea nimic. Avea o fatza foarte necajita. Iar eu, am coborat si nu l-am dumirit despre ce vorbeam eu cu Zuza.
Sunt REA, mi-a zis si Zuza ca trebuia sa scot omul la o cafea, sa deschid laptopul sau blecberiul si sa ii arat pi forum cum si ce. Nu sa-l lasa asa in ceatza, in nestiinta sa. Am contribuit la jena lui psihica.

Sunt noua, rea si rea. Ma duc sa stau la coltz, cu jenunchii pi buabi di fasoli.

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 9:54     citat 

----------
zuzalina a scris:
asa

deci coana Teo, pune bre mina si uda creditu', bre, nu te zgirci la o stecla de vin rad hai sa fie intr-un ceas bun sarut

diuc, bre diuc, tu smintinesti mereu oala...pi' nu-i corect, da?! scot limba dupe ce ca ejti mai tinara ca noi, si mult mai bunoaca ca noi (poate berea sa concureze, ca io...ha-ha-ha, ce-am mai ris), mai ejti si prima la smintinit....io zic ca nu-i corect.howgh!

stire: m-am vaxit aseara cu henna...am un saten-roscat-auriu de-mi lipsesc pistruii si va trebui sa salut cu shalom di az' socat
----------

si ai un par lucios si matasoa, asa-i ? si io nu poci sa concurez, ca am o jena. adica sunt veche. si cred ca put.

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 9:55     citat 

acusica o intreb.
teo felicitari si din partea mea!vreau sampanie!vreau bani!vreau si io cadoo di la tine,ca acum o sa ai bani rad

olala zuzo!te facusi morcoveata? scot limba tre sa uzi peruca atunci foarte fericit

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:55     citat 

----------
zuzalina a scris:
asa

----------

I hereby name you Rifka! prostit prostit

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:57     citat 

----------
Berea a scris:
----------
BlackCat a scris:
----------

trebuie sa treci testul palincii intai
----------

Da!

Buna!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

03.03.2010 9:58     citat 

----------
Berea a scris:
----------
zuzalina a scris:
asa

----------

si ai un par lucios si matasoa, asa-i ? si io nu poci sa concurez, ca am o jena. adica sunt veche. si cred ca put.
----------

am un par imbixit si imputit de nu se poate....ca am urmat instructiunile si am pus in frafurili lu' peste prajit 1 galbinus di ou, juma' de stecluta de ulei de ricin si 2 gitzi de ulei de masline si am clatit din abundenta cu apa, fara sampon, ca asa scria pi eticheta....asa ca tot uleiul ala mi-e in plete....ceea ce ma entuziasmeza in mod deosebit, ma simt o exemplara in naclaiala mea

altfel sunt bine, sanatoasa, multamesc de intrebare foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: