· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86     
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

02.03.2010 9:01     citat 

Saliu, am lipsit azi, ma pune si pe mine cineva la curent cu ce-o fost azi prin batatura? nu la 220, se-ntelege.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.03.2010 9:07     citat 

----------
somnorici a scris:
Saliu, am lipsit azi, ma pune si pe mine cineva la curent cu ce-o fost azi prin batatura? nu la 220, se-ntelege.
----------

sun-o pe cuscra ta, ca ea se pricepe la rezumate rad

pe scurt asa, ne-am paruit in stil elegant pe la un concurs ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.03.2010 9:07     citat 

beutura pe mai incolo, cind om semna foarte fericit (ioi ce rea is)
absenta motivata, am fugit la notar sa-i lasam copii (fotocopii bre) sa fixeze o data cool

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

02.03.2010 9:11     citat 

Felicitari, Teo! In fiecare luna ai cate un eveniment fain!
Mersic! Nu ma ducea gandul sa intru la concurs, in rest, am rafoit tot ce se putea. rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

02.03.2010 9:37     citat 

serios, puteti pur si simplu sa imi dati ignore.
sarut
pupeza, iar concurs? tre' sa sap si io, sa vaz ce si cine si de cate ori... idee

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

02.03.2010 9:58     citat 

N-am disparut ca magaru' in clisa....dar atat de mult mi-a placut ce mi-a comunicat shefa, ca am venit akas si m-am culcat. M-am trezit acu' si mi-am amintit ca mi-e foame, da's la dieta....si n-am voie lapte....si m-am enervat si m-as culca iar....dar n-am cu cine ca sunt in perioada comunista....

Imi iau inima in dinzti shi va pup pi tati sarut sarut sarut

Pupezo nu te lua bre de mine ca scriu la capitolele trecute, am un dlilei, ia-ma incet, pan' ma acomodez shi io....apropos, mai strangetzi oleaca randurile, sa am shi io un pic de lok, ca stau cam pe-o buca shi tot parca chic jos.

Denaturatelor, cat imi facui somnu' de frumusetze puseratzi de-o bauta. Pai si io acu' ce beau pt. casa fumeii??? Aaaaa.....gata, am gasit, tinctura de echinaceea a lu' fii-mea....shi voua nu va dau...invidoaselor care estetzi.

Ma'c sa citesc despre concursuri...sa fac reting....

sus

Denunta
duke_meadows

02.03.2010 10:03     citat 

saliu saliu....
am agiuns acasa, rad cu SOTUL MEU sau mai bine zis rad de el ca nu se inttelege cu un indian la telefon.... rad
ave esti si maria? ca sa stiu ..... hai noroc ghini ai venit. te-am scapat de la test da ti urmaresc pi parcurs si pi diagonala sa vaz ce scrii.... sarut

pies: iar sunt constipata , am o burta de gemeni in luna 6....

sus

Denunta
bursucitza

02.03.2010 10:06     citat 

diuc danu ai tirbuson in casa? sa te ajute fata la conspiratie
ave tu concurezi la buci cu diuc
AM ZIS!

sus

Denunta
avedaria

Copii

02.03.2010 10:10     citat 

Diuc nu mi-s Maria....fii-mea e. La mine-i mai rau...io's in categoria: "asha tanar shi deja Georghe"....io mi's iLeana.
M-am dus digeaba la concursuri....atmosfera calma, barometru ok, in purgatoriu nu gasii nika....un' sa mai scotocesc???

sus

Denunta
avedaria

Copii

02.03.2010 10:13     citat 

Bursu io din ce lecturai mi-am facut o imagine de gagica tzapana despre diuc....ceea ce-mi doresc shi mie, dar nu prea imi iese....asha ca la concursuri de astea nu ma bag. Io de felu' meu is curajoasa....na, ca iar sunt modesta jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.03.2010 10:15     citat 

----------
avedaria a scris:
Diuc nu mi-s Maria....fii-mea e. La mine-i mai rau...io's in categoria: "asha tanar shi deja Georghe"....io mi's iLeana.
M-am dus digeaba la concursuri....atmosfera calma, barometru ok, in purgatoriu nu gasii nika....un' sa mai scotocesc???
----------

ave, creca ai ajuns prea tz foarte fericit

aaa, diuc e cea mai cea dintre noi, are buca faina

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.03.2010 10:16     citat 

avedaria, tinctura de echinaceea servesc si eu....deocamdata cool

Monico, ce ne zici???

somno, se aranjeaza lucrurile usor usor...in timp sarut si de-i doar o data pe luna cite-o veste buna, ma multumesc cu atit

scuzati lipsa de umor si de pamfletarii, is prozaica in seara asta jenat

sus

Denunta
bursucitza

02.03.2010 10:16     citat 

----------
avedaria a scris:
Bursu io din ce lecturai mi-am facut o imagine de gagica tzapana despre diuc....ceea ce-mi doresc shi mie, dar nu prea imi iese....asha ca la concursuri de astea nu ma bag. Io de felu' meu is curajoasa....na, ca iar sunt modesta jenat
----------

rad rad rad
despre concursuri ocserv ca s-a maturat cool

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

02.03.2010 10:17     citat 

Moni, ci sa ignoram?
Avedaria, bine c-ai venit! Coana diuca se trezeste la sase jumate si face haerobic, io dorm la ora aia, deci nema concurs!

sus

Denunta
duke_meadows

02.03.2010 10:18     citat 

----------
avedaria a scris:
----------

rad ati venit cu tati la spartu tragului ca o scos admin replicili taioase.
da va fac io resumee ca am zis ca-s fata de comitet.

una bucata nooa fata pi forum avea bretonu'n oki si nu putea ceti regulile de participare la concurs. si ea credea ca vine asa, buna ziua - buna ziua , ia poftiti locul intai la concurs.
si i- esplicat pupaza [aka adrianasimion ca poa' nu ne cunosti inca] si fata nooa s-o suparat ca de ce o trage de urechi.
' de ureci?' se intreba si dichei [aka dk] si fata cea nooa o sarit , evident in sus , ' vai relelor si relelor' .
si o venit si bursucita draga s-o impace pe nooa venita, da s-o dovedit in zadar pt ca nooa venita avea valu' pe oki si ne vedea pe tuoate rele, rele.
apoi am descoperit o gaura neagra in materie de cultura si zuza [ aka zuzalina ] o acoperito.
apoi o mai venit o fata mai veke, care ne-o certat ca suntem fuarte rele si ca dichei e noo si ea.
si apoi o venit adjunctu' lu adminu si ne-o zis sa ne calmam.
da noi eram asa di calme, dadeam buna ziua la gaste pe strada. numa ca nu s-o vazut calmul nostru , creca de ciufu lu pupaza.
si gata.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: