· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Vechi Groaznice 86     
duke_meadows

02.03.2010 10:55     citat 

vai ce-am mai mancat, ce-am mai mancat. vai.
si mi-i un somn deabea stau treaza. creca ma bag la dus si la somn.....

teo n-am lapte asa mult, da fac diluat cu apa si imi iese cantitatea.

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.03.2010 11:04     citat 

foarte fericit
diluat aka dietetic?

sus

Denunta
admin

03.03.2010 6:48     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
avedaria a scris:
Diuc nu mi-s Maria....fii-mea e. La mine-i mai rau...io's in categoria: "asha tanar shi deja Georghe"....io mi's iLeana.
M-am dus digeaba la concursuri....atmosfera calma, barometru ok, in purgatoriu nu gasii nika....un' sa mai scotocesc???
----------

rad ati venit cu tati la spartu tragului ca o scos admin replicili taioase.
da va fac io resumee ca am zis ca-s fata de comitet.

una bucata nooa fata pi forum avea bretonu'n oki si nu putea ceti regulile de participare la concurs. si ea credea ca vine asa, buna ziua - buna ziua , ia poftiti locul intai la concurs.
si i- esplicat pupaza [aka adrianasimion ca poa' nu ne cunosti inca] si fata nooa s-o suparat ca de ce o trage de urechi.
' de ureci?' se intreba si dichei [aka dk] si fata cea nooa o sarit , evident in sus , ' vai relelor si relelor' .
si o venit si bursucita draga s-o impace pe nooa venita, da s-o dovedit in zadar pt ca nooa venita avea valu' pe oki si ne vedea pe tuoate rele, rele.
apoi am descoperit o gaura neagra in materie de cultura si zuza [ aka zuzalina ] o acoperito.
apoi o mai venit o fata mai veke, care ne-o certat ca suntem fuarte rele si ca dichei e noo si ea.
si apoi o venit adjunctu' lu adminu si ne-o zis sa ne calmam.
da noi eram asa di calme, dadeam buna ziua la gaste pe strada. numa ca nu s-o vazut calmul nostru , creca de ciufu lu pupaza.
si gata.
----------

In astfel de cazuri decat sa umpleti x pagini cu mesaje e suficient sa denuntati primul mesaj al celor care nu se incadreaza in concurs.
Oricum inainte de extragerea castigatorilor se face o verificare prealabila a eligibilitatii.
Nu ati facut decat sa puneti paie pe foc si de la un mesaj sa se ajunga la peste 30.
Beneficiu: 0.
Si atitudinea de sarit in grup in capul nou venitilor ma deranjeaza si pe mine.
Nu este prima data cand atrag atentia asupra acestui aspect.

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 7:55     citat 

buna!
vreti o guma?
o zi buna!
pa!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.03.2010 8:40     citat 

buna!
io vreau ciunga de a scapat-o diuc pi tastatura

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 8:42     citat 

ie daia de are plonba in ia?

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 8:48     citat 

Buna

ma doare stomacul... de ieri. cred ca nu am digerat ceva ochi peste cap

in alta ordine de idei: ploo, mi-e somn, as bea cafea dar am baut deja prea multa, as fuma, dar deja am fumat prea mult, ar trebui sa mananc dar nu mi-e foame. Sunt ca zuz luni: ciufuta

sus

Denunta
bursucitza

03.03.2010 9:14     citat 

neata
acu daca nu ie cu suparare pentru mine beneficiu a fost 10... ca terapia prin ras face bine... si eu am ras...

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

03.03.2010 9:18     citat 

io n-am ras,ca n-am apucat sa citesc scot limba
oricum eu zic sa o lasam mai moale cu astea,pt ca n-are rost sa ni se inchida clubul din cauza unor noi-venite,care se agita pt 50 de mesaje sa participe la un concurs.
oricum suntem toate intr-o oala...oala cu fete rele si barfitoare si carcotase,
asa ca orice mesaj venit din partea noastra,este considerat ca fiind rautacios,din pacate..

bericico,ce avatar ti-ai tras! cool

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 9:21     citat 

----------
BlackCat a scris:
io n-am ras,ca n-am apucat sa citesc scot limba
oricum eu zic sa o lasam mai moale cu astea,pt ca n-are rost sa ni se inchida clubul din cauza unor noi-venite,care se agita pt 50 de mesaje sa participe la un concurs.
oricum suntem toate intr-o oala...oala cu fete rele si barfitoare si carcotase,
asa ca orice mesaj venit din partea noastra,este considerat ca fiind rautacios,din pacate..

bericico,ce avatar ti-ai tras! cool
----------

vine primavara, buburuzele se iubesc, eu sunt fericita (NOT). si serios ca ma doare stomacul de ieri rad

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:37     citat 

Buna!

Deci am facut ce-am facut si l-am suparat pe Admin. trist Sorry.
Ca sa gasim totusi si o parte buna in toata chestia asta, este ca exista totusi un beneficiu... trafic... deci nu e chiar zero, right? trag cu ochiul

That's all folks... on this topic at least.

Teo, felicitari pentru vestea buna! Deci a fost Beuta partea I... cand s-o muta Teo, va fi Beuta partea a II-a. prostit prostit

Diuc, esti ca de obicei totala sarut am ras muuuuult! Buey, io zic ca si pupexa, sa-l bagi pi SOTUL TAU in cada, da nu ca sa iasa cacao, ci cappuccino scot limba

Imi place foarte mult avatarul Sisei... se vede clar cu ochiul liber ca buburuzele se afla la un concert, si una o tine pe cealalta in spate, ca sa vada mai bine, ca nu poate din cauza ca e scunda.

Buna!

sus

Denunta
Berea

03.03.2010 9:39     citat 

----------
DK a scris:
Buna!

Deci am facut ce-am facut si l-am suparat pe Admin. trist Sorry.
Ca sa gasim totusi si o parte buna in toata chestia asta, este ca exista totusi un beneficiu... trafic... deci nu e chiar zero, right? trag cu ochiul

That's all folks... on this topic at least.

Teo, felicitari pentru vestea buna! Deci a fost Beuta partea I... cand s-o muta Teo, va fi Beuta partea a II-a. prostit prostit

Diuc, esti ca de obicei totala sarut am ras muuuuult! Buey, io zic ca si pupexa, sa-l bagi pi SOTUL TAU in cada, da nu ca sa iasa cacao, ci cappuccino scot limba

Imi place foarte mult avatarul Sisei... se vede clar cu ochiul liber ca buburuzele se afla la un concert, si una o tine pe cealalta in spate, ca sa vada mai bine, ca nu poate din cauza ca e scunda.

Buna!
----------

gresit ! avatarul meu este o ironie adresata direct acelor copii alintati si mamosi care si cand ajung adulti sunt purtati in carca de parinti si traiesc pe spinarea lor fara a le pasa de faptul ca ei sunt batrani si ar trebui sa vina randul lor de a-i ajuta cineva.

AM ZIS ! Buna

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.03.2010 9:44     citat 

imi pare rau, am zis!

buna!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

03.03.2010 9:44     citat 

buna :* pupicii dulciki :*

deci io ma dixtrez in continuare de nu se poate....poate ma lamureste si pi mini shineva di ce atita tambalau pentur maclavais de maini 2 la leu??? acuma nu numa' ca se gaseste pe peste tot si ca are un pret let's say modic, ceea ce este fix alegerea mea de a nu participa la concurs, dar cind te trintesti pe spate si dai din miini si din picioare ca gindacu' de bucatarie rasturnat ca tu vrei musai sa fi in carti la concurs, atuncea io personal nu pot decit sa ma rid si sa ma rid pina curge si ultima farima de rimel....ca asa m-a facut pe mine viata, inteleapta, si nu ma enervez cind vad asa isterie gratuita, ci rid cu lacrimi...
ie drept ca trebuia sa fin mai intelepte ca isterica si sa o lasam in durerea ei, asa-i, da' ea a sarit prima de 3 litere in sus, nu noi...ea fusa prima deplasata, deci de ce sa nu ma dixtrez?! eu cred ca atunci cind faci niste afirmatii, ar trebui sa ti le si asumi....uite io, ca auditor, sufar de deformatia profesionala de a-ti da in cap cu propriile afirmatii...bei, le-ai facut, acuma inghite-le, ca prostia se taxeaza mai abitir ca faptili buni, daca nu se recompenseaza din prima

da' data viitoare sa nu mai mergem in haita, sa ne facem nick-uri noi si sa ne putem varsa toate frustrarile si sa putem scuipa toate magariile posibile, pentru ca suntem nou venite si avem prezumtia de nevinovatie...doar topismul tre' sa fie un dat

acu' cred ca e bine

Ultima modificare efectuata de catre zuzalina la 03.03.2010 9:46, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

03.03.2010 9:45     citat 

Buna!

Eu as avea chef de shopping dar nu am cu ce. Se ofera cineva?
SOTUL MEU m-a tot finantat dar am cumparat legume sa plantez in gradina si nu mai am... A propos pupexo, vii sa ma ajuti si pi mini pa plantatie?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: