· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 88
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 88     
bursucitza

04.03.2010 7:51     citat 

neata
o face-ti pe-a moartele ca ati auzit ca ie doctori mistoci prostit cu uameni

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

04.03.2010 7:58     citat 

bursu nu te ambala....ca berbantu' meu in creirii noptzii cata pe net personalul medical masculin di la Puls.....dara aia nu dau poze.....ci uameni.....iar eu de cand mi-am divizat neuronu' in timpu' nashterii nu-mi mai amintesc neam cum il chema.....parca era ceva cu Dan sau Bogdan....puuupeeezoooo...heeeeelp!!!

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

04.03.2010 7:58     citat 

Buna!

sus

Denunta
Berea

04.03.2010 8:39     citat 

Buna sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Bre si la Arad e unul fain. Care tot la o criza de spasmofilie a aparut. la mama in usa. daca nu as fi fost asa de stresata ca a mea era pe lesinate, cred ca as fi facut ochi frumosi si dati peste cap si niste batute din pleoape inspre el. pe and am realizat io ca e si mistoc tipu'... plecase rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.03.2010 8:54     citat 

mi-e lene

sus

Denunta
DK

04.03.2010 9:18     citat 

Buna!

Constat ca o vinit ave si cu a sa daria si v-o si starnit la destrabalare! ochi peste cap ochi peste cap ci uamini bre, ci uamini - ca sa fiu in ton cu voi. foarte fericit
Beeeeeeeyyy iar ati strans tuate bunaciunili di doftori pi la voi pi la Bucali bre??? Lasa, ca la noi ramane aia buni... profesional, desigur. foarte fericit

Deci mi-e somn. Bijou e in calduri - for the first time - a mieunat tuata nuaptea si mi-a fost mila de ea, ca nu stia saracutza ce i se intampla, asa ca am tot facut ture.... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

Rozo, creca in we viitor am un drum la mandra Suceava - bagi si tu la inaintare o tzuica di sfecla, fa? prostit prostit

Bobi era oricum al Fafanei... nu va faceti iluzii. Dar puteti totusi sa va incercati norocu la Dr. Mel al lui ave si al dariei. scot limba scot limba scot limba

Va pup pe batic!

Pese: SOTUL MEU a vazut aseara acest minunat subiect si i-a placut fuarte mult. I-am zis ca e girls only foarte fericit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.03.2010 9:22     citat 

surprins surprins surprins surprins surprins
sa nu prind picior de sotz pe aici! nervos rad scot limba

sus

Denunta
DK

04.03.2010 9:23     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
avedaria a scris:
Nu vorbitzi de doctori dintr-astia.....ca ma ia inima.
Cand eram tinerica si nelinishtita am facut intr-o noapte o cadere de calciu cu incleshtat de dintzi shi tremurat ca piftia.....am speriat tot ce mishca pe o raza de cateva case, ai mei disperatzi dau telefon direct la Puls....vin aia intr-un suflet shi cand intra dom' doctor in camera mi-a stat inima.....era frumos....Doamne jenat Aducea bine cu Mel Gibson....ce mai ....mi-a trebuit un sfert de ceas ca sa dau toate datele. N-am sa uit ever calciu' intravenos prestat de nenea ala. Mi l-a facut inceeeeet.....si-n timpu' asta s-o holbat doar in okishorii mei ca sa vaza cum ma simtz foarte fericit
----------

aveeeeee, il stiu fa pi doctorul ala mumos, si pe mine tot el m-a injectat acu fro 3 ani rad rad rad
----------

Pupexo.... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap deci te lilienesti cu doctori tineri si Meli, da? Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

sus

Denunta
DK

04.03.2010 9:24     citat 

----------
BlackCat a scris:
----------

Asa i-am zis si eu! foarte fericit

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

04.03.2010 9:26     citat 

----------
DK a scris:
Buna!
Rozo, creca in we viitor am un drum la mandra Suceava - bagi si tu la inaintare o tzuica di sfecla, fa? prostit prostit
----------

fa, fa-ti vant incoa c-oi videa io cu ce te ametesc prostit

(b)una!

sus

Denunta
DK

04.03.2010 9:28     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:
Buna!
----------

fa, fa-ti vant incoa c-oi videa io cu ce te ametesc prostit

(b)una!
----------

Bun asa, fa! prostit prostit prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.03.2010 9:28     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
avedaria a scris:
Nu vorbitzi de doctori dintr-astia.....ca ma ia inima.
Cand eram tinerica si nelinishtita am facut intr-o noapte o cadere de calciu cu incleshtat de dintzi shi tremurat ca piftia.....am speriat tot ce mishca pe o raza de cateva case, ai mei disperatzi dau telefon direct la Puls....vin aia intr-un suflet shi cand intra dom' doctor in camera mi-a stat inima.....era frumos....Doamne jenat Aducea bine cu Mel Gibson....ce mai ....mi-a trebuit un sfert de ceas ca sa dau toate datele. N-am sa uit ever calciu' intravenos prestat de nenea ala. Mi l-a facut inceeeeet.....si-n timpu' asta s-o holbat doar in okishorii mei ca sa vaza cum ma simtz foarte fericit
----------

aveeeeee, il stiu fa pi doctorul ala mumos, si pe mine tot el m-a injectat acu fro 3 ani rad rad rad
----------

Pupexo.... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap deci te lilienesti cu doctori tineri si Meli, da? Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
----------

da fa, se uita adanc in ochii mei si baga Ca pe vena foarte fericit

peseu: SOTUL MEU nu era acasa prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.03.2010 9:29     citat 

----------
DK a scris:
----------
BlackCat a scris:
----------

Asa i-am zis si eu! foarte fericit
----------

deci daca apare, ii dau cu copanele in ochi
am zis!

buna

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

daca e interzis,inseamna ca e interesant.
incep sa ma purific:

buna!
ce fac scumpele si frumuselele?
io fac bine si ma bucur de aceasta zi frumoasa de primavara.
a cui baba este astazi?nu ca ar ploua sau ninge...NUUU,ci doar intreb asa din politete jenat si din cauza ca am grija de voi si sper ca nu v-ati uitat umbrelele acasa si o sa va udati fleasca!

sus

Denunta
DK

Pi da, ca nu se mai uita aia fa in ochii tai frumosi si nu-ti mai baga Ca lung pe vena...
A propos, asa ii zice acum? Ca??? prostit prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: