· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 89
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 89     
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

04.03.2010 1:19     citat 

la concert nu viu, dar poate ne intersectam primprejur.

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

04.03.2010 1:20     citat 

----------
Berea a scris:
bre, ia dati voi adresa iepzapta la 217 cela ca sa o bag in gichies sa merg sa beu cafia cu SOTUL tau. pi cum asa ?

nici tu nu vii la ac/dc mama de iepuri ?
----------

eu nu merg la ac/dc ca astept sa vina iar metallica sa ma dezlantui pi stadion, ca mi-a placut cum se uita sotul meu la mine apres....cu frica, ashea rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.03.2010 1:21     citat 

mi dor de bursoaca ochi peste cap

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

io nu ascult rock!

mie mi-e de fafana ochi peste cap

Ultima modificare efectuata de catre BlackCat la 04.03.2010 1:22, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
Berea

----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------
avedaria a scris:
matzo vis-a-vis de gradi shedem noi....n-ar fi mai confortabil sa venitzi direkt in vizita? Va spui care-i programu' in care sunt eu akas shi-n care-i doar berbantu' singurel, shtie sa faca cafia buna, shi va alegetzi cand shi cum....na, sa mai zicetzi ca nu-s de comitet.....
----------

Bre Aveo si Darieo... am eu enpreseia, sau tu vrei sa-ti califici SOTUL la SOTI VAZUTZI? foarte fericit
----------

cred ca vrea sa-l faca pierdut, nu vezi?!
pi io blonda juna bela si ravisanta, cu sutenu' crosetat de matale, mitza bruneta, juna bela si ravisanta si cu pircing, ie clar ca fujim cu mintili omului ochi peste cap
----------

sunte-ti tuante si nu stiti apsolut nik. deci ia vrea sa meti la SOTUL EI si sa ii faceti oki dulshi pen'ca atunci SOTUL EI care va fi si binevazut, va renunta la joace on pi calculator si va prefera joace on in pat. E CLAR ?

sus

Denunta
Berea

04.03.2010 1:22     citat 

----------
avedaria a scris:
la concert nu viu, dar poate ne intersectam primprejur.
----------

numa sa nu ne taiem primprejur. zic io

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

04.03.2010 1:22     citat 

cu mintzile lui nu putetzi sa fugitzi....a dat de mult in mintea copiilor rad rad rad

sus

Denunta
duke_meadows

04.03.2010 1:23     citat 

----------
DK a scris:
Diuc, if that person really wants to get pregnant, make sure she only shares this information here, and no place else! Otherwise she's going to be forced to report every hour, every visit to a doctor, every time she and her hubby meet in bed, she's gonna have to tell everyone the exact quantity of sperm her hubby can produce upon one "show" and so on.
And also, she's gonna be forced to have ovulation tests, even though it is not necessary and last, but certainly not least, pregnancy tests, but not just any brand!

Or else!!! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

Anyway... go go go cu doo liniutze! prostit prostit prostit
----------
#

nici nu ma duceam altundeva. voi, spre deosebire de altele, intrebati peroana ceea, di pozitii, culori si lapte, stiu rad
va tiu la curent trag cu ochiul

Ultima modificare efectuata de catre duke_meadows la 04.03.2010 1:23, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.03.2010 1:23     citat 

aaaaaaaa

prima!!!!!!!!!!

aaoleu am gresit pajina!

ce pruasta sunt.am uitat sa ma prezint: Asfaltina!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

04.03.2010 1:24     citat 

----------
avedaria a scris:
cu mintzile lui nu putetzi sa fugitzi....a dat de mult in mintea copiilor rad rad rad
----------
are cont pe kingasge? io am 4 zambet si cu unu' sunt locu' 14 la aparatori si in top 50 la general rad

sus

Denunta
Berea

04.03.2010 1:25     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
avedaria a scris:
----------
are cont pe kingasge? io am 4 zambet si cu unu' sunt locu' 14 la aparatori si in top 50 la general rad
----------

io joc L2, da ? Si Perfect World. Si MU pe un site apsolut romanesc.

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.03.2010 1:26     citat 

io o sa ma joc cu el poker online pe imbracate jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.03.2010 1:29     citat 

ne mutam

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: