· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Bazarul lui Mathias cap 7
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Bazarul lui Mathias cap 7     
alinutza_s

14.07.2010 6:53     citat 

Mirumati mai ai jucarele din lemn?

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 3 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 9 luni
Patrick Elias: 11 ani, 5 luni

18.07.2010 11:01     citat 

Da Alinutza. Imi cer scuze ca raspund cu intarziere, dar nu am mai avut net o perioada (nu am mai reusit sa il platesc). Daca te mai intereseaza, spune-mi si voi vb cu persoana respectiva iar apoi te anunt.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 6 luni

30.07.2010 8:55     citat 

As avea si eu ceva ... i-am cumparat Monei din Romania un set de 3 CD-uri cu Clopotelul magic, si anume nr. 4, 5, 6. Cand am ajuns acasa am constatat ca le aveam deja (stiam ca avem, dar am crezut ca doar primele 3) jenat La link se poate vedea lista cantecelor continute. Setul a costat 52 RON, si inca este in ambalajul original, nici nu l-am desfacut. Doar trimisul va dura putin, deoarece CD-urile sunt la mine si le trimit cuiva in Romania (impreuna cu altceva) care va fi acasa dupa 16 august, deci in Romania vor putea fi trimise doar dupa aceasta data (sau luate in primire undeva in Bucuresti, eventual).

Poate le vrea cineva. zambet

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 3 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 9 luni
Patrick Elias: 11 ani, 5 luni

27.09.2010 10:55     citat 

Buna
Pt cine mai vrea jucarii din lemn, ca sa nu mai postez aici sa incarc pagina, va dau link-ul site-ului (fata si-a facut un site pe care a postat toate modelele de jucarii pe care le are) pe privat, ca nu stiu daca am voie sa il dau aici.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 6 luni

28.09.2010 8:44     citat 

Eu inca mai am cd-urile, daca nu le vrea nimeni pana voi trimite pachetul in Romania (lucru care s-a mai amanat putin) se vor scoate la vanzare in cadrul unei alte actiuni umanitare de pe alt forum.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: