· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 104
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 104     
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

09.03.2010 1:36     citat 

iar pomenesti de "burta" ta rad Chiar ma faci sa cred ca e pe-acolo, ca in poze nu se vedea dar probabil o ascunzi pe undeva scot limba
Las ca-ti arat io burta adevarata peste vreo luna-doua. Oricum abia astept sa ma bag la regim. Desi...mi-am dat seama ca vine pastele, mai bine astept dupa, ca iar mi se va umple casa de ciocolata, cozonac, pasca... prostit Imposibil de rezistat.

sus

Denunta
gogolea

09.03.2010 1:39     citat 

am blugii cu talie inalta;
si pantalonii ce tocmai i-am luat tot asa, imi plac ca au in talie o parte cu elastic lat care tine stransa burta foarte fericit

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

09.03.2010 1:51     citat 

----------
gogolea a scris:
apropos de burta; eu cred ca inca am ramas cu nostalgia burticii ,ca vad ca tot nu o pot da jos foarte fericit
----------

rad rad rad m-ai facut sa rad, Gogo.....asa mult ti-ai dorit sa ai "burtica" incat o tii si acum, nu ?! rad rad rad

De mine ce sa zic....., nu am reusit sa fac ordine in sifonier dar in schimb am facut altele foarte fericit printre care si ardei umpluti si sarmale cu vie scot limba . Apoi a venit si saocra ( care nu a stat decat 1/2 de zi ) iar ieri ne-am plimbat putin pana a inceput zapada. nervos acum e zapada peste tot, stau in casa ochi peste cap vine mama pe la 4-5 sa stea cu Steff sa dezapezesc masina zambet
Steff e ok ....multumim lui DD , si chiar l-am plimbat muuuuult si cam ne-infofolit. jenat Fularul nu-l suporta nici la gat, asa ca nu mai folosim jenat lapte nu prea mai vrea.....in ultima luna am aruncat f mult lapte, acum nu-i mai fac decat dimineata , ca atunci mananca sigur 5-6 masuri . Nu mai mult prostit
Em e cu scoala...... ea ar vrea sa mearga la un sport, ceva pe perioada vacantei de vara ( nu se mai duce la dansuri) ....dar nu vrea singura, cica ii este rusine nervos si colegele la scoala la ea nu vor nervos .

Aaaaaaa, Steff zice Mo-na ... foarte fericit

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

09.03.2010 2:09     citat 

he he tei, ce vorbaretz e fii-tu scot limba
Mi-ai facut pofta de ardei, abia astept sa nasc sa profit de mama rad
Si e utre sa o dau pe fii-mea la dansuri prostit
acuuuum...plec la serviciu....sunt happyyyyy, m-a sunat sefu...si apoi direct la serbare. Se dau bonusurile de anul trecut...mai mici ca acum 2 ani daaaar tot e mare motiv de bucurie pentru mine.
Asa ca Alexia, acum am bani de carucior, poti sa iesi fara grija, da??? (ii zic si pe numele celalalt poate il prefera scot limba )

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

09.03.2010 2:17     citat 

Eiii, nu-s buni ardeii, Ana. Sunt cu carne de pui si nici nu au sare, piper ...etc. Si au gust naspa rrrrau scot limba trag cu ochiul
Oooooooo....esti in bani! Uite, vezi, puiul tau astepta banii astia trag cu ochiul ca sa fii fericita pe deplin, nu conteaza cati sunt, important e ca ii primesti trag cu ochiul
Asa ca ....Diana, Alexia cum vrea ea, va sta acolo pana iti termini tu "plimbarile" trag cu ochiul

Mda....mai nou, cand am fost la Peles il tinea ta-su in brate si Steff avea chef de vorba. Florin ii spunea in soapta sa vorbeasca incet ....bla-bla-bla si a inceput sa vorbeasca si Steff in soapta. rad Si o mai face si acum, uneori .... se apropie de una din noi si "ne spune" ceva ....in soapta rad

sus

Denunta
gogolea

09.03.2010 2:54     citat 

tei, ce simpatic si haios trebuie sa fie Stef zambet
acum cu laptele, daca tot i-au iesit baiatului dintisorii nu o mai vrea laptic trag cu ochiul i-a ajuns, a vrut cat a avut nevoie trag cu ochiul
apropos de mancare, mi-a dat pediatra pt pofta de mancare niste granule homeopate- formula complexa11A; inainte de fiecare masa cate 3 bobite; prima saptamana nu am vazut nici o schimbare dar din a doua saptamana s-a vazut: a mancat mai bine toate mesele, plus lapte cam 130ml de 3-4 ori pe zi. deci eu zic ca e bine;
Em la arte martiale nu vrea sa mearga? daca aveti pe-acolo aikido ar fi foarte indicat pt ea ca fata. i-ar da echilibru fizic, mental..spiritual..

ana, veste buna si cu banutii.. trag cu ochiul
asteptam poze de la serbare zambet

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 11 luni
D-P: 8 ani

09.03.2010 4:03     citat 

va pup apasat, zapa!
ana , fusesi la serbare? sa ne spui cum a fost! Uite ca de-acum poti naste linistita, ca voiai sa prinzi serbarea Maiei!
Alexia, poti iesi de acum, e totul ok!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
gogolea

09.03.2010 5:03     citat 

monica, si eu te pup sarut

in cinstea burtii mele am prestat o tigaie de cartofi prajiti cu ou ochi nervos

hai sa schimb si eu capitolul, ca sa avem loc de poze foarte fericit

prin urmare, ne revedem la urmatorul capitol :Capitolul 105

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: