· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91     
duke_meadows

05.03.2010 1:45     citat 

----------
DK a scris:
oricum, e al 3-lea sau al 4-lea capitol cu denumirea asta... tu abia acu vezi? floricica mamii floricica! sarut sarut
----------

sus

Denunta
DK

05.03.2010 1:57     citat 

Iaca ci sare Diuc, parca-i iepurash! rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

05.03.2010 2:36     citat 

na, am mincat
trag fro' doua tigari si intru in simulare de bac iara ochi peste cap

si te iumpesc mai diuc sarut

bonn, si eu pusei azi rochie, sic, imi cam ingheata bulanele pe-afara sub vint, dar na; nu-s saxi, da' macar ma simt mai....fumeie rad

ma duc si ma tot duc, ne mai vedem pe sara

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 3:24     citat 

u la la teo rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

05.03.2010 6:05     citat 

auzi, pe mine de la inceputul anului astuia m-o palit in moalele capului sa scot rochiile de la pastrare ochi peste cap
he, si cine-o tremurat zile intregi sub viscol si ploaie? cool da, na, mi-am colorat imbracamintea, ca eram satula pina-n git de pantalonul negru ultra large foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 6:30     citat 

lasa f bine.
eu am mai multe fuste/rochii decat pantaloni.
chiar sunt in criza ca la o pereche i s-a stricat fermuaru'
si nu, inainte sa se trezeasca mandrele, nu a tras nimeni cu dintii di el foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

05.03.2010 6:34     citat 

ei, ca doar n-o sa ne spui noua chiar asa direct ochi peste cap de-o fi tras careva cu dintii de ei
hei, da' masina de cusut n-ai ??? rad
io de cind m-am ingrasat am dat-o in pantalon, pantalon.... nervos

bei, tot intepenita is de git plang sau sunt foarte trist imi astept berbantul, pardon SOTUL MEU sa-mi faca un mic masaj, aea dupa ceafa

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 6:41     citat 

nu ca ma apuc de croitorit daca tot ma credeti in domeniu, sa stiti rad
ii duc la spalatorie , au ei trag cu ochiul

la noi sunt niste fasii calde cu nurofen care se lipesc de spate ; le foloseste SOTUL MEU cand e intepenit. de spate.

teo nu la tine ma refeream cu fermuarul , tu esti demura si neprihanita. trag cu ochiul e vorba de alealate , se stiu ele. rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

05.03.2010 7:21     citat 

mi-i lene sa-mi car dosul pina la farmacie jenat
taman am gatat de dat cu aspiratorul, ca era ca la nebuni, si-o facut de cap azi iepurila si-o scos tot finul din cusca nervos iar pruncul mi-o decorat pentru a cita oara canapeaua (noroc ca-i ponosita rad ) cu firimituri de vafe de orez si biscuiti

si-s oarta, nus' cum oi intinde rufele de se spala singure-n masina

pruncu' o iesit zece minute la joaca, cu fete de noua ani cool si amu' isi numara bilele de la un joc in engleza surprins

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 7:25     citat 

numa copii de nadejde p'aci. intre fecioru tau si fata lu sisa, o sa franga multe inimi sarut sarut
eu aseara am picat dupa masa. in pat la tv. si la 11 m-am apucat sa le strang , ca am o [mica]obsesie cu curatenia foarte fericit nu ma pot trezi in mizerie, sa fie fimiruri pe jos, prosopul la linie etc etc. stiu, mai vb dupa ce am bebe rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

05.03.2010 7:32     citat 

mda, mai vorbim dupa foarte fericit
ca si io fusei mare obsedata, da' bon, mai am si acum fixurile mele cool le-am pastrat bine, ba i le-am transmis si pruncului
care prunc nu suporta sa aiba miinile murdare, care se schimba de haine in secunda ce urmeaza de i-o cazut vreo imbucatura (bon, acasa, desigur, ca nu-i car sacul de haine la scoala)
ah....

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

05.03.2010 7:45     citat 

----------
duke_meadows a scris:
numa copii de nadejde p'aci. intre fecioru tau si fata lu sisa, o sa franga multe inimi sarut sarut
----------

Alio, ii si maimutza me frangatoare de inimi. foarte fericit Nu spui mai multe acu' sa nu ma prinda cuscra-mea, da' ii cuplat cu o gagica de mai bine de un an.

----------
duke_meadows a scris:
mai vb dupa ce am bebe rad
----------

O sa ai in curand?

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

05.03.2010 7:46     citat 

Zuza, ai fost la dr?

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 8:44     citat 

vb cu mama la telefon ca i-am trimis niste creme si sa-i zic pt ce sunt. deci nu va pot spune cum ma inteleg cu ea ca-mi citeste de pe intrusctiunile de folosire
'put it on za fingar end dublu v i p e vit varm vater ' rad rad rad lesin de ras...... rad
imi zice ' am o cutie mica neagra si nu stiu ce sa fac cu ea' pai uita-te in ea' ... 'pai m-am uitat si e o culoare ceva ori de fata ori de ochi' rad 'pai; ii zic ' da si tu pe fata si vezi unde merge ori pe ochi ori pe obraji'''...... rad e de coma!

sus

Denunta
duke_meadows

05.03.2010 8:46     citat 

----------
somnorici a scris:
[
Alio, ii si maimutza me frangatoare de inimi. foarte fericit Nu spui mai multe acu' sa nu ma prinda cuscra-mea, da' ii cuplat cu o gagica de mai bine de un an.

----------

ma iertati duamna.... va vaz asa de rar de la oki ca uitai tat ci ai povestit..... sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: