· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91     
duke_meadows

06.03.2010 12:14     citat 

hai noroc.
am fugit la dc, va zic dupe ce o zis..... ma duc apoi sa cumpar vin , ha asa ca ne auzim mai colea
buna! sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.03.2010 12:17     citat 

bafta diuc, tinem pumnii, sa vi cu vesti bune sarut sarut

sus

Denunta
Berea

06.03.2010 1:04     citat 

bafta diucu sarut

deci am mancat ca sparta pomello. acuma crap. ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

06.03.2010 1:32     citat 

bei, am fost la medic
avem asa:
1. organismu' a stins lumina a puternica, a ramas numa' aia de veghe....tensiune mica, inima bate rar si slab, am cel mai perfectat dar labartat ekg din viata mea rad
2. durerile si imunitatea si tot restul de bucurii, printre care si lumina stinsa, estem somatizari, pen' care am o sacosa de diverse

concluzia: va pup si va iubesc pi tati trag cu ochiul

semneaza
rifka legumescu zambet

sus

Denunta
Berea

06.03.2010 1:59     citat 

----------
zuzalina a scris:
bei, am fost la medic
avem asa:
1. organismu' a stins lumina a puternica, a ramas numa' aia de veghe....tensiune mica, inima bate rar si slab, am cel mai perfectat dar labartat ekg din viata mea rad
2. durerile si imunitatea si tot restul de bucurii, printre care si lumina stinsa, estem somatizari, pen' care am o sacosa de diverse

concluzia: va pup si va iubesc pi tati trag cu ochiul

semneaza
rifka legumescu zambet
----------

si noi te iumbim. si datorita acestei iubiri reciproce avem voie si sa te batem. deci PUNE si anume MANA si ai grija de mataluta. Inteles ????!!!!!

sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

06.03.2010 2:08     citat 

io va pupup si va urasc!
acusica plec.pa!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Berea

06.03.2010 2:26     citat 

fetele ia haideti cu pareri. ma bate gandul sa incerc sa fac sandale, gen sandale romane din piele impletita si alte materiale, eventual cu margele aplicate, sau decoratii din fimo. fiind romane, clar vreau sa le fac din alea ce se leaga pe glezna. acuma vreau feedback rad rad rad gen ati purta/t asa ceva ?

scuzati postul serios dar am voie pentru ca azi NU m-am spalat pe cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

06.03.2010 2:46     citat 

Berea, daca te apuci, eu iti iau sigur o pereche
mie imi plac sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.03.2010 4:39     citat 

si eu sunt fan sandale romane sisulina, pacat ca nu gasesc la 41 meu...so, daca faci, ios clienta ta forever sarut

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

06.03.2010 4:53   imi place ca berea vrea sa faca si sandale, muah muah!!!!  citat 

berea, io am asa ceva si le tot port de fro doo veri, numa c anu se baga intre deshte ca io nu suport... jenat Is ca sandalili normali, numa ca li leg pi glesna...

fey matzo neagro, ai pus jelu la posta fa??? ca vreau sa fac o baie si de pasti...ci uamini...
zuzalina, vorba lu sisa, pune fa mana si fa-te bine la loc, aprinde bre lumina odata!!!

si la noi a venit minuanta iarna, de mult n-o mai nins, ura ura ura.... ( nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos )

imi vine-a canta jungle bells, nu alta... ochi peste cap

diuc, io astept sa vii di la DC...

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

06.03.2010 5:24     citat 

Zuza, cat de rar batea? cat e plusu'?
Bericika, si io simpatizez cu sandalele alea.

sus

Denunta
duke_meadows

06.03.2010 5:26     citat 

am vinit.
mare lucru n-am facut. ca mi-o facu testul cerivical, totul pare ok 'inauntru ' da rezultatele le primesc in 6 saptamani. apoi mi-o zis sa las pastilele, sa iau acid folic de pe acu pan' la 3 luni de sarcina , sa stau in soare 15 mins pe zi [parca n-as trai in uk] si sa mananc bine. dat fiind istoricul meu, adicatelea ca-s sanatoasa si voioasa, nu-mi fac nici un fel de teste.

am cumparat 50 sticle de vin [ura], n-am spart nici una [ ura, ura] si am mancat sushi. acu ma bag la somn ca-s ostenita.

siso, acilea fu moda cu sandale din alea acu vreo 2 ani daca nu ma insala memoria. si avura mare succes. am si eu o pereche da-s mai cocostarce ca-s din aia cu talpa inalta de pluta. o sa-ti cat niste site-uri sa te inspiri .... succese draga, succese profesionale sa ai ...
va pup tocmai am muscat dintr-o ciucalata si nu mai pot scrie....

sus

Denunta
zuzalina

Copii

06.03.2010 10:23     citat 

----------
Berea a scris:
fetele ia haideti cu pareri. ma bate gandul sa incerc sa fac sandale, gen sandale romane din piele impletita si alte materiale, eventual cu margele aplicate, sau decoratii din fimo. fiind romane, clar vreau sa le fac din alea ce se leaga pe glezna. acuma vreau feedback rad rad rad gen ati purta/t asa ceva ?

scuzati postul serios dar am voie pentru ca azi NU m-am spalat pe cap
----------

vreau si eu, tot 41 ca si pupexa, traim amindoo pe picior mare trag cu ochiul

sus

Denunta
Berea

06.03.2010 10:55     citat 

intai sa vad de unde fac rost de talpi, cum se prind,e o idee care ma tot joaca pe degete de ceva timp si cum nu imi place sa fac lucrurile de mantuiala... s-ar putea sa dureze pana o scot la capat rad

oricum prima pereche mi-o fac mie foarte fericit asa a fost si cu gentutele, prima a fost a mea, apoi cateva comenzi, apoi am facut de fun prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

06.03.2010 11:12     citat 

talpile le poti face din mai multe straturi de piele, de exemplu....sau din pisla pusa in multe straturi....sau....sa ma mai gindesc trag cu ochiul

bei, am vazut-o pe mama in ziar, maaaaaaaaaaaaaaa.....ie vedeta rad))))))))))))

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: