· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91     
Berea

07.03.2010 9:16     citat 

----------
zuzalina a scris:
talpile le poti face din mai multe straturi de piele, de exemplu....sau din pisla pusa in multe straturi....sau....sa ma mai gindesc trag cu ochiul

bei, am vazut-o pe mama in ziar, maaaaaaaaaaaaaaa.....ie vedeta rad))))))))))))
----------

congrats mama scot limba

neata, azi cu trebi si vizite. soare cu dinti, totusi e bine. nu ninge rad

sus

Denunta
duke_meadows

07.03.2010 11:37     citat 

siso ia d-acilea

http://www.google.co.uk/products?hl=en&...CCcQrQQwAg

http://www.newlook.co.uk/women/footwear...4wodvyMUaA

http://www.karenmillen.com/sandals/dept...lters=true

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.03.2010 12:12     citat 

diuc, gata, te apuci de treaba deci???? cool sarut

zuza, pune mina si ingrijeste-te de sanatate!!!! sarut

io am taiat-o de acas', m-o izgonit berbatu', ca cica-i soare si frumos, sa mai plimb si io oleaca masina ochi peste cap
asa ca-s cu pruncul intr-un centru de joaca, pe prunc nu-l vad, ca-i agatat prin structura, astept sa se raceasca cafeaua si ma dau pe net....in tipete de copii sarut

nah, acelasi barbat care aseara mi-o facut unul din acele masaje de numai el stie sa le faca sarut de dimineata m-am trezit ca noua
is indragostita....iara foarte fericit

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

07.03.2010 1:09     citat 

zuza vezi de pune bine mana aia ca sa te faci bine...io zic sa-l struneshti shi pe SOTZUL TAU sa puie amandoua mainile ca poate are efect mai rapid sarut
diuc tu pune mana si exerseza ca sa va iasa cum doritzi cand o veni D Day.
Bereo daca te apuci de prestat sandale dintr-alea, pe mine trece-ma cu 5 perechi, marimea 37, negre. Am o pereche cum scrie la carte pe care o port de 2 ani.....sper sa ma mai tzina pana sunt gata ale tale trag cu ochiul
Ma doare capu' in continuare, n-am dormit de alaltaieri, m-am certat cu SOTZUL MEU crunt....in rest astept sa vina primavara ....si va iubesc sarut sarut sarut

sus

Denunta
duke_meadows

07.03.2010 2:57     citat 

io astept sa-mi iasa SOTUL din baie sa mergem la o gradina? [garden centre] sa-mi iau bulbi si seminte de plantat.
e soare si la mine.... fuseram in plimbare, numa sa luam ziarul....
teo sarut pt sotul tau....
ave mergi si da-i un pupoi sotului... nu merita sa stati certati ....

va pup, azi sunt in extaz cu adevarat ca-mi miroase a primavara ... sarut trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.03.2010 3:48     citat 

soare si la noi
cu vint, dar soare
si face tare bine....
ehei, duke, in timp ce eu ma dadeam pe net, 'mnealui pregatea masa de prinz trag cu ochiul

gata, ma bag la o siesta, de-oi reusi sa ma odihnesc nitel

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

08.03.2010 7:21     citat 

la multi ani FEMEIE! scot limba

sus

Denunta
bursucitza

08.03.2010 7:55     citat 

Pentru toate mamele si femeile, bogate si mai putin bogate, cu cariera sau gospodine, tinere sau cu ghiocei la tample, le urez o imensitate de cer albastru si fericire de la toti cei pe care ii iubesc!

sus

Denunta
DK

08.03.2010 10:09     citat 

Buna! foarte fericit

La multi ani dragi pure rautaceoase, individuase, noi, socoliste si in multe alte feluri! scot limba scot limba Sa fim sanatoase, voioase, banoase, sa ne iasa toate lucrurile bune pe care ni le propunem, si sa ne bucuram de toti ai nostri, de familie, impliniri si intelegere! sarut sarut sarut sarut sarut

Eu azi voi fi pe baricade pana la pranz, dupa care ma duc sa ma sarbatoresc... cumva... nu stiu inca cum... prostit prostit prostit

Siso, I'm with you girl... baga-te la facut sandalele romane!!! Ma inscriu si io - poate ne deschidem magazim in mall! foarte fericit

Diuc, felicitari!!! sarut Eu creca deja stii ca esti gravida... din iunie! foarte fericit ah... si iti multumesc mult pentru aia! sarut

Sa v-o parasc pe bursu? A fost ieri la mall cu SOTUL EI si sa va zic: s-au tinut de mana! Atata nerusinare n-am mai vazut! scot limba scot limba scot limba

Va pup, va pup si va iubesc!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

08.03.2010 10:13     citat 

CUJETAREA ZILEI:

"After Monday and Tuesday, even the calendar says W T F". foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.03.2010 10:16     citat 

buna!

va pup si va iubesc pi tuate sarut sarut

azi iar sunt o duamna, sunt acasa, nu ca dropia mea care sta la munci pan la 12...ci uamini bre, ci uamini ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.03.2010 10:25     citat 

----------
DK a scris:
CUJETAREA ZILEI:

"After Monday and Tuesday, even the calendar says W T F". foarte fericit foarte fericit foarte fericit
----------
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.03.2010 10:26     citat 

LA MULTI ANI, DUAMNELOR!!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

08.03.2010 10:38     citat 

am uitat sa adaug:

LA MULTI ANI scumpici mici si dulcici! sarut trag cu ochiul trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii

08.03.2010 10:54     citat 

IE unele care munceste ziua intreaga trist ca mine pina la 16h30
si cu seful racit care-si plimba doar microbii pe ici fara sa puna mina pe nic'" socat

dar....La multi ani, dragele mele, sa va simtiti frumoase, iubite si senine azi (si in fiecare zi de aici incolo) sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: