· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Noi Socoliste 91     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.03.2010 10:59     citat 

hai nu va mai plingeti atita ca munciti rad
ca vreti drepturi egale cu barbatii....da' privilegii, altfel....n-am vazxut asa ceva, ntztztztztztztz

sus

Denunta
Berea

08.03.2010 11:09     citat 

deci sa va spui ca va iubesc nespus si in tacere si platonic, sa va urez la multi ani si sa le doresc o caruta de bani SOTILOR domniilor voastre ca sa va umple de cadouri. Asa.

va rog sa admirati cateii din imaginile urmatoare

sus

Denunta
DK

08.03.2010 11:43     citat 

Daca ar fi sa traiesti viata in sens invers !... :

... ai incepe prin a muri, astfel ai scapa de aceasta trauma care, te urmareste toata viata ...
... apoi te-ai trezi intr-un azil de batrani si te-ai simti din ce in ce mai bine pe zi ce trece ...
... ai fi externat intr-o buna zi pe motiv ca, esti sanatos ... si ai incepe sa primesti banii de pensie ...
... in fine, in prima ta zi de lucru ai primi cadou un ceas de aur ...
... ai lucra 40 de ani, pana ai fi suficient de tanar, sa poti incepe sa profiti de sfarsitul perioadei de activitate ...... ...ai trai din petrecere in petrecere, ai bea, ai face dragoste, n-ai avea probleme grave ....
... te-ai pregati pentru studiile universitare ... apoi colegiul ... te-ai juca cu prietenii, fara nici o obligatie pana ai deveni copil ...
... ultimele 9 luni le-ai petrece plutind linistit, bucurandu-te de incalzire centrala, room service, etc ...
... in final, ai parasi aceasta lume de rahat ......intr-un ORGASM ...

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

08.03.2010 11:49     citat 

la multi ani, puRELELOR, sa aveti o primavara minunata!!!

sus

Denunta
bursucitza

08.03.2010 11:54     citat 

----------
DK a scris:
Daca ar fi sa traiesti viata in sens invers !... :

... ai incepe prin a muri, astfel ai scapa de aceasta trauma care, te urmareste toata viata ...
... apoi te-ai trezi intr-un azil de batrani si te-ai simti din ce in ce mai bine pe zi ce trece ...
... ai fi externat intr-o buna zi pe motiv ca, esti sanatos ... si ai incepe sa primesti banii de pensie ...
... in fine, in prima ta zi de lucru ai primi cadou un ceas de aur ...
... ai lucra 40 de ani, pana ai fi suficient de tanar, sa poti incepe sa profiti de sfarsitul perioadei de activitate ...... ...ai trai din petrecere in petrecere, ai bea, ai face dragoste, n-ai avea probleme grave ....
... te-ai pregati pentru studiile universitare ... apoi colegiul ... te-ai juca cu prietenii, fara nici o obligatie pana ai deveni copil ...
... ultimele 9 luni le-ai petrece plutind linistit, bucurandu-te de incalzire centrala, room service, etc ...
... in final, ai parasi aceasta lume de rahat ......intr-un ORGASM ...
----------

ADANC rad rad rad rad

hai imbraca-te ca mai ai 6minunte rad

sus

Denunta
duke_meadows

08.03.2010 1:16     citat 

neata. deci toate cele bune si luminoase pt 8 martie, bla bla bla.... sarut

va pup si va iubesc. mi-am luat azi acid folic, 180 di pastili... am de halit....aseara s-o trezit si SOTUL MEU ' aaa pai tu nu mai iei contraceptive?' surprins ...'api nu dragule, ca tre sa fac pauza ' ... ' pai de-acu?' surprins ...' api da' rad saracu inca nu stie pi ci lume e....

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

08.03.2010 2:50     citat 

rad mai ce fumeie hotarita esti tu, diuc sarut
cind ma gindesc ca io n-am avut nici o treaba de asta, pe vremea aia nu luam nici pilule, nici nic' jenat , dupa, am luat doar ce mi-o dat moasa, incepind de pe la trei luni de sarcina

sus

Denunta
bursucitza

08.03.2010 6:18     citat 

cuvintele sunt de prisos foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.03.2010 6:26     citat 

cumparaturi am facut, masa in oras am luat-o, am birfit cu mitza, am luat si desert (sshhhhhh, sa nu ne auda diuc, ca ne dam la cura foarte fericit), am infruntat si ninsoarea si vintul taios, si n-am dormit ca-s insomniaca rad da' am cascat rad rad de mi-au traznit falcile rad
pot spune ca am avut un 8Martie perfect? zambet

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.03.2010 6:29     citat 

bre, da' unde sunteti toate??? v-ati ascuns cu snapsu' pi la colturi????beeeeeeeeiii....aaaaalooooooo!!!!!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

08.03.2010 6:32     citat 

poti, zuza, poti trag cu ochiul

io...pe'acilea; abia m-am adunat acasa ochi peste cap

sus

Denunta
Berea

08.03.2010 6:41     citat 

si eu am fost la serbari, ma rog, la una care s-a prelungit prea mult atat de mult ca pe a doua am pierdut-o trist ,dar a fost mama sa ma inlocuiasca si pana la urma toata lumea a fost fericita. Am primit un fluturas din ceramica pictat de fiu-mio, foarte frumos. Are asta un simt al culorilor de zici ca-i ma-sa jenat . Maimuta a produs un ghiveci cu floricele din carton si ala minunat. Ambele creatii sunt la loc de cinste in vazul tuturor. foarte fericit

acuma imi doresc doar perna, dar s-a anuntat fratello in vizita, deci...

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

08.03.2010 7:02     citat 

lasa zuzo ca io la inceput aveam gustul de ceapa in gurita rad ,dar o trecut scot limba
revin mai tz.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.03.2010 7:13     citat 

buna!

deci io maine cred ca ma duc sa caut brad de Craciun....asa vreme e la bucale prostit

la loc comanda, bocancii, caciula si haina groasa plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

08.03.2010 7:35     citat 

buna

adica vine mos craciun cu urechile iepurasului de pasti? surprins

siso,unde iti vad si eu creatiile?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: