· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 105
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 105     
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 7 luni

14.03.2010 8:48     citat 

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 7 luni

14.03.2010 8:55     citat 

SCUZE ca am marit pagina trist

ce ar tb sa fac?

sus

Denunta
gogolea

14.03.2010 9:05     citat 

bonsorica fetele.. sarut

in sfarsit, byannca, de cand ne amenintai tu cu pozele..foarte fericit
foarte frumoasa fetita ta.. vad ca se tine si-n picioruse.. bravo sarut sarut

quin, imi pare rau ca nu te-am prins de dimineata; tocmai cand aveai si tu timp de taclale zambet
noi am iesit de dimineata afara cu Ariana.. apoi ne-am intors, am mancat si iar am plecat la plimbare.. si la mici cumparaturi.
a fost superb astazi. cred ca de data asta vine primavara trag cu ochiul
sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

14.03.2010 9:45     citat 

Salutare, dragelor sarut
Woau....a iesit soarele, si afara dar si pe'aici foarte fericit .... am lipsit cat voi v-ati mai clatit ochii cu frumoasele poze trag cu ochiul aici pup micutza Diana cu surioara ei dar si pe Karina care deja e mini-D-soara sarut

Ana, esti de apreciat, mamico, felicitari inca odata ......app de icter, lui Steff i-a trecut abia dupa 1 luna si ceva icterul. Dar....sunt rare cazurile astea, de obicei trece mai repede. La voi sper ca e bine totul, asa-i ? trag cu ochiul

Gogo, v-ati intalnit in parc pana la urma (voi, Bucurestencelor) ?
Monica......eu as lua comentariul sotului ca pe un compliment trag cu ochiul (m-am amuzat si eu , dar e de bine, sa stii) sarut Asa ca....tu daca vrei sa mai "lucrezi" cu corpul tau o faci doar pt a te simti tu bine in pielea ta, ca el oricum te place trag cu ochiul
App, Quin.....tu stai la panda , cand nu intru eu ....hop, apari tu cu chef ( a se citi timp ) de vorba scot limba . Eheeeeeee, ce minunat trebuie sa fie si la tine in casa cu "maimutica" ce imita totul trag cu ochiul ....stai sa vezi cand va pune telefonul la ureche si va scoate si cuvinte , pe limba bebeleasca a lui dar cu intonatie rad si eventul se mai si incrunta cand sta si "asculta" ( cu tel inchis, desigur) rad
Aaaaaa, mi-am luat si eu ceai Zein, dar are un gust..... plang sau sunt foarte trist oare l-am facut eu prea concentrat sau asa este ceaiul?
Va pup pe toate-toate

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 11 ani, 10 luni
am nascut deja!

14.03.2010 9:47     citat 

ce fetita frumoasa ai byannca...sa-ti traiasca si sa-ti aduca multe bucurii!!! sarut
ce sa mai spun de ale Anei??? Ma gandesc foarte serios si eu la o fetita, dar daca va fi tot baiat confuz confuz confuz ...si pe fiul meu l-am dorit fata si a aparut o mandrete de baiat iar eu nu am mai stiu de mine, uitasem ca imi doream o fetita...acum nu l-as da pe o mie de fete...dar totusi...vreau si o fetita scumpa foc... cool

gogo, nu-i nimik, gasim noi timp sa vb...cred ca saptamana viitoare mergem la munte...vreau sa vina primavara mai repede, nu mai am rabdare...si vreau sa ma plimb printre pomii infloriti...
Poate maine este frumos afara, cel putin asa cum a fost azi...

Noapte buna! sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

14.03.2010 9:51     citat 

tei.. rad ....iata ca am scris in acelasi timp de data asta...tocmai plecam dar m-am intors ... zambet

Ceaiul mie mi se pare ca are gust de ceai de musetel, imi place, dar cel mai mult imi place ca de 2 saptamani aproape am mancat cam multicel si dulce si paine si diverse (doar mi-am sarbatorit fecioru'.. jenat )..si nu am luat deloc in greutate...ma bate gandul sa iau si pastilele dar ma mai gandesc...

Multi pupici!!! sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

14.03.2010 9:53     citat 

De maine intru iar la regim...AM ZIS! ...( nervos )... trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii

14.03.2010 10:12     citat 

Quin, sunt si pastile ?! confuz Eu nu am avut timp sa stau la "povesti" cu d-na farmacista, pt ca era ora 16,05 cand am ajuns la farmacie si azi avea program pana la 16,oo ...asa ca m-am multumit ca m-a servit si ...atat.
Pana una-alta, ma mai uit pe net sa vad ceva, sper ca tot asa se numesc si pastilele ochi peste cap

sus

Denunta
gogolea

14.03.2010 10:21     citat 

tei, pana la urma nu ne-am intalnit in nici un parc.. eu ii ziceam asa zuzei, sub forma de gluma, ca a tot nins toata saptamana trecuta foarte fericit

quin, unde pleci la munte? week-endul viitor suntem si noi in brasov trag cu ochiul

apropos de slabit: mie sotul mereu imi pune ca mi se vede burta c u orice m-as imbraca..a devarul e ca se si vede plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

14.03.2010 10:22     citat 

Da tei, sunt si capsule Zein, tot libaneze si tot din plante, acelasi producator...slabesti mai repede si mai mult cu amandoua , am cunostinte care iau si au efect garantat...gasesti tot ce vrei sa stii pe net...sa nu ma injuri ... rad ..eu sunt tare multumita de ceai...nici eu nu m-am consultat cu farmacista, habar n-avea ce-i cerusem...apoi au comandat si mi-au adus a doua zi... surprins

P.S. Eu sunt la a 3-a cutie de ceai, fac doar cate o cescuta ( potrivita,de cafea, nu f mica...) si pun la infuzat cate o lingurita cu varf cu plantele pe care le contine (musetel, trandafir, fenicul,violete, roinita si rubarbura), adica de ceai, dar am specificat ce plante ca sa nu-mi sara cineva in cap... foarte fericit

sus

Denunta
quin13

Copii
am nascut deja!

14.03.2010 10:24     citat 

gogo vb pe mess.. trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii

14.03.2010 10:26     citat 

Gogo.....pey nu plange trag cu ochiul fii mandra ca sotul tau e un barbat de incredere si spune adevarul ( cum il vede el) trag cu ochiul asa ca....la vara cand iti va spune ca ti se vad costele , va trebui sa il crezi trag cu ochiul

Oooooo... se pune de plimbari la munte.Am dat startul si-am tarat piciorul ....asa, la inceput de primavara trag cu ochiul
Va pup..... eu fug la nani ca maine la 7 vine soacra prostit .....va tzucalesc foarte fericit

sus

Denunta
gogolea

14.03.2010 10:28     citat 

somn usor, tei.. sarut
soacra ta vine cam des pe la tine ochi peste cap cool

sus

Denunta
tei

Copii

14.03.2010 10:32     citat 

----------
quin13 a scris:

dar am specificat ce plante ca sa nu-mi sara cineva in cap... foarte fericit
----------

rad rad rad rad rad ti-e frica , ha ?!?! rad
Eti ca mie nu mi-e frica..... scot limba trag cu ochiul . Mda, am gasit ceva si pe net nervos mai bine numai caut rad . Daca tot am inceput de azi cu ceaiul asta sper ca de maine sau poimaine sa incep si cu pastilele ( cu toate ca ma mai gandesc.....nu prea as vrea pastile, ma sperie numai numele - pastile , sau pilule, e totuna) ochi peste cap
multumesc pt detaliile cu prepararea ceaiului - cantitati, ca eu credeam ca il fac prea concentrat.

Gogo.....chiar m-am amuzat azi cu prietena mea pe tema asta cu soacra-mea jenat si.....bineinteles ca intelegi de ce m-am amuzat trag cu ochiul Dar.....poti sa stii ce e in capul lor ?!

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

14.03.2010 10:36     citat 

tei, quin sarut
byanca, ai o fetita foarte frumoasa zambet

Abia astept sa ies si eu cu diana la plimbare...acm la 3-4 zile parca mi-e cam frica, e micutza si n-are nici vaccinul ala minune prostit

Fetelor eu nu mai sunt ca ieri..a fost grea ltima parte a zilei, 10 musafiri in acelasi timp, tot familionul, in 2 camere..naspa rau...fetele mari vroiau sa se joace in dormitor, una avea rosu in gat....nu era aer, n-aveam unde sa stau cu Di...m-a obosit rau...
Si cu Maia mi-e greu, ma asteptam sa ma inteleg cu ea dar...nu. Nu stiu cum o sa reusim sa ne adaptam, cred ca Diana cam sufera din cauza maiei...

va pooop...sunt moarta de oboseala prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: