· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

11.03.2010 12:28     citat 

pi ce sa mai zic io cu 90C spre D?! nu mai nika....ciocu' mic, cum s-ar zice rad rad rad rad

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 12:42     citat 

deci BUNA.

matza di top stii ca noi radem, glumim da vorba bancului, nu parasim incinta. suntem alaturi di tine pan' la final .... sarut sarut sarut cacand gandurili bune di la atatea muieri bezmetice s-or aduna, se prinde bucuria de tine trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut

iar voi restu' rad ce va masurati atata? io am 10cm, tocul la ciuboti.....

ma batu vantu azi ca pe-o rufa-n vant... mi-or clantatit tati celea. si citii si in ziar, cica ' mai cu bruma, iunie si august fuarte ploios si vantos' e clar. trist ruxana auzi?

sus

Denunta
Berea

11.03.2010 12:44     citat 

----------
duke_meadows a scris:
deci BUNA.

matza di top stii ca noi radem, glumim da vorba bancului, nu parasim incinta. suntem alaturi di tine pan' la final .... sarut sarut sarut cacand gandurili bune di la atatea muieri bezmetice s-or aduna, se prinde bucuria de tine trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut

iar voi restu' rad ce va masurati atata? io am 10cm, tocul la ciuboti.....

ma batu vantu azi ca pe-o rufa-n vant... mi-or clantatit tati celea. si citii si in ziar, cica ' mai cu bruma, iunie si august fuarte ploios si vantos' e clar. trist ruxana auzi?
----------

bre, lasa ca iti mai zaresti curu boNbat in vreo vitrina si iti trec toate frigurile, ba chiar te ia cu calduri

AM ZIS! foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.03.2010 12:46     citat 

ci vremuri la tine, diuc..... foarte fericit

zuza, de-aia tac io, ca deh, in micime nu ma iei nici tu scot limba
cacind slabesc is undeva pe la....75B, acu is la 90B spre 85B foarte fericit

da avem ciocuri....mari rad

diuc, ne potrivim la toace, ca tot pe acolo ma invirt si eu, macar de la 8 cm in sus ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

11.03.2010 1:28     citat 

vai di mini, fetilor, toate umblati pe catalige, numa' io nu plang sau sunt foarte trist mi-am pus toace dupa un an si n-am putut merge pe ele plang sau sunt foarte trist m-am tzopinizat complet plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 1:38     citat 

io merg in adidasi pan' la munca ca mi-ar lua o zi sa ajung si cand sunt in birou imi schimb ciupilici. si am observat cu spiritul meu ascutit rad ca sunt mai duda in adidasi. adicatelea ma impiedic, merg ca tuanta basca am si cazut o data pi asfalt.

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 1:39     citat 

----------
duke_meadows a scris:
io merg in adidasi pan' la munca ca mi-ar lua o zi sa ajung si cand sunt in birou imi schimb ciupilici. si am observat cu spiritul meu ascutit foarte fericit ca sunt mai duda in adidasi. adicatelea ma impiedic, merg ca tuanta basca am si cazut o data pi asfalt.
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad
ti-am spus ca te iubesc? rad rad rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.03.2010 1:40     citat 

----------
zuzalina a scris:
vai di mini, fetilor, toate umblati pe catalige, numa' io nu plang sau sunt foarte trist mi-am pus toace dupa un an si n-am putut merge pe ele plang sau sunt foarte trist m-am tzopinizat complet plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

nici io nu merg fa pi papainoage, nu mai plange asa prostit

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 1:41     citat 

bai cica or sa modfice astia ca sa fie 10 clase obligatorii la scoala.. pana acu erau 8 da sa-mi bag ghiara ca mie nimeni nu mi-o spus sa ma opresc... ai mei au insistat sa merg si la facultate inca si ce au rezolvat? ochi peste cap

Ultima modificare efectuata de catre bursucitza la 11.03.2010 1:41, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 1:41     citat 

----------
bursucitza a scris:
rad rad rad rad rad rad rad rad
ti-am spus ca te iubesc? rad rad rad
----------

si io pi tini sarut

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 1:45     citat 

----------
bursucitza a scris:
bai cica or sa modfice astia ca sa fie 10 clase obligatorii la scoala.. pana acu erau 8 da sa-mi bag ghiara ca mie nimeni nu mi-o spus sa ma opresc... ai mei au insistat sa merg si la facultate inca si ce au rezolvat? ochi peste cap
----------

de aia iti lipseste la avatar? apoi scoate-o ma ca ma sparie rau imaginea surprins

sus

Denunta
zuzalina

Copii

11.03.2010 1:47     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------

----------

pi am cizmi noi cu toc de 8 si nu mai poci merji cu dinsili... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

peseu: nu tz-am spus ca-s o duamna? socat

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 1:48     citat 

am primit acest mail de la socrul meu

Lucram cu materialul clientului!!!!!!!!!

Avantajele si bogatiile tineretii!!!Gargauni- sub par, Carii- in dinti,Pietre- lustruite si batatorite de alergatura in lung si-n lat, pentru realizarea visurilor neimplinite inca, Zahar in vorbele smecherilor din jurul tau, Plumb- ce atarna greu in buzunare, de nu mai poti sa-ti ei zborul, Fier- pe la portile aspiratiilor himerice si o sursa inepuizabila de credulitate!

si inca ceva, mai special, mai mostly:

TRUFIA DE A FI TANAR (Noiembrie 4, 2009 de Alice Nastase in Conversatii)
Imi amintesc perfect cum priveam catre cei mai in varsta atunci cand eram foarte tanara: cu politete, dar si cu mila, cu parere de rau pentru ei, cu bucurie pentru mine!
Nu am sa uit niciodata cat de convinsa eram ca voi schimba lumea si voi trai tot ce e esential pana in 30 de ani.
Cum credeam ca iubirile venite dincolo de deceniul al treilea de viata nu pot fi decat niste incercari expirate de a salva ceea ce nu mai poate fi salvat.
As fi putut sa jur ca oamenii trecuti de 35, hai, 40 de ani, nici nu se mai gandesc sa faca dragoste. Ca orice tentativa erotica a cuiva trecut de prima tinerete n-ar fi decat un gest libidinos al unui om care si-a trait deja traiul, dar acum nu stie sa-si duca batranetile cu demnitate. Si, cu mare rusine si umilinta, imi amintesc mereu cum am spus cand aveam vreo 19 anisori si-o minte cat o gamalie, despre o femeie de cincizeci si un pic de ani, care mi se parea mult prea cocheta pentru varsta ei, ca e cu un picior in groapa, dar ii mai arde sa faca pe fasneata.
Trecusem bine de 20 de ani cand am descoperit o formula cinica prin care numeam femeile trecute de 40.
Sunt doamne “in etate”, spuneam, zambind superior. Si ma simteam bine gandindu-ma ca eu sunt cu mult mai dezirabila decat toate femeile acelea peste care viata a curs deja.
Nu am cum sa sterg din istoria mea trufia pe care am purtat-o in gand ani de-a randul. Dar pot sa incerc sa ispasesc vorbind despre asta, cersind oprobriul care m-ar face sa ma simt certata si, dincolo de care as putea fi iertata. Viata mi-a platit fara mila politele pe care le meritam. Oricat de mandra am fost de anii mei tineri, n-am fost in stare sa-mi gasesc nici iubirea, nici rostul. Asa frageda si dezirabila cum eram, n-am fost nici pe placul, nici pe potriva cuiva care sa-mi fie partener de mare iubire. Marile deznadejdi le-am trait pe vremea cand niciun fir de rid nu-mi brazda chipul. Dar inima imi imbatranise
de-atata nenoroc...
A fost nevoie sa ajung in preajma “etatii” de care, odinioara, radeam pe furis, ca sa-mi gasesc dragostea si linistea. A trebuit sa astept decenii de-a randul ca sa descopar miracolul implinirii in tot si in toate. Si abia acum stiu ca nu exista varsta pentru dragoste, nici pentru frumusete. Ca tinerele care privesc cu dispret femeile mai in varsta, convinse fiind ca dragostea va veni mai intai la ele pentru ca au anii de partea lor, sunt doar niste proaste care se mandresc cu o calitate pentru care n-au niciun merit si care, oricum, se va risipi curand.
Pentru ca nu exista numaratori care sa ne tina departe de implinire. Exista doar obstacole pe care ni le ridicam noi insine in calea fericirii. Exista doar lipsa de curaj sa traiesti, oricand, orice iubire ca si cum ar fi cea dintai si cea de pe urma.

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 1:50     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------

----------

pi am cizmi noi cu toc de 8 si nu mai poci merji cu dinsili... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

peseu: nu tz-am spus ca-s o duamna? socat
----------

fa daparca tu iti luasei si niste ciubote .. de ce nu le folosesti? ca doar nu le-ai luat cu toc pe alea..
eu am inteles problema ta.. ai plecat la munca cu toc si nu te mai poti intoarce.. sau ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

11.03.2010 1:54     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
foarte bine, o sa-i alfabetizeze iar la bac, ca-n optzaci foarte fericit foarte tare, sa faca si facultatea obligatorie, ce puii lor?! si sa dea si posturi (cite posturi, atitea locuri), ca pe vremurile alea
si sa iesim pe strazi cu tablourile distinsului conducator in miini....sa scandam base-pace, base-si copiii, sa facem iara circ pe stadioane, cu copilasi si militari in termen....haida, nu mai e mult foarte fericit
numai ca de data asta s-o facem ca asa simtim, nu ca trebuie, da?!

m-am enervat, ma duc sa maninc o clatita cu finetti pe post de garnitura la morcovi si ma culc....ca iar imi creste tensiunea si nu se merita, domnser socat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: