· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.03.2010 1:54     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
vai di mini, fetilor, toate umblati pe catalige, numa' io nu plang sau sunt foarte trist mi-am pus toace dupa un an si n-am putut merge pe ele plang sau sunt foarte trist m-am tzopinizat complet plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

nici io nu merg fa pi papainoage, nu mai plange asa prostit
----------

pi am cizmi noi cu toc de 8 si nu mai poci merji cu dinsili... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

peseu: nu tz-am spus ca-s o duamna? socat
----------

fa daparca tu iti luasei si niste ciubote .. de ce nu le folosesti? ca doar nu le-ai luat cu toc pe alea..
eu am inteles problema ta.. ai plecat la munca cu toc si nu te mai poti intoarce.. sau ochi peste cap
----------

si pe mine ma intereseaza raspunsul ei, mai ales ca ea e acasa azi...zuza zis foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

11.03.2010 2:00     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
vai di mini, fetilor, toate umblati pe catalige, numa' io nu plang sau sunt foarte trist mi-am pus toace dupa un an si n-am putut merge pe ele plang sau sunt foarte trist m-am tzopinizat complet plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

nici io nu merg fa pi papainoage, nu mai plange asa prostit
----------

pi am cizmi noi cu toc de 8 si nu mai poci merji cu dinsili... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

peseu: nu tz-am spus ca-s o duamna? socat
----------

fa daparca tu iti luasei si niste ciubote .. de ce nu le folosesti? ca doar nu le-ai luat cu toc pe alea..
eu am inteles problema ta.. ai plecat la munca cu toc si nu te mai poti intoarce.. sau ochi peste cap
----------

1. io acu' cum in CM, deci acasa, in sufragerie, inca in pijama si la ora asta scot limba
2. problema mea ca am jdemii de ciobote, da' vreau si io sa arat ca lumea din cind in cind...ca simt ca ma topinizez incet si sigur
3. cel mai important este ca in 41 aerul respurabil este sus, deci pentru la vara mi-ar trebui inca 10 cm de picioare, sa nu lesin zilnic in drum spre servici......

sus

Denunta
zuzalina

Copii

11.03.2010 2:02     citat 

pi nu az' am purtat toace, ma, cind am avut inspectia aia de ieram io nervoasa rau si blestemam pigmei...remember? rad

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 2:03     citat 

aha... apoi io nu mai tiu minte toate programele voastre.. si ai putea sa merji prin casa cu toace ca sa te inveti
AM ZIS!!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

11.03.2010 2:05     citat 

las' ca merg de ma culc.....si dorm io asa ca valiza pina pe la 6-7 rad cu fata in brate foarte fericit alta somnooasa rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.03.2010 2:07     citat 

pune mana si te culca fa...somnic pufos, sa visezi poNpierii lu' sisa socat

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 2:15     citat 

bai deci nu mai vorbiti de somn, cand altele munceste nervos

sus

Denunta
Berea

11.03.2010 2:34     citat 

deci. mi-am facut io zama de mazare cu morcovei si galuscute de faina cu intentia clara de a separa elegant in farfurie galustele si de a le da spre mancat altora, in ideea clara de a ma apuca de slabit. buuuuuuuuuuuuun. toate bune si frumoase pana aici.

si a vinit al meu acasa cu: pita CALDA de casa, telemea, telemea framantata, ceapa verde, ridichi si rosii. In concluzie am mancat ca sparta cu multaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pita calda si acuma crap.

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 2:39     citat 

sa-ti fie de bine siso foarte fericit sarut

diuc ideea era sa PUNA MANA zuza sa se culce... tu te-ai gandit ca doarme... ci uamini... asa va mai place sa va proptiti in niste cuvinte ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.03.2010 3:29     citat 

m-am plictisit ochi peste cap
m-as propti cu mare drag intr-un pat....

Berea, imi facusi o pofta de telemea si ceapa verde..... foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 3:45     citat 

pentru zuza, cand so trezi foarte fericit

berea poate te inspira foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 3:49     citat 

io tocmai ce-am dat gata o ciorba si transpir amu prin tati porii....

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 3:51     citat 

nu e misto???

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 3:52     citat 

----------
bursucitza a scris:
nu e misto???
----------

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 3:52     citat 

vai bursu ce ocheana ai rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: