· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 93     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

10.03.2010 3:09     citat 

----------
Teodora29 a scris:
rad
rosa cea lina, de supt caut rad

bon, nu facui eu bine s-o tulesc de la munca la cumparaturi??? cool vecinul de alaturi renoveaza casa si si-o tras betoniera pe ...strada, depaseste ca-i mare si interzice accesul la parkingul nostru
da' simt ca s-o dus pe apa miercurii siesta mea, cu zgomotul pe care-l face plang sau sunt foarte trist
----------

lasa, teo, la noapte pune-i si tu niste AC DC ori Black Sabbath, sa se relaxeze dupe atata munca... ochi peste cap nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

10.03.2010 3:24     citat 

hiiii, pai nu doarme aici, casa o fo' a maica-sii, el o recupereaza si renoveaza...;din temelii
da'l prind miine la munca, e coleg cu mine cool

sus

Denunta
DK

10.03.2010 3:29     citat 

----------
monica77 a scris:
----------
DK a scris:
Monicutzo, vreau si eu sa deschid gradi, ce zici, ne cuplam? trag cu ochiul
----------

duamna, io nu glumesc pi subiectul asta. Daca vorbesti serios, vorbim la privata...pi bune!
----------

Api hai sa vorbim. Da' eu la matale la Bacau nu vin, sa stii. foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

10.03.2010 3:44     citat 

----------
DK a scris:
----------
monica77 a scris:
----------
DK a scris:
----------

duamna, io nu glumesc pi subiectul asta. Daca vorbesti serios, vorbim la privata...pi bune!
----------

----------

pana una alta..putem vorbi pi mess. Hai, vii? foarte fericit sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

10.03.2010 3:47     citat 

----------
monica77 a scris:
----------
DK a scris:
----------
monica77 a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

----------

pana una alta..putem vorbi pi mess. Hai, vii? foarte fericit sarut
----------

fara mine, n-are ce cauta la Bacau, am zis!

sus

Denunta
monica77

Copii

10.03.2010 3:52     citat 

poi hai si tu, pupezo...unde-s doi... scot limba

sus

Denunta
duke_meadows

10.03.2010 4:26     citat 

vreau sa-mi iau fata de masa rosie cu model .
buna!

sus

Denunta
DK

10.03.2010 4:41     citat 

am eu, cu vacute. e buna?

sus

Denunta
duke_meadows

10.03.2010 4:42     citat 

nu . eu vreau rosie bordo' cu niste zgrumtarasi... am vazut io undeva prostit

sus

Denunta
monica77

Copii

10.03.2010 4:55     citat 

----------
duke_meadows a scris:
nu . eu vreau rosie bordo' cu niste zgrumtarasi... am vazut io undeva prostit
----------

poi ia-o di acolo, logic, nu? ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

10.03.2010 4:57     citat 

----------
monica77 a scris:
[poi ia-o di acolo, logic, nu? ochi peste cap
----------

duamne ce uameni! n-o poci lua de undeva monico ca o luam prostit

sus

Denunta
bursucitza

10.03.2010 5:58     citat 

Stimata Banca,

Sunt unul dintre clientii extrem de multumiti de serviciile cu care ma onorati. Am luat un credit, fie-va Banca binecuvantata. In primul an a fost groaznic. Nimic nu tulbura plictiseala vizitei pentru a va achita ratele... Niciun comision marit, nicio crestere a dobanzii in afara celor anuntate….ajunsesem la limita depresiei. Anul acesta, insa, situatia s-a schimbat si nu stiu cum sa va multumesc pentru asta.

Luna trecuta, mi-am dat seama ca sunteti plini de viata. Mi-ati marit dintr-un foc doua comisioane si fireste, dobanda. Tare m-am mai bucurat, crezusem ca s-a intamplat ceva ca nu dadeati niciun semn de viata. Pana si fata de la ghiseu parea inerta. Se uita prin mine ca prin sticla, de cate ori mergeam sa aduc modestul meu obol la profiturile Dumneavoastra. Nu-mi raspundea niciodata, insa stiam ca in sinea ei se gandeste la binele meu; nu trebuia sa-mi spuna nimeni asta.

Cand mi-ati marit ratele, mi-am sunat mama, prietenii si pe fosta diriginta din generala sa le dau vestea. Tare s-au bucurat si ei. Mi-au si spus ca trebuie sa fiu multumit ca nu m-a calcat o masina, un tren, sau ca nu m-a impuscat cineva, cum s-a intamplat in Texas , cu masacrul acela. Cum sa nu fiu bucuros, iubita banca?

M-am ingrijorat putin si in ziua in care nu am primit extrasul de cont. Am crezut ca vi s-a intamplat ceva. Dar din fericire, sunteti bine si sanatosi. Doar ca si luna trecuta mi-ati trimis extrasul la adresa veche din buletin, unde nu mai sta nimeni de un an, desi v-am comunicat personal, apoi prin email si acum 3 luni si prin fax. Ei, important e ca sunteti bine. Am auzit ca Asociatia Bancilor vrea sa-i termine pe aia care denigreaza banci. Foarte bine le face, draga banca. Sunt niste mizerabili, care vor numai raul sistemului. Ei nu se gandesc o secunda ca si acolo, in banca, tot oameni lucreaza. Ca si ei sunt supusi greselilor. Si cum poti tu, ca roman, sa denigrezi pana la urma un alt roman? S-ar intoarce in mormant Avram Iancu, Balcescu si alti 300 de domnitori pe care n-o sa-i trec aici, ca sa nu le trimiti oferte de produse bancare. Sunt oarecum morti si nici prea multa cultura bancara nu aveau atunci cand au crapat. In fine.

Ti-am scris ca sa iti multumesc pentru tot ce faci pentru mine, draga mea Banca. Daca nu ai fi tu, banii pe care i-as fi economisit i-as fi aruncat pe tot felul de tampenii absolut inutile: carti, filme, calatorii. Stiu insa ca toate acestea mi le vei oferi tot tu, printr-un alt credit, de aceea stau linistit. Sau poate ca, avand mai multi bani la dispozitie, deveneam tinta unor batausi care nu stiu ce-i ala un overdraft sau un DAE.

Pentru ca uite, ma ajuti sa trec cu bine peste toate aceste incercari ale vietii, iti multumesc din suflet Banca mea. Si niciodata nu te voi denigra. Te iubesc.

sus

Denunta
monica77

Copii

10.03.2010 6:22     citat 

----------
bursucitza a scris:
Stimata Banca,

Sunt unul dintre clientii extrem de multumiti de serviciile cu care ma onorati. Am luat un credit, fie-va Banca binecuvantata. In primul an a fost groaznic. Nimic nu tulbura plictiseala vizitei pentru a va achita ratele... Niciun comision marit, nicio crestere a dobanzii in afara celor anuntate….ajunsesem la limita depresiei. Anul acesta, insa, situatia s-a schimbat si nu stiu cum sa va multumesc pentru asta.

Luna trecuta, mi-am dat seama ca sunteti plini de viata. Mi-ati marit dintr-un foc doua comisioane si fireste, dobanda. Tare m-am mai bucurat, crezusem ca s-a intamplat ceva ca nu dadeati niciun semn de viata. Pana si fata de la ghiseu parea inerta. Se uita prin mine ca prin sticla, de cate ori mergeam sa aduc modestul meu obol la profiturile Dumneavoastra. Nu-mi raspundea niciodata, insa stiam ca in sinea ei se gandeste la binele meu; nu trebuia sa-mi spuna nimeni asta.

Cand mi-ati marit ratele, mi-am sunat mama, prietenii si pe fosta diriginta din generala sa le dau vestea. Tare s-au bucurat si ei. Mi-au si spus ca trebuie sa fiu multumit ca nu m-a calcat o masina, un tren, sau ca nu m-a impuscat cineva, cum s-a intamplat in Texas , cu masacrul acela. Cum sa nu fiu bucuros, iubita banca?

M-am ingrijorat putin si in ziua in care nu am primit extrasul de cont. Am crezut ca vi s-a intamplat ceva. Dar din fericire, sunteti bine si sanatosi. Doar ca si luna trecuta mi-ati trimis extrasul la adresa veche din buletin, unde nu mai sta nimeni de un an, desi v-am comunicat personal, apoi prin email si acum 3 luni si prin fax. Ei, important e ca sunteti bine. Am auzit ca Asociatia Bancilor vrea sa-i termine pe aia care denigreaza banci. Foarte bine le face, draga banca. Sunt niste mizerabili, care vor numai raul sistemului. Ei nu se gandesc o secunda ca si acolo, in banca, tot oameni lucreaza. Ca si ei sunt supusi greselilor. Si cum poti tu, ca roman, sa denigrezi pana la urma un alt roman? S-ar intoarce in mormant Avram Iancu, Balcescu si alti 300 de domnitori pe care n-o sa-i trec aici, ca sa nu le trimiti oferte de produse bancare. Sunt oarecum morti si nici prea multa cultura bancara nu aveau atunci cand au crapat. In fine.

Ti-am scris ca sa iti multumesc pentru tot ce faci pentru mine, draga mea Banca. Daca nu ai fi tu, banii pe care i-as fi economisit i-as fi aruncat pe tot felul de tampenii absolut inutile: carti, filme, calatorii. Stiu insa ca toate acestea mi le vei oferi tot tu, printr-un alt credit, de aceea stau linistit. Sau poate ca, avand mai multi bani la dispozitie, deveneam tinta unor batausi care nu stiu ce-i ala un overdraft sau un DAE.

Pentru ca uite, ma ajuti sa trec cu bine peste toate aceste incercari ale vietii, iti multumesc din suflet Banca mea. Si niciodata nu te voi denigra. Te iubesc.

----------

fata, tu iei vitamine...zi drept!!!
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
bursucitza

10.03.2010 6:23     citat 

nu fata ieri am iesit de pe antibiotic, a 3-a tura de cand am nascut... ie minunant prostit
dar asta nu inseamna ca io am scris asta scrisoare.. primit... dat mai departe...

sus

Denunta
duke_meadows

10.03.2010 6:25     citat 

rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: