· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 94
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 94     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.03.2010 5:07     citat 

DK surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins
pina acu' nu vazui nimic la avatarul tau......sa te felicit????

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 5:09     citat 

uuuuooooooooooooooooooooooooooooo da ce-mi vad ochii... fata .... pe bune?
de aiai ne amageai saptamanile trecute cu testu cu 3 linii?
ai comiso fa sarut sarut
bravo.. sa fie intr-un ceas bun

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

11.03.2010 5:12     citat 

Io nu vad nika. ochi peste cap

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

11.03.2010 5:13     citat 

Haolica, acuma vad. Ii pe bune?

sus

Denunta
Teodora29

Copii

11.03.2010 5:14     citat 

somno, trezireaaaaaaaa exclamatie
cele 6 saptamini ale lui DK...... sarut
bon, ai pus sticla aia la rece? revin dupa ce iau pruncul de la scoala si ma asez in fotoliu, intind si paharul trag cu ochiul

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 5:16     citat 

fa, pupaza stie? nu o spus nik azi ... se populeaza cuibusoru vostru
ma bucur pentru tine sarut

sus

Denunta
DK

11.03.2010 5:20     citat 

multumesc!
revin cu detalii indata... acu is tare prinsa la munci... again! ochi peste cap

pup!

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

11.03.2010 5:25     citat 

Iti dai seama ca toate lumili-s cu gurili cascate ca la dintolog si dau rifresh la pagina!
Felicitari!

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 5:48     citat 

A trebuit sa merg la o sedinta, sendinta care s-a tinut in alta cladire, din motive de lene a directorilor sa vina ei incoa.
In fine, si cum la sedinta nu puteam aparea in adidasi si in fustita , a trebuit sa merg cu toacele de care va pomeneam. Pe strada. Si pe strada sunt multe gaurici. Si eu , sprintena si vioaie ca o ciocarlie, am vrut in timp ce fredonam ‘ I’m dancing in the rain’ chit ca nu ploua, am vrut dara sa sar peste o baltoaca. Si, normal, in momentul acela tocul a intrat intr-o gaurica din asfalt si atasat de toc fu si pantofu’. Si ca urmare, piciorusul meu descaltat de caprioara o aterizat derect in balta. Am participat la sedinta floescaita. Mda.

sus

Denunta
duke_meadows

11.03.2010 5:55     citat 

dichei, creca de 2 ori am ramas fara cuvinte in tata viata... asta e a treia oara sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 5:55     citat 

----------
duke_meadows a scris:
A trebuit sa merg la o sedinta, sendinta care s-a tinut in alta cladire, din motive de lene a directorilor sa vina ei incoa.
In fine, si cum la sedinta nu puteam aparea in adidasi si in fustita , a trebuit sa merg cu toacele de care va pomeneam. Pe strada. Si pe strada sunt multe gaurici. Si eu , sprintena si vioaie ca o ciocarlie, am vrut in timp ce fredonam ‘ I’m dancing in the rain’ chit ca nu ploua, am vrut dara sa sar peste o baltoaca. Si, normal, in momentul acela tocul a intrat intr-o gaurica din asfalt si atasat de toc fu si pantofu’. Si ca urmare, piciorusul meu descaltat de caprioara o aterizat derect in balta. Am participat la sedinta floescaita. Mda.
----------

diuc.. ori eu tre sa vin la tine... ori tu tre savii la mine sa te ating fata sa ma conving ca tu chiar existi... rad rad rad
vezi ca ti-o luat-o dropia inainte.. decat oleaca foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

11.03.2010 6:01     citat 

Un alpinist neasigurat sta sa cada de pe un perete de stanca. Abia se mai tine cu o mana deasupra haului. Se uita la cer si striga disperat: -Doamne, e cineva acolooo ??! Se aude o voce grava: – Da, fiule! – Ce sa fac, sa nu ma zdrobesc de pamant? – Roaga-te sa-ti fie iertate pacatele si desprinde-te de stanca fara teama. Se gandeste putzin alpinistul, apoi striga iar: – Altcineva mai e acolo ???!

sus

Denunta
Teodora29

Copii

11.03.2010 6:13     citat 

diuc, numai tie ti se poate intimpla scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.03.2010 6:37     citat 

----------
duke_meadows a scris:
dichei, creca de 2 ori am ramas fara cuvinte in tata viata... asta e a treia oara sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
----------

zi te rog ca o data a fost atunci cand cu brasilienu meu foarte fericit

deci io v-am zis ca e un cuc in ciub?

buna!

sus

Denunta
Berea

11.03.2010 6:38     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
duke_meadows a scris:
----------

zi te rog ca o data a fost atunci cand cu brasilienu meu foarte fericit

deci io v-am zis ca e un cuc in ciub?

buna!
----------

deci sisa mea is about to die. in chinuri lente. dupa fo 8 luni, asa. hai 1 an prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: