· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 94
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Veki & Noi 94     
DK

12.03.2010 10:00     citat 

----------
bursucitza a scris:
fa mai incapeti in ciub?
----------

Mai incapem inca. foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:01     citat 

----------
DK a scris:
----------
bursucitza a scris:
avem si la iasi fa 41 da parca e mai palpitant in capitala
----------

Avem fa? Sa ma urc in el cand vin la tine in vizita?
----------

merje.. Traseul 41 : Rond Copou - Podu Ros - Rond CUG II citat din

te incadrezi oarecum bine

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:03     citat 

is curioasa cu cate leleieni te-ai lua matale la tavaleala in 41 al nostru ochi peste cap pana la mine.. nu pana la leleiana de mine fa.. pana ajungi la mine

Ultima modificare efectuata de catre bursucitza la 12.03.2010 10:05, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

12.03.2010 10:04     citat 

Ma incadrez chiar superb! foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

12.03.2010 10:04     citat 

----------
bursucitza a scris:
is curioasa cu cate leleieni te-ai lua matale la tavaleala in 41 al nostru ochi peste cap
----------

acu o sa-i dea lumea locul in traNvai

sus

Denunta
DK

12.03.2010 10:06     citat 

----------
bursucitza a scris:
is curioasa cu cate leleieni te-ai lua matale la tavaleala in 41 al nostru ochi peste cap pana la mine.. nu pana la leleiana de mine fa.. pana ajungi la mine
----------

api io nu circul draga cu 41 nostru, ca nu-mi serveste... eu decat cu traNvaiul si cateodata cu citroenul primit de tine de la SOTUL TAU! Iar ai uitat fa ca ti-a loat omu mashina??? ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
bursucitza

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
is curioasa cu cate leleieni te-ai lua matale la tavaleala in 41 al nostru ochi peste cap
----------

----------

decat ca 41 al nostru e autobuz.. ca sa nu se incurce cu 41 al vostru foarte fericit
da un loc tot o sa-l aiVa

sus

Denunta
DK

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------

----------

Da' ce-s babex? prostit

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:08     citat 

----------
DK a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------

api io nu circul draga cu 41 nostru, ca nu-mi serveste... eu decat cu traNvaiul si cateodata cu citroenul primit de tine de la SOTUL TAU! Iar ai uitat fa ca ti-a loat omu mashina??? ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
----------

tu ai impresia ca esti o duamna deja.. in momentu in care vii la mine, te urshi frumos in 41 fara comentarii si uita de citroen (in acel moment) intrucat eu trebuie sa fiu acasa, cu 2 copii, sa iti deschid usa cand intri....
ci uamini... dupa ci ca te astept mai vrei sa te si aduc cu citroenu.... pot decat sa te duc (ca mai am niste vin de husi)

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:09     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------

----------

Da' ce-s babex? prostit
----------

nu, ai babyX rad

sus

Denunta
DK

12.03.2010 10:10     citat 

Fa, asa sa faci. Sa organizezi comitetul de primire cu Ata in frunte, care sa-mi recite ode! Dupa care, sa ma duci cu citroenul. A propos, nu poti sa mi-l imprumuti si mie?

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:11     citat 

----------
DK a scris:
Fa, asa sa faci. Sa organizezi comitetul de primire cu Ata in frunte, care sa-mi recite ode! Dupa care, sa ma duci cu citroenul. A propos, nu poti sa mi-l imprumuti si mie?
----------

fa ma iei prin imbalsamare ca sa-ti dau pana si masina... fatuco (cum zice nenea Badea) masina si SOTUL MEU nu se imprumuta... (vrei cadoo? foarte fericit )

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

12.03.2010 10:13     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
DK a scris:
----------

fa ma iei prin imbalsamare ca sa-ti dau pana si masina... fatuco (cum zice nenea Badea) masina si SOTUL MEU nu se imprumuta... (vrei cadoo? foarte fericit )
----------

fa, da pe ATA i-o dai lu pupexoiu meu? foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

12.03.2010 10:16     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

fa, da pe ATA i-o dai lu pupexoiu meu? foarte fericit
----------

vedem ce avere are pupexoiu rad rad rad ... camdeodata e data ATA ... foarte fericit

sus

Denunta
DK

12.03.2010 10:16     citat 

Fa, de SOTUL TAU nu ma ating fa... ca am respect pentru tine.
Da' cu mashina... pe bune de vad legatura! scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: