· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (428)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (428)     
ionelita

am nascut deja!

15.03.2010 10:14     citat 

cyc sarut sarut mami...esti o dragutza sarut sarut felicitari pt achizitie trag cu ochiul trag cu ochiul sa o porti cu placere sarut

sus

Denunta
CYC

am nascut deja!

15.03.2010 10:22     citat 

Merci Ionelita, la fel si voua pentru toate achizitiile, eu deocamdata imi fac de cap cumparandu-mi mie, vezi doamne "nu-mi mai vin lucrurile" rad rad Mi-am luat si cizme (cu toc, pentru mai incolo, ... ca deh o sa fiu tare mandra sa le port cu bebe la plimbare,.. erau reduse italienesti,... si muuuulte altele. Pentru bebe eu nu cumpar nimic, aveam o vreme cand cumparam lui fina-miu, luam si eu ca-mi placea ceva... de vreo 2-3 ani m-am oprit, astept ca avem timp, asa mi-as dori sa am o sarcina usoara ca a ta, chiar daca eu sunt decana de varsta, deoacamdata multumesc lui Dumnezeu, greturi nu am sunt bine, sper sa fie si bebe ok... de mers merg, fara sa am dureri sau alte stari, la volan si prin oras,... sa vedem!
Eu nici nu apuc sa felicit pe inca o noua venita, dincasimona, sarcina usoara, si felicitari lui narcisa pentru Vladimir, sa va traiasca si sa fie sanatos, e un dulce!
Noapte buna tuturor, probabil ne intalnim in alt capitol... il schimbi tu, ionelita! sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

15.03.2010 10:25     citat 

poate ai noroc cyc, si nu vor aparea gretzurile, durerile....chiar iti doresc sa ai parte de o sarcina usoara sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

15.03.2010 10:28     citat 

sageata sageata Urmatorul capitol, Graselor !! foarte fericit sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: