· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (293)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (293)     
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 3 luni
Naty: 7 ani, 7 luni

15.03.2010 10:11   Clubul viitoarelor burtoase (293)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

.......Odihneste-te in pace, ingeras de Ralu_lidia exclamatie Vegheaza asupra parintilor tai si alina-le suferinta exclamatie sarut sarut sarut

exclamatie Bun venit, gonzonica exclamatie Sedere cat mai scurta itzi dorim si fugutza la gravidutze exclamatie sarut sarut sarut sarut

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• mena_sj.......................................09.02.2010
  • marisim.......................................21.02.2010
  • ingeras24....................................21.02.2010
  • Crispy ..........................................25.02.2010
  • Yasmina......................................27.02.2010
  • mihaela_ct..................................27.02.2010
  • angy29..........................................01.03.2010
  • gonzonica...................................10.03.2010
  • carme_vladut..............................11.03.2010
  • janine13.......................................12.03.2010
  • adece...........................................14.03.2010

"Productivitatea" lunii Februarie :

• andra_b: ||
  • Cayia: ||
  • cry_styna: ||
  • Lordy80: ||
  • cry_styna: ||

"Productivitatea" lunilor:

• ianuarie : 2 gravidutze
  • decembrie : 3 burticutze
  • noiembrie : zero burticoase trist
  • octombrie : 2 burticutze
  • septembrie : 1 gravidutza

Facand parte din club, dar in asteptare:

• Dixy2010
  • eleonida
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • Mari_d
  • marimutza
  • NICKSS
  • piperus
  • Ralu_lidia
  • simoop
  • somnorici

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• notar

Sarbatoritii lunii Martie :

• ralu_lidia - 22 martie
  • Adriana_Buc - 27 martie
  • somnorici - 31 martie

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 292

sus

Denunta
Yasmina

Copii
G: 7 ani, 10 luni
M: 7 ani, 10 luni

15.03.2010 10:42     citat 

Neatza fetele sarut

Crispy, multam pt listuta scot limba

Noutati despre mine nu am, astept uratii (da, da stiu de pe acum ca vor veni ochi peste cap ) In weekend ne-am facut de cap rad Am zis ca mai merit si eu din in cand sa nu ma gandesc ca e prea des sau ca e prea devreme prostit sa se faca voia Domnului, si ce o fi o fi. Poate nu a vrut El in Postul Pastelui ochi peste cap

Am vazut ca avem "prospaturi" pe aici. Sedere scurta! rad

Ralu te asteptam inapoi pe listuta cat mai repede sarut Si sa pleci si mai repede rad

va pup

sus

Denunta
adece

15.03.2010 10:46     citat 

Buna dimineata, azi m-ati facut sa zambesc sarut .
Multumim pentru capitol, frumos ca intotdeauna... sarut
Eu sunt fara niciun chef de nimic, ieri am avut niste dureri, phuiiiiii prostit , m-am jelit, m-am perpelit, m-am dat pe jos.....si domnul cica sa beau ceai de coada soricelului prostit ...am urlat la el de nervi..sa ma lase cu ceaiul lui....si ca mi-ar placea sa aiba si el odata ciclu sa vada cum e......normal ca ne-a busit rasul pe amandoi... rad
Va pup dulce pe toate, sa aveti o zi buna sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

15.03.2010 10:48     citat 

Crispy si Angy multam de noul capitol!
Marimutza tu ce mai faci? Pe unde mai umblii?

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 9 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 2 luni

15.03.2010 10:57     citat 

Crispy, multumim de listutza sarut sarut sarut . Ce emotii sa ma revad acolo din nou jenat

Multumesc fetelr de primire sarut sarut sarut

Imi creste inima cand vad productivitatea lunii februarie, va tin pumnii sa creasca numarul de la luna la luna. sarut

Top-ule, mersi de urari! Ce o fi, sanatos sa fie scot limba

sus

Denunta
ingeras24

15.03.2010 11:19     citat 

Gonzonica doamne ajuta sa fii venit cu noroc pentru noi!!

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 10 ani, 2 luni

15.03.2010 11:49     citat 

Multumim pentru capitol, foarte frumos, ca intotdeauna!
O saptamana usoara tuturor, spor la facut bebei!
Angy, imi pare tare rau, sunt indignata de fiecare data cand aflu de alti si alti medici care nu dau doi bani pe sperantele si suferinta cuplurilor care se dau cu incredere pe mainile lor. Imi pare bine in acelasi timp ca ai ajuns la acest medic responsabil si care da dovada de mare omenie.
Sunt impresionata de tot ce am citit despre el aici si cred ca dupa ce fac laparoscopia o sa ma alatur si eu fan-clubului dr. Azdacher. zambet

sus

Denunta
Krystyne

15.03.2010 11:51     citat 

----------
ingeras24 a scris:

Marimutza tu ce mai faci? Pe unde mai umblii?
----------

Marimutza e plecata din tara si nu stiu cand va avea acces la internet...asa ca ...nu o sa raspunda prea des

in primul rand sa spun si eu buna ziua la fete...stiu ca nu am mai postat demult...dar imi este greu sa-mi gasesc cuvintele atunci cand vad asemenea vesti....in schimb va citesc si sunt cu ochii pe voi...
despre mine pot spune ca sunt acum cu cineva...e destul de in varsta...ii spun zuzu rad dar sa vedem ce o sa fie mai tarziu...e un om gelos si suntem de o saptamana impreuna...el se comkporta de parca am fi de un an rad dar na...o sa traim si o sa vedem daca o sa fie si ceva mai serios...el vrea si ma preseaza un pic cu asta...mie mi-e cam frica sa o iau in serios...m-am ars o data asa ca nu pot sa ma arunc chiar asa in viatza...
trecand peste asta...vreau sa-i multumesc lui
Crispylica sarut pt listutza si ajutor...
pup toate fetele si sa auzim de bine

PS am uitat sa-i urez BUN Venit gonzo si sedere cat mai scurta aici...iti doresc drum bun spre gravidutze

sus

Denunta
ingeras24

15.03.2010 11:54     citat 

Krys multumim pentru informatii si doamne ajuta sa fie de bine cu noul iubit!
Hai mihaela_ct, te astept cu drag in clubul nostru! De ce nu incerci sa-l suni sa il intrebi si pe el de laparoscopie? Merita un telefon....Pup fata

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

15.03.2010 12:00     citat 

salutari si de la mine......
e primavara foarte fericit .....cel putin astazi..... scot limba
s-au spus multe cuvinte frumoase si ma bucur ca macar asa, cu o vorba buna, ne putem ajuta una pe cealalta.......ma bucur sa va ''cunosc'' foarte fericit sarut
gonzonica bine ai venit! sarut
adece, mama lor....si eu am avut niste dureri de plang sau sunt foarte trist ....te sarut
kryss ma bucur ca ai cunoscut pe cineva ....... sarut sarut sarut
crispy....multumim pentru listuta, te sarut
va pup pe toate, cu drag si sper sa apara numai vesti bune sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

15.03.2010 12:04     citat 

mihaela_ct-in primul rand,buna! foarte fericit
iti dau un sfat.ori continui cu dr care iti face laparo,ori alegi sa faci laparo cu dr nostru.eu am trecut prin asa ceva si ce sa-ti zic,decat ca am facut-o degeaba pt ca nu am facut ce trebuia inainte si acum trompele mele s-au infundat la loc.nu stiu exact pt ce trebuie sa treci prin aceasta procedura si daca este necesara.scuze,n-am citit in capitolele anterioare jenat .eu zic sa te gandesti de 2 ori.poate ca si eu daca m-as fi dus in continuare la dr care m-a operat,nu ajungeam iar de unde am plecat(motivul a fost banii,dar a mai fost vb si de faptul ca dadeam de el f greu si nu mai lucra la spital).
asa ca ori cu unul,ori cu celalalt zambet

oricum dl dr e f uimit de tot ceea ce ii povestesc eu legat de experientele mele cu ceilalti doctori si poate ca intr-un fel am facut rau ca i-am povestit,dar ce sa-i fac,daca l-am gasit tocmai acum foarte fericit

sus

Denunta
simoop

15.03.2010 2:04     citat 

gonzonica bine ai venit!
krys multa bafta in noua relatie! Sa dea DD sa fie un om care sa te merite!
sa-mi tineti pumnii fetelor maine dimineata la 8 am un interviu ptr job! hai ca poate urmeaza invazia vestilor bune la noi in club!

sus

Denunta
ingeras24

15.03.2010 2:25     citat 

Simoop, bafta multa iubita la interviu, vei reusii vei vedea!

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 9 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 2 luni

15.03.2010 2:39     citat 

Multumesc fetelor de primire sarut sarut sarut sarut
Am mai trecut pe aici si stiu prin ce treceti luna de luna, asa ca nu pot decat sa va tin pumnii la fiecare in parte sarut sarut sarut sarut
Unele fete mai vechi ma stiu, sper sa ajung sa ma familiarizez si cu ce le noi si sper sa reusesc sa aloc cat mai mult timp sa va scriu (de cand cu motzata mea, stau foarte prost cu timpul trist )

Kryss,ma bucur mult pentru tine si Dumnezeu le va aranjaa pe toate, daca e sa fie pentru tine o sa fie. Deocamdata traieste clipa si bucura-te de fiecare moment frumos, e cel mai important! sarut

sus

Denunta
simoop

15.03.2010 2:43     citat 

multumesc Oana! eu am incredere in mine, sper doar sa imi fie si conjunctura favorabila trag cu ochiul
intrebai ce facem de Paste, pai noi ne vom duce la Pitesti , la cumnata mea care imi este extrem de draga!
eu ieri asa simteam nevoia sa ies din casa, sa vad oameni, incat 3 ore cat a stat C la inot, am stat intr-un mol si m-am plimbat prin magazine, m-am ales cu un poncho superb la 39 de lei si cu un lac de unghii portocaliu prostit de mult nu am mai facut asta! a si deoarece prietenele mele erau cu treburi, am savurat singura un cappuccino bun si m-am uitat la oameni! ma fascineaza sa stau intr-un loc aglomerat si sa observ persoanele care se perinda pe acolo, sa incerc sa le ghicesc povestile de viata prostit
chiar m-am relaxat, chiar daca am stat singura!
cum e vremea pe la voi fetelor, ca la bv, a inceput dimineata cu soare si acum e innorat si frig surprins ?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: