· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 105
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 105     
gogolea

09.03.2010 5:07   Povesti cu mame si aspirante zapacite - 105  citat 

Capitolul anterior :Capitolul 104

va pup sarut

P.S. m-am inspirat si eu de la Krys, sa fie scris frumos linkul trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

09.03.2010 6:13     citat 

mmmm
delicios ce ai mancat gogo zambet Cred ca asta mananc si eu maine.
Da monica asa m-am gandit si eu, cu serbarea trag cu ochiul
Acum am fost si la serbare, am si bani de carucior...am primit chiar si un sms frumos de la sotz...ce-mi mai lipseste scot limba
Diseara descarc si ceva poze de la serbare...ma enerveaza ca o zi a lipsit si maia, si exact atunci s-au facut poze si toti parintii au primit numai eu nu.

Maia a dormit azi la gradi, si chiar n-a mancat nimic nimic trist Nu stiu cum o sa reziste ea la programul lung. ochi peste cap

sus

Denunta
gogolea

10.03.2010 8:33     citat 

buna dimineata fetelor!

ce-i cu voi? pe unde-mi umblati? astazi va iesi soarele zambet

ana, hai cu pozele de la serbare trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii

10.03.2010 9:21     citat 

neatza...tcomai eu care puteam lipsi motivat nu lipsesc plang sau sunt foarte trist
Hai sa va pun poze...

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 12 ani, 10 luni

10.03.2010 9:24     citat 

buna dimineata!
astept si eu cu interes poze foarte fericit hai ana, ca e cam liniste, mai esti acasa?
eu sunt intoarsa nitel din cauza serviciului. aseara am fost chemata sa primesc sarcini in plus, fara bani in plus. nervos
in fine, incerc sa-mi vad de treaba si sa nu ma las coplesita, ma gandesc la gandacul meu de acasa cum zice el ''bogu, bogu'' la autobuz si ''taitai'' la tramvai rad
va poop si sa aveti o zi minunata!

sus

Denunta
gogolea

10.03.2010 9:27     citat 

ella, de-aia ai si racit ca ai fost prea nervoasasi nemultumita.
accepta si tu lucrurile asa cum sunt acum, nu te enerva dar incepe sa-ti cauti de lucru in alta parte. ca n-ai ce pierde-doar castiga

sus

Denunta
ana_348

Copii

10.03.2010 9:27     citat 

cu nasucul lovit:

sus

Denunta
gogolea

10.03.2010 9:29     citat 

ce frumoasa si finuta e zambet
ai prins bine poza, nu se vede clar vanataia trag cu ochiul pare doar ca e o umbra foarte fericit

sus

Denunta
ana_348

Copii

10.03.2010 9:31     citat 

am incercat sa nu pun cu toti copiii, nu stiu cat de ok e....

fii-mea nu e in cea ma ibuna forma, nu mancase nimic foarte fericit Dormise acolo si e ciufuiltaplus nasosul foarte fericit

in rest...tot aici...la 10 cred ca sun manichiurista sa vad daca prind vreun loc, ca orice e mai bine decat stau sa astept ca poate nasc....

Si sper sa fie ultima noapte fara Diana, maine sper sa nasc, sau sa reuseasca sa-mi provoace nasterea reepde, sa nu stau internata pe-acolo mai multe zile.

sus

Denunta
gogolea

10.03.2010 10:16     citat 

o sa se obsinuiasca incet si Maia, ca va trebui sa manance daca va fi la program lung; pana la urma foamea va fi cel mai bun bucatar.
ai cumparat cadou pt Maia din partea Dianei, pentru cand te vei intoarce acasa cu ea?
trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii

10.03.2010 10:25     citat 

nici nu m-am gandit si acum nu-mi arde de asta trist
desi ar fi o preocuapre pt azi, ca n-am gasit loc la manichiura trist

mama zice ca maine ma internez...probabil are dreptate dar suna oribil, pana acum asteptam sa ma duc sa nasc, eu nu am fost niciodata internata decat in contextul nasterii si nu suna asa...
Mi-e groaza de spitale si de cuvantul internat
Nu stiu ce-am, nu-s in apele mele .

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

10.03.2010 10:40     citat 

neata fetelor
uau ce mult timp mi-a luat sa citesc din urma 2 capitole
socat
in primul rand vreau sa va urez tuturor mamicilor si femeilor La Multi Ani!!!!!!!

cu intarziere dar nu am mai intrat pe aici de cateva zile bune

sambata am fost la Praid la salina

si o poza de la serbarea de 8 martie...Cata fost Primavara si s-a descurcat ok, adica nu a plans deloc, nu a fugit in bratele mele si si-a recitat poezia foarte fericit

incerc sa revin mai tarziu, Cata e racita cobza si e tot calare pe mine

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 5 luni

10.03.2010 11:09     citat 

Buna dimineata!!

Vai,vai ce de fetite frumoase si mari sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Ana stai linistita ca nici eu n-am mai fost internata inainte sa nasc.....si pana la urma o fost ok....voi sa fiti sanatoase!!!!

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 5 luni

10.03.2010 11:12     citat 

Mai ce vreme nervos nervos ...Ieri n am iesit afara si speram sa o facem azi ,dar acum imi arata -2 gr..............nu stiu...

Voi va scoateti bb astazi?

sus

Denunta
ana_348

Copii

10.03.2010 11:43     citat 

fetelor eu zic sa iesiti afara, bebei vostri nu mai sunt chiar bebei scot limba ...macar 15-30 minute...

Si eu vroiam sa ies dar mi-e leneeee. Totusi cred ca in 15 minute ma imbrac si plec, uite-asa. Ma duc sa caut cd-urile sportacus si cartile disney cu animale...ca m-a innebunit galushka.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: