· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (429)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (429)     
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 10 luni

16.03.2010 11:11     citat 

buna fetelor,

va doresc o zi frumoasa si usoara sarut sarut

bine-ati venit la gravidute alina, miree sarut sarut

sweety_karina, miree bafta la medic sarut

byu ma bucur ca te-ai odihnit mai bine sarut sarut

codrina, ionelita plimbare placuta sarut sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 11 ani

16.03.2010 11:11     citat 

suzica si eu vreau saptamana asta.................. zambet sarut sarut sarut sarut sarut spe sa ma asculte ca eu ii zic in fiecare ora ce vreau scot limba sarut sarut sarut

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

16.03.2010 11:13     citat 

bebe daca ar fi dupa noi rad rad prostit .........

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

16.03.2010 11:15     citat 

Suzica te cred k nu mai ai rabdare sarut parca nu mai am eu kre mai am juma' de drum prostit prostit

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

16.03.2010 11:19     citat 

raliu dupa ce ca sunt eu nerabdatoare mai am si pitica si sotul care imi transmit din nerabdarea lor prostit .........am ajuns de numai discutam decat de bebelus.... surprins rad
in plus pe sot l-am terorizat sa aiba telefonul tot timpul langa el si cu bateria plina foarte fericit

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 11 ani

16.03.2010 11:21     citat 

suzica nu stiu daca ai mai scris dar tie ti-a iesit dopul???? mie inca nu .....cred...... trist

sus

Denunta
Raliu

Copii

16.03.2010 11:21     citat 

Va pun o poza cu ''captura'' mea de ieri cool prostit

sus

Denunta
Raliu

Copii

16.03.2010 11:24     citat 

Ma gandesc k totusi tu esti la a doua sarcina si ai mari emotii,ce-o sa ma fac eu rad jenat imi e atat de fricaaaaaa prostit

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

16.03.2010 11:24     citat 

bebe eu nu am pierdut inca faimosul dop foarte fericit .......dar eu ma astept sa se intample ca la pitica prostit foarte fericit .......ma astept sa mi se rupa membranele,nu stiu de ce am sentimentul ca asa va fii prostit
oricum eu veric sa vad si de dop ca sunt tare curioasa sa il vad rad rad rad

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

16.03.2010 11:27     citat 

raliu frumoasa captura zambet ........frica sa stii ca si mie imi este desi stiu ce ma asteapta zambet ........dar cum fiecare sarcina este diferita...tot am starile astea

sus

Denunta
Raliu

Copii

16.03.2010 11:30     citat 

imi dau seama ochi peste cap da la prima sarcina ai nascut usor sau ..... ochi peste cap ??

sus

Denunta
Dalinuta

Copii
Robert: 14 ani, 10 luni
Miriam: 10 ani, 11 luni

16.03.2010 11:39     citat 

Fetelor nici eu n-am dormit bine azi noapte. Chiriasa era tare nemultumita de pozitia mea de somn asa ca s-a luptat cu mine pana a obosit si intr-un final am adormit amandoua. Despre respiratie ce sa spun nici eu nu respir bine deloc mai ales in pat si din cauza asta incepe si-mi bate inima si mai tare, urat. La mine Miriam e coborata de demult in bazin, de fapt eu asa am dus amandoua sarcinile jos de tot si cu toate astea ma sufoc si ma doare si inghinal la mers. Deci eu le am pe toate ca sa nu ma plictisesc zambet.
suzica atunci cand incep intrebarile de genul da cand nasti...te ia asa un stress. Sa tot explici fiecaruia ca stai ca mai e o tarica.
Vreau sa va spun cu mana pe inima ca cu cat se apropie nasterea cu atat ma ia cu fiori, incep sa-mi aduc aminte de o gramada de momente neplacute din timpul nasterii si parca as vrea si n-as vrea sa nasc.
Apropos de mersul la WC am momente cand ma duc la 10 min la baie pentru cateva picaturi si cu toate astea eu simt ca-mi plezneste vezica,uoffff.

sus

Denunta
miree

Copii
DIANA: 11 ani

16.03.2010 12:03     citat 

Dalinuta si la mine e la fel cu mersul la baie, dar doar seara. Aseara mergeam la baie, veneam ma puneam in pat si dupa 5 min mergeam iara. Asta timp de vreo 30-40 de min, tot pt doi stropi. Si eu simt ca pleznesc...deabia ma deplasez pana la toaleta. Aseara nu mai puteam, i-am zis sotului sa imi aduca o patura ca ma culc acolo :D. Noaptea daca apuc sa adorm ma trezesc in medie de 2 ori.

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani
T: 8 ani, 9 luni

16.03.2010 12:33     citat 

fetelor, am uitat sa va spun ca aseara m-am apucat sa-mi fac bagajul....e aproape gata foarte fericit scot limba

sus

Denunta
miree

Copii
DIANA: 11 ani

16.03.2010 12:42     citat 

eu am aceeasi senzatie legata de bagaj ca si cand plecam undeva in concediu...parca am uitat ceva :)). Tot pun si scot, tre sa il finalizez odata!! Diseara pun sterilizatorul in functie (ca trebuie sa mearga o data fara nimic in el), sa pot sa imi sterilizez sticlutele si suzeta care le pun in bagajel :D...a si pompa deasemenea.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: