· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante zapacite - 106
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante zapacite - 106     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani

26.03.2010 2:41     citat 

las' ca thea nici cu vitamine nu se ingrasa....are acum niste blugi skini....are niste sticsuri de picioare cum rar rad rad si-i parca si mai slaba de la o vreme....de cind alearga ca zapacita in parc si pe strazi rad deci se poate si bine zambet
cit i-am dat vitamine, parca incepuse sa mai puna ceva carnita pe ea....acu' iar e scrumbie cu suflet scot limba as vrea sa fie un pic mai dolofana, un pic mic, dar ma gindesc ca nici ca mine, vesnic la cura de slabire, vesnic numarind dumicatii sau revarsindu-se nu-i bine....asa ca....ii dau ceva vitamine de luna viitoare, o cura de 3 luni, si gata trag cu ochiul
pe urma trecem pe piersici rad si pepene rad

sus

Denunta
gogolea

27.03.2010 9:25     citat 

neata fetelor! sarut

zuza, i-ai mai facut poze Theei? as vrea sa-i vad si eu ochisorii aia minunati sarut

gata fetelro cu pregatirile? eu n-am facut nimic pana acum ochi peste cap
nu stiu, dar parca nici nu realizez ca vine Pastele.. alta data eram f entuziasmata de sarbatoare.. acum mi se pare tare departe ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani

27.03.2010 11:20     citat 

facem saptamina asta de vine, ca mergem la munte trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

27.03.2010 7:36     citat 

hey, buna!
vad ca va arde de curatenie prostit
azi am scapat de febra foarte fericit
galusca sta doar in brate in schimb, ori o deranjeaza antibioticul din lapte, colicii, e si constipata...cert e ca de dimineata doar atipeste in brate, in pat nu doarme deloc....
eu ma am un san cu o parte tare si rosie de care sper sa scap - nu prea pot sa-i fac nimic pt ca sta galusca in brate

sus

Denunta
gogolea

27.03.2010 9:14     citat 

ana, imi inchipui ca esti franta de oboseala.. ai sunat si tu pediatra? poate e cazul sa-i dai un supliment macar seara cumva, asta daca o vrea biberon. pana la urma si cu alaptarea asta, te stradauiesti cat te straduiesti, pan' la urma mai faci si cum cere copilul, cum e si organismul tau. eu nu's adepta unui chin prelungit, iar rezultatul sa fie stresul si de-o parte si de alta. trag cu ochiul

sus

Denunta
gogolea

28.03.2010 4:36     citat 

fetelor va pup pe toate cele care aveti nume de flori sarut sarut sarut

le urez LA mult Ani tuturor floricelelor si floriceilor din viata voastra

o primavara fericita si minunata pt voi toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

28.03.2010 4:42     citat 

daca mai aveti chef de povestit, ne putem revedea aici, la urmatorul capitol :Capitolul 107

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: