· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(225)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(225)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

17.03.2010 1:31     citat 

Doamne Teoooooooooooo! Esti cel maio scump copilas! sarut Mai ce rade el si ce fericit e si ce mamica frumoasa are! sarut Si ce hair-style pe el! Lara l-ati tuns voi asa sau asa i-a crescut parul? E haios tare asa! Si Dia s-a uitat asa atenta, parca intelegea ce spune Teo al tau! sarut
Cu indemnizatia e clar atunci, n-o vad prea curand! ochi peste cap
Ralus, bravo! Se pare ca ne prieste tuturor soarele asta cu dinti.
Alice, nu e cald, e un soare inselator, dar e un pas inainte spre primavara!
Eu astept sa sting aragazul si apoi plecam putin in jurul blocului la o plimbarica. Am facut o ciorbita de oase, prima oara cand fac asa ceva. Tare sunt cuioasa ce zice al meu, daca-i place.

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

17.03.2010 1:46     citat 

Buna fetelor!
Vam tot citit dar asa intre doua treburi. Oricum cine stie ce noutati nu aveam...Ma bucur ca pare frumos afara. Termin mancarea de facut, mai strang pe-aici si la 4 cand o iau pe Bianca sper sa fie inca frumos sa mai stam afara. Daca nu de maine vom iesi special pt plimbare mai devreme.

Teo dar ce distractie pe capul vostru!

Ba da, am o noutate! Ieri ma grabeam sa ne echipam sa mergem sa o luam pe Bianca de la gradi...Si nu stiam pe unde am lasat suzeta lui Mihai caci vroiam s ao iau cu noi s anu planga in masina sau la spital caci aveam ceva drumuri de facut...Ei bine ii spun asa lui Mihai in gluma: "Undei Suzi?" Dara asa cu o intonatie ...f expresiva...Si-l vad ca e cu gura pana la urechi. Repet iar asa intrebator si raspicat: "Mihai, undei ma suzi? Nu e suzi..." Am ramas f marcata ca incepea sa rada cu glas Si i-am facut asa de vreo 6 ori caci tare dragalasi e plus vroiam sa ma asigur ca rade de totnul meu caci ma indoiesc ca intelegea cuvintele...Desigur ca nu radea in hohota fara sa se opreasca. Face un ha ha si apoi pauza si cand intrebam iar iar haaa. Eu nu-mi aduc aminte la Bianca sa fi ras asa devreme! prostit
De fapt pe Mihai prima data l-am auzit razand acum o luna in somn! surprins
Bia insa s-a vazut ca e o zambareata caci prima data a zambit chiar in maternitate cand eram! Desigur ca nu la modul constient...Dar de-atunci ea a zambit des pe cand Mihai e mai seios tocmai de-aia ma uimeste cand il vad surazand sau razand.

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 4 luni

17.03.2010 1:57     citat 

lara, acum am avut timp sa vad filmuletzul rad rad rad rad rad
e super haios puiul tau...m-am uitat de 2 ori sarut sarut sarut

sus

Denunta
e-alice

Copii
Vlad Cristian: 11 ani, 5 luni
Paul: 8 ani, 4 luni

17.03.2010 2:03     citat 

biencutz, ce dragut...
Si Vlad a ras tarziu , 4 luni cred, ceva de genul. Rade de obicei gadilit, adica ajutat scot limba , dar intr-o seara statea in bratele lu' ta-su si simplul fapt ca ma uitam la el, si intorceam privirea si iar ma uitam, l-a facut sa rada in hohote.....radeam toti trei rad , a fost tare fain. sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

17.03.2010 2:19     citat 

Daaa...sunt tare scumpi acum...De fapt si mai tarziu sunt scumpi dar prostioarele pe care le fac mai stirbesc din farmec. scot limba
Eu am un filmulet asa cu Bianca pe la vreo 5-6 luni cand radea de se prapadea...
Chiar am sa-l caut sa vi-l pun.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 6 luni

17.03.2010 2:35     citat 

----------
smiri a scris:
fetelor e normal sa i se inroseasca zona unde a facut vaccinul? pana acum nu i s-a inrosit niciodata, dar ieri nu m-a lasat absolut deloc sa-i masez zona...tipa la mine (cum protesteaza de obicei) zambet
----------

Presupun ca nu a fost primul vaccin de genul asta? Pediatrul Monei imi explicase ca e normal, deoarece cu fiecare vaccin in plus (de acelasi fel) creste numarul anticorpilor, si deci corpul reactioneaza mai mult. Asa arata piciorul Monei dupa al treilea vaccin contra pneumococilor. trist

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 7 luni

17.03.2010 2:49     citat 

Multumim de aprecieri sarut . Alexxya, ce hair-style, asa e parul lui foarte fericit , sa vedem ce-o gasi nasu de luat ca mot rad

Biencut, ce frumos...de acum incolo sa te tii rasete la tine in casa, pe 2 voci copilaresti sarut !

sus

Denunta
e-alice

Copii

17.03.2010 2:57     citat 

uitati-va la postul meu.... ee?? ce ziceti? e adevarat sau ce? cool

http://www.parinti.com/modules.php?name...66#1085966

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 4 luni

17.03.2010 3:32     citat 

christa cam asa ceva se dezvolta si la noi trist multumesc

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

17.03.2010 4:27     citat 

Buna fetelor, am intrat repejor sa va intreb daca aveti careva nr de tel al bubulinei confuz , am o intrebare legata de scaunul auto Inglesina.

Ne-au sosit pachetelele si sunt in toiul asamblarii sau dezasamblarii la scaunul de masina ca vreau sa spal husa inainte sa-l monteze si nu stiu o chestiune pe-aici prostit

sus

Denunta
lidia_new

Copii
murmu=Maximilian Constantin: 11 ani, 5 luni

17.03.2010 4:53     citat 

lara ce haios rad si dureros,la mn sufera ceafa,acolo ma prinde de par
am vaz ca sunt dintisori anuntati....felicitari!!!
eu am primit indemnizatia dupa 6 sapt de la depunerea dosarului
pe card imi intra in 20
alice cu ce program ai facut pozele,mie nu-mi mai merge photoshine
la noi inca e iarna si curgeeeee nasu
multam de tratatie,ce cafea apetisanta

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 5 luni

17.03.2010 5:14     citat 

Acum am vazut si eu filuletul, Teooo esti adorabil sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

17.03.2010 5:14     citat 

Rome, pozeeeeeeeeeeeee

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 5 luni

17.03.2010 5:26     citat 

scot limba m-am lasat pagubasa cu montatul, adormit piciul si nu pot face galagie, le face M deseara si apoi pun rad
Sunt fff multumita de scaunul auto, e super, nici nu se compara materialul cu cele de la Nania zambet
Scaunul de masa are doar 2 roti nervos , am sunat si a zis tipa ca nu se mai fac cu 4 roti ca nu ar fi asa sigure trist , a zis ca-l pot trimite inapoi dar noppp ca in rest e super rad

Aaaa si scaunul de baitza e de plastic sigur Alice rad problema e ca e lat si nu intra in vanitza, deci de acum numai in cada mai facem baie rad

sus

Denunta
e-alice

Copii

17.03.2010 6:14     citat 

rome, sa stapaniti sanatosi lucrusoarele! zambet
lidia, photomagic zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: