· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(225)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(225)     
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

17.03.2010 6:17     citat 

Fost, vizitat planattii, recolta buna trag cu ochiul

Dar boieroaica de Cristianka e boieroaica nu gluma rad

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

17.03.2010 6:43     citat 

Primul buf din pat trist Am lasat-o in mijlo cul patului nostru de 2 metri si... si am auzit-o cama striga brusc. Mi-am dat seama ca s-a intamplat ceva desi nu plecasem nici de un minut. Fata era pe jos cu fata in jos. Am ridicat-o si a inceput sa rada. Nu se mai poate. Nu sta locului nici macar 2 min cand e treaza. Cum o fi ajuns ea intr-un timp asa de scurt la margfinea patulyui inca e o enigma pt mine. In plus aveam si plapumka facuta sul la margine, chiar nu-mi explic. confuz

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 11 ani, 3 luni
am nascut deja!

17.03.2010 6:47     citat 

elena felicitari pt realizari, bineinteles ca intelegem sentimentul, va pupacim sarut
si raul a facut azi buf, ne pregateam sa plecam, l-am imbracat si l-am pus pe coltar sa imi iau si eu haina si gentile si sa deschid geamul si pe cand sa-l iau l-am vazut sub masa, nu stiu cum s-a intors si a cazut, mai mult s-a speriat ca de lovituri a fost ferit de haine, of of
citesc din urma si revin

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

17.03.2010 7:03     citat 

fetelor lui raul i s-a inrosit si parca tot i se face un fel de scoarta asa o piele alba mai uscata la vaccinul care l-a primit cand s-a nascut, acela dde pe umar, voi ati patit? poate sa se infecteze acuma dupa atata timp?
rome eu l-am vazut pe site la 416 sau 419, dar daca e asa trimite-mi exact link-ul pe mp ca vreau si eu
urschu si raul mai face asa noaptea, ma gandesc ca poate viseaza ei urat, si eu asa sar din pat cand il aud, si cand sunt aplecata deasupra lui el tace
pasunica felicitari pt dintisor
alexya ma bucur ca esti fericita, eu din pacate sunt intr-una din perioadele proaste ale anului; eu am de cateva ori pe an perioade destul de lungi de sensibilitate cred, adica plang din orice, imi aduc aminte de unele lucruri care le-am facut si am remuscari si iar plang, si D fereste sa zica cineva ceva catre mine ca iar plang asa ca plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
alice frumoasa poza de la avatar
tocmai am savurat 250 g de inghetata mmmmm

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

17.03.2010 7:27     citat 

Doamne lara ce dulce e teo sice se distraza el
ralus sarut ma bucur ca sunteti bine
biencut felicitari pt mihaita repede a ras in hohote sarut
lara nasul trebuie sa taie motul?
christa tu la toate cele te-ai gandit sa faci poze? e ok ca acum poti sa ajuti
rome ma bucur ca v-au ajuns lucrusoarele, scaunul auto cat a fost?

sus

Denunta
nikodumi

Copii
Tania: 26 ani, 6 luni
Adina: 21 ani, 11 luni
Aiyana Maria: 11 ani, 4 luni

17.03.2010 7:37     citat 

Multumesc fetelor pt.urari!
Spun si eu cu intarziere (scuze!!) La multe lunite, Alesia si Lucas!

Am avut musafiri aseara si pana au venit a tb sa pregatesc una, alta de papa...
Dimineata m-am trezit racita, nu stiu cum plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist , si ma simt rau...Am citit asa pe fuga...

Alexxya, daca esti pe receptie, spune-mi si mie: ai facut pt.pizza la mas.de paine reteta intreaga? La mine scrie 1250g coca...O fi multa pt.o tava de aragaz? confuz

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 6 luni

17.03.2010 8:39     citat 

Buna seara fetelor!!!

Apuc sa va scriu ca are fimea un moment in care sta cuminte rau in patut..piu piu sa nu o deochi rad rad

Sunt franta..m-am plimbat azi 3 ore fara oprire..daca ma asezam jos se trezea!!! Asa a zis fimea sa fac putina miscare si acum am o febra muscula asa ca de mult nu am mai umblat atat!!!

Felicitari ptr dintisorii!!!

Ma duc sa ma uit la meci!! HAI STEAUAAAAAAA!!!! foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.03.2010 8:42     citat 

Alexya, imi pare rau de cazatura trist Pupam sa treaca sarut

Anca, nu stiu care e treaba cu vacc, dar la 6 luni lui Meli i l-a masurat, dar spre rusinea mea nu am intrebat de ce.La noi nu era decat un semn vag. Dar daca nu mi-a zis nimic am presupus ca e ok.

Niko, sanatate sarut

Tati se uita la meci dinamo-steaua. Tati e dinamovist, Meli asista si ea ca nu poate dormi si rade de ta-su ca se enerveaza rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.03.2010 8:43     citat 

Elena rad rad

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 7 luni

17.03.2010 8:51     citat 

Alexxya, sorry de buf, pupici sa treaca sarut

Anca, din cate stiu, la aniversarea de 1 an e traditia sa taie nasul motul finului, acuma cat tunde exact nu stiu, o sa vad si povestesc trag cu ochiul . Tot acum o sa aleaga si de pe tavita 3 obiecte,sa vedem ce punem si ce alege scot limba .

As vrea si eu linkul ala cu scaunul auto, ca o sa avem si noi de luat mai la vara. Multumesc sarut .

A, si la noi se urmareste meciul, Teo e cu mine ca tati sa vada ce si cum linistit in bucatarie (e stelist, iar eu am crescut in umbra stadionului Dinamo nervos - totusi nu tin cu ei, ca nu ma pasioneaza fotbalul)

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

17.03.2010 9:17     citat 

Am mai aparut si eu in peisaj foarte fericit
Nu reusesc sa citesc tot ,nu pot din cauza Antoniei ,am citit asa pe sarite .
ROME ,fata ,esti fenomenala ,unde ai gasit negrul ala asa sexy ?? m-ai facut sa radddddddd ,dar eu il mai astept sa stii rad rad rad
Elena ,felicitari pt casuta ,abia astept sa te aud cat de bine e "la tine acasa "
In legatura cu bufff ,am reusit si noi aseara ,direct in cap a cazut ,ma uitam la ea dar nu a fost chip sa o prind trist bine ca nu a fost tati acasa sa inceapa scandalul prostit
Antonia ,merge in picioruse ,bine tinuta de manite ,papa bine ,are 4 dintoi si inca unul cred ca ii iese ca e tare caraita .
Eu am inceput lucrarea la dentist ,mi s-au macinat dintoi ,am plombat sus 7 bucati si jos 5 bucati ,mai am de imbracat 3 buc ,nu mai merg plombati,si mi-a zis dr. sa i-au calciu mult ,offfffffff .
Ai ca mai citesc si daca nu se trezeste fimea mai scriu .pupici.

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

17.03.2010 9:19     citat 

NIko...scuze! Acum am vazut. Pana acum am cautat in disperare cu al meu un hotel la care sa mergem si ieftin si bun...cam rar. Deci...eu am facut exact dupa reteta de pe CD-ul masinii. A iesit cam mult aluat dar l-am folosit pe tot intr-o tava. A iesit blatul cam gros, dar data viitoare voi mai pune inca intr-o alta tava si imi ies asa mai multe pizza.
La noi nu se urmareste meciul. I-am spus lui D de meci si a aprins tvul doar sa ma innebuneasca de cap, ca oricum vad ca nu urmareste.

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 4 luni

17.03.2010 9:26     citat 

rome, asteptam poze zambet
pupam cei 3 buf , sa treaca repede sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.03.2010 9:46     citat 

Micul dinamovist a cazut la datorie rad

Anka, ce ma bucur ca mergeti! sarut Si 4 dintoci , bravo sarut sarut Daca nu punea Rome negru uitai sa mai intri rad

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

17.03.2010 9:50     citat 

rad rad rad Ursu,nu uitam ,sincer l-am vazut din intamplare ,si apoi am citit scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: