· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

23.03.2010 10:18     citat 

buna!

in aceasta dimineata m-am batut cu babele sa ma urc in troleu, dar am stat jos in pa'shunu....dupa care m-am dus la plus sa-mi iau haleu de regim (brinza de veci si iaurt si castravete si ardei capiat si rosioare mici-pitici) si m-a impins hoasca din spate cu carutu ei pina mi-a crescut nensiunea de nervi

morala: a naibii sa fiu daca io mai stau jos vreodata in pa'shunu!!!! socat socat socat socat

ave...nu tu trebuie sa demisionezi, ajut-o pe ea sa se sinucida....ce naiba, mai fata?!

sus

Denunta
DK

23.03.2010 10:59     citat 

o fi si asta tot poNpier?

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 11:05     citat 

daca nu-i actor in Tinar si Nelinistit scot limba

sus

Denunta
DK

23.03.2010 11:10     citat 

Coreeeeeeeect! prostit

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

23.03.2010 11:37     citat 

Am citit di pupeze arse de soare, la umbra. Am citit di zuze impinse prin pas'unu, eu azi am trishat...am luat taxiu' jenat
Am citit di dikei care s-o spalat cu shampon, ci rushini........
Multzam ca va ganditzi la nervii mei intinshi prashtie sarut
Fetelor am nevoie de ajutor: MAINE E ZIUA SHEFEI.....CE SA-I IAU? Ma gandeam la ceva care sa para nevinovat, dar sa aiba un mesaj subliminal, ceva.... O cana cu: Cea mai buna shefa?

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 12:12     citat 

o pereche de manusi trag cu ochiul

sus

Denunta
Berea

23.03.2010 12:45     citat 

----------
avedaria a scris:
Am citit di pupeze arse de soare, la umbra. Am citit di zuze impinse prin pas'unu, eu azi am trishat...am luat taxiu' jenat
Fetelor am nevoie de ajutor: MAINE E ZIUA SHEFEI.....CE SA-I IAU? Ma gandeam la ceva care sa para nevinovat, dar sa aiba un mesaj subliminal, ceva.... O cana cu: Cea mai buna shefa?
----------

ceva ce vibreaza, zic io. sau ii faci cadou un epi brazilien

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 1:01     citat 

----------
Berea a scris:
----------
avedaria a scris:
----------

ceva ce vibreaza, zic io. sau ii faci cadou un epi brazilien
----------

da' cu d-aia de unica folosinta, sa-i saie ochii din cap de drag rad))))))

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

23.03.2010 1:25     citat 

buna!

tot io sunt, n-am disparut in spuma marii foarte fericit

deci aici nimeni nu munceste, tuata lumea sta la plaja si la taverna.
i-am propus dropie mele sa ne mutam ciubu aici, langa briza marii ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 1:39     citat 

io nu ma mut la briza mari ca dupa ce ca-s io ciufuta, sa mai fiu si ciufulita e prea mult si suna redundant scot limba

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

23.03.2010 1:54     citat 

buna

pupaza draga ce te invidiez! rad

zic eu ca nu e bine langa briza marii.ie nisip si intra in locurile intunecate rad
in schimb,unde blana mea sa va mutati?pe noi cui ne lasati?ete la ele mah! nervos

ave,eu i-as cumpara sefei tale niste pilule care cica intineresc si i-as pune laxative in schimb rad ,sau o crema de epilat in locul unei creme cu ambalaj frumos de la l'oreal de exemplu,sau ....mai imi vin mie idei,dar nu-s prea nevinovate rad

ce mai zici fey vecina?

sus

Denunta
zuzalina

Copii

23.03.2010 2:41     citat 

am dormit 11 ore si tot mi-e somn...da' pic de somn, nu asa.... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

23.03.2010 2:43     citat 

azi am vazut un baiat nespus de frumos si contrar asteptarilor nici nu m-am impiedicat si nici nu am dat cu capu'n stalp uitandu-ma dupe el.
revin rad

sus

Denunta
DK

23.03.2010 2:47     citat 

adica noroc cu stalpul ca s-a ferit, right? foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

23.03.2010 2:55     citat 

pupaza astept impresii de la marea ciprului ca-mi pleaca o colega in vacanta si habar n-are ce se intampla pi colea.

va zisei ca mi-am rezervat vacanta de vara? da. numa 2 saptamani. ne urcam in masina si coboram din mers pe traseu. punct final lake garda.
muah ha ha. foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: