· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98     
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

20.03.2010 10:06     citat 

Teo esti tare frumoasa cu noua coacfura sarut
Io azi n-am facut nika. M-am trezit pe la 3....dupa amiaza jenat ...si am vegetat.
M-am ras de fii-mea. Discutzie (cre'ca e defect de familie cu discutziile 'inteligente') intre ea si socru-meu la telefon:
Socrelu': Ma doare capu', n-am fost cuminte, am umblat cu capul gol.
Fii-mea: Pai ia nishte plastilina (uitase ca-i aspirina)! rad rad rad
Lasand gluma la o parte, chiar, cu zuza ce e confuz

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

20.03.2010 10:24     citat 

bei, nu ma mai complimentati atita ca rosesc jenat
dimineata mi-am spalat pleata si eram visatoare cu uscatorul, intrebindu-ma ce-o iesi din mina mea cind oi invirti peria....dar e bine, reusesc si singura foarte fericit

ioi, Ave, cum reusesti sa dormi asa???? eu una pling dupa un somn de dimineata, s-a dus vremea cind pruncul se trezea pe la prinz, acu' la 6h30-7h e in picioare, nu stie ce-i ala we, ce-i aia vacanta plang sau sunt foarte trist si cum se trezeste el, in maxim 10-15 minute is drepti si eu ochi peste cap

sus

Denunta
avedaria

Copii

20.03.2010 10:51     citat 

Teo e foarte simplu: SOTZUL MEU e in categoria oamenilor care la 6 juma' au mintea limpede si-s in picioare. Drept pentru care ma pot bucura de somnul de frumusetze, asta daca scap de stres ca sa pot dormi foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

21.03.2010 9:14     citat 

apoi taman de asta nu scap io, nu mai pot inchide ochii cind pruncu-i in picioare foarte fericit uite, azi de dimi, V s-a trezit, l-a luat in primire pe Elouan....ha, 15 minute dupa, eram deja cu cafeaua in fata

asta e....

neata

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

21.03.2010 4:29     citat 

deci mi-am pus io acasa niste picaturi si mi-a trecut....nu de tot, dar mi-a trecut
mi-a spus colega ce i s-a dat ei in caz ca i se umfla glota, am facut intocmai si-s apta

intre timp am frecat dulapurile din bucatarie (sunt albe cu niste straitii, se tringe un praf si-un jeg pe ele cum rar plang sau sunt foarte trist), a, aspirat toata casa si am spalat duar covorul din sufragerie, am spalat baia pi pesti tot (hihihi, zici ca-i noo, asa sclipeste rad) si am fo la cosmetica la bibilit si deblanit rad si mi-am facut si manequra cu ocazia asta, sa fie clar

nu, nu i-am gatot ceva delicios sotului meu, pentru ca si-a facut singurel o mama de varza a la cluj de am lesinat mincind cu smintina az'....si am mincat si tort de nuci verzi (ziua nora-mi ochi peste cap ) si uite-asa s-a dus pe apa simbetei bunatate de cura de slabire

acuma stau in pat cu burdihanul in sus si ma tingui ca am incat prea mult tort rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

21.03.2010 4:42     citat 

auzi, stii ceva? taci si zi merci ca esti bine sarut
cura de slabire o mai fi timp si dupa aia trag cu ochiul

sus

Denunta
avedaria

Copii

21.03.2010 4:56     citat 

Am fost in parc si a fost asa de bine. Copilu' a alergat pana s-a imbujorat in obraji. Iar acum ma chinui cu un seminar pt. maine...si n-am pic de chef ochi peste cap

sus

Denunta
avedaria

Copii

21.03.2010 9:16     citat 

URAAAAAAAAAA!!!!! Am implinit 1000 de mesaje. Asta e al 1001-lea. Acu' mi-s senioara....sa-i cer shefei o marire de salar?

sus

Denunta
Teodora29

Copii

21.03.2010 10:37     citat 

chefu-i lipsa si la mine
trecu' ziua fara sa o vad, si parca am impresia ca n-am facut nimic
as fi vrut sa string jumate de bucatarie s-o pun in cartoane, va fi primul lucru de instalat in casa noua (si cel mai usor)...n-am apucat

vreau si io marire rad

sus

Denunta
Berea

22.03.2010 9:14     citat 

neatza fetele.

azi nu e LUNI ! azi nu e LUNI ! azi nu e LUNI !

AM ZIS !

sus

Denunta
zuzalina

Copii

22.03.2010 9:47     citat 

neata

si buna!!!!

bereo, tu iar ai incurcat stecla de apa cu aia de horinca????? foarte fericit

sus

Denunta
Berea

22.03.2010 10:06     citat 

eu nu beau horinca. nici palinca nu beau

caut SCL. daca stie cineva unde gasesc, va rg sa ma anuntati.

Multumesc.
Buna !

sus

Denunta
zuzalina

Copii

22.03.2010 10:52     citat 

ches ca se sa SCL???? confuz

sus

Denunta
Berea

22.03.2010 11:58     citat 

Solutie de Chef de Lucru

sus

Denunta
zuzalina

Copii

22.03.2010 12:02     citat 

aolo, daca gasesti de cumparat, sa nu-mi spui si mie...pliz??? ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: