· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98     
bursucitza

18.03.2010 2:19   Clubul Purelor Rautaceoase Invidiuase Primavaratice 98  citat 

[URL=http://s831.photobucket.com/albums/zz234/staminapierduta/?action=view¤t=b05612d0.pbw][/URL]

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97,

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care a trecut de cel de-al 80-lea capitol.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

THE WOW EFFECT:

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.03.2010 2:21     citat 

o iubesc pe dropia mea sarut

sus

Denunta
duke_meadows

18.03.2010 2:26     citat 

pupaza te repeti. zau asa.
iar ti-o cazut ciufu pi oki si uiti di la mana pan' la cioc?

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.03.2010 2:29     citat 

io va iumpesc pi tati sarut

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 6 luni

18.03.2010 2:36     citat 

Si io sarut ....pi tati

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.03.2010 2:39     citat 

----------
duke_meadows a scris:
pupaza te repeti. zau asa.
iar ti-o cazut ciufu pi oki si uiti di la mana pan' la cioc?
----------

mi-a cazut ca sunt nespalata pi el, sic!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.03.2010 2:50     citat 

iar va iumpiti cu foc pe acilea? cool

poze mai pe seara cool

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

18.03.2010 3:58     citat 

iote bre, iara le-o apucat pe astea declaratziile.... doamneeeeee!!!

sus

Denunta
bursucitza

18.03.2010 4:04     citat 

http://catavencu.ro/video/formatia_horr...14508.html

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.03.2010 4:54     citat 

azi n-ati prea avut chef si/sau spor....se vede ca o venit primavara, sunteti toate la plantat de erburi si cules de ghiocei...ntztztztztztztztztztztztztztz

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.03.2010 6:08     citat 

ha, de-ar creste si-n biroul meu, tare bine ar fi ochi peste cap
da io fusei cufundata in hirtii si sedinte in doi cu seful nervos

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 6 luni

18.03.2010 7:58     citat 

Teo shedintze in doi cu sheful e de mare angajament.......asha de stricat chef pe o raza de cateva zile.
Io intrasem sa o asigur pe pupeza de toata afectziunea shi sa ma inclin in fatza intzelepciunii de a fi fost o DOAMNA shi atunci cand nu era cazul sarut In alta dezordine de idei, FA, tu nu shtii ca: "Facerea de bine e prestare de origini????"

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.03.2010 8:08     citat 

----------
avedaria a scris:
Teo shedintze in doi cu sheful e de mare angajament.......asha de stricat chef pe o raza de cateva zile.
Io intrasem sa o asigur pe pupeza de toata afectziunea shi sa ma inclin in fatza intzelepciunii de a fi fost o DOAMNA shi atunci cand nu era cazul sarut In alta dezordine de idei, FA, tu nu shtii ca: "Facerea de bine e prestare de origini????"
----------

AVE sarut sarut
tre sa ne intalnim sa descifram BGMP-ul asta ca nu se mai puate domle

da sa nu ma chemi in 41 ca nu viu socat

sus

Denunta
Berea

18.03.2010 8:09     citat 

----------
avedaria a scris:
----------

eu am spus-o mai putin elegant azi. de fo 3 ori.

sa detaliez una dintre cele 3. sedinta cu parintii. serioasa. cu derectorul. ca ai nosti cupii (in grup) sunt cei mai neastamparati, galagiosi, neascultatori alea alea si ca nah, ar trebui sa mai facem si noi una alta in sensul asta. ca nu e ok ca unii parinti sa sara in sus de 10 metri ca ai lor cupii sa NU cumva sa fie pedespiti ochi peste cap trecand peste, una dintre mame si-a trimis sora pe post de reprezentant. nu e o pb asta. problema a fost ca donsoara reprezentanta a vb la telefon fo 5 minute in timp ce directorul scolii dezbatea problema. dupa fo 5 minute una dintre celelalte mame i-a spus clar si raspicat ca e nesi, ca ce exemplu da si sa mai lase draq telefonul ca totusi e sedinta. s-a strambat aia, i-a trecut am trecut. next day, adicatalea ieri. club de sah. nepoata matusii cu tilifonu se cere la pishu. si o gaseste o mama al unui alt cupil din clasa noastra plimbandu-se linistita PE STRADAmoment in care o striga, o readuce in sanul cald al scolii si o preda profului de sah (ce i-a zis nu stiu, probabil ca a si certat-o un pic). azi. mama fetei plimbarete cu matusa vorbitoare la telefon o prinde pe mama aialalta (adik aia care i-a adus prunca inapoi in scoala) si o ia in suturi cu gura mare ca de ce si cum de isi permite ea sa ii admonesteze fata ? dar suparataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa foc. si ii spune asta: mah tu nu intelegi ca era PE STRADA ? aia nu si nu, ca fata ei in sus si-n jos. Una dintre invatatoare i-a spus frumos (de fata cu mama revoltata) na, asa iti trebuie. mai fa un bine cuiva ca iti mai sare cineva in cap rapid.

concluzia: facerea de bine bla bla bla ca io nu stiu sa ma iegzprim asa elevat ca avedaria

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

18.03.2010 8:16     citat 

no bine ca ai aparut, bereo, ca dadeam in clocot de la atatea declaratziuni...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: